Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

LoL: Jungle updates ?


Rytis Š.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3425 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki,

Po #420 patch'o kardinaliai pasikeitė jungl'inimas, pasunkėjo ir pats žaidimas.

Ką patys manote apie tai? Kokie champions šiuo metu gali dominuoti jungl'ėse? Ar žaidimas labai pasunkėjo ?

Mano paties nuomonė :

žaidimas junglėse komplikavosi, nuo mobų gauni gana daug damage, turi galvoti, ką ir kaip daryti, ką pirkti, turi apsaugoti ne tik savo jungl'es bet ir dragon'ą, kurio maždaug 3 stack'ai insta win yra.

Dominuos labiau CC turintys champion'ai, turintys armor ar health regen, pvz. Udyr, Nunu, Kha'Zix.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pasunkėjo, aš manau labai dabar gerai žaisti už nematomus championus kaip shaco, evelynn tada pasiimti chilling smite (tą mėlyna) ir tada prieiti jiems iš nugaros užsmitinti, kad gautu slow'a ir galima gauti killą. Kai kam gal sunkiau kai kam gal lengivau junglėse. Man rodos, kad reikia tik priprasti ir lengva paskui bus. Man tai pvz labai patiko, kad yra camp'u buffai kuriuos pasmitinus gauni.

Redaguota , nario Dr.Arnas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Labai pasunkėjo, aš manau labai dabar gerai žaisti už nematomus championus kaip shaco, evelynn tada pasiimti chilling smite (tą mėlyna) ir tada prieiti jiems iš nugaros užsmitinti, kad gautu slow'a ir galima gauti killą. Kai kam gal sunkiau kai kam gal lengivau junglėse. Man rodos, kad reikia tik priprasti ir lengva paskui bus. Man tai pvz labai patiko, kad yra camp'u buffai kuriuos pasmitinus gauni.

Na, už shaco tikrai nėra lengva, bent jau early game'e. Jo pagrindinis dmg iš basic'ų, o vienas box'as daug damage'o nedaro. Taip pat ir life steal'o ar health regen skillų neturi. Evelynn kaip buvo, taip ir liko useless. Ulti neturi įtakos team fight'ams, o pro pink ward'ą praėjęs tampi squishy target.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na, už shaco tikrai nėra lengva, bent jau early game'e. Jo pagrindinis dmg iš basic'ų, o vienas box'as daug damage'o nedaro. Taip pat ir life steal'o ar health regen skillų neturi. Evelynn kaip buvo, taip ir liko useless. Ulti neturi įtakos team fight'ams, o pro pink ward'ą praėjęs tampi squishy target.

 

Na jo, bet žemėsniam elo kažin ar kas perka tuos vision vardus :D Aš tiesiog kaip pavyzdį paėmiau, su chilling smite, kad chilling smite padeda daryti geresnius gankus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nelabai pasunkėjo jngl tiesiog reikia rinktis arba daug gankų arba sedėjimas jngl.Tai,kad padare įvairėsnių smite labai gerai,toks champ kaip udyr gali lasvai farmintis ir dar greičiau pasiekti 18lvl,o gankai greitesni.

Ir kaip gi įmanoma gankint su puse gyvybių po buffų nusiėmimo ? Neįmanoma. Turi back'int, eit pasivyt leveliu ir vėl su puse gyvybių gankint? Didžiausia nesąmonė dabartinės jngl. Rengar ir Kha'Zix pagrindiniai LCS pick'ai ir padoriausi last season jungler'iai tiesiog uselless tapo, nes neturi sustain normalaus. Dabar galima sakyti, galima taikyti : pigiausias - geriausias. Full atack speed pantheon, 3 lvl dragoną ima. Nu wtf riotas tiesiog padarė. Junglinant nebent bent 4-5 potus duotų nusipirkt, nes vien antrą buffą einant imt, potų nebeturi.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ir kaip gi įmanoma gankint su puse gyvybių po buffų nusiėmimo ? Neįmanoma. Turi back'int, eit pasivyt leveliu ir vėl su puse gyvybių gankint? Didžiausia nesąmonė dabartinės jngl. Rengar ir Kha'Zix pagrindiniai LCS pick'ai ir padoriausi last season jungler'iai tiesiog uselless tapo, nes neturi sustain normalaus. Dabar galima sakyti, galima taikyti : pigiausias - geriausias. Full atack speed pantheon, 3 lvl dragoną ima. Nu wtf riotas tiesiog padarė. Junglinant nebent bent 4-5 potus duotų nusipirkt, nes vien antrą buffą einant imt, potų nebeturi.

Jei be runų žaidi ir potion nenaudoji tai jau gali mest lolą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Na jo, bet žemėsniam elo kažin ar kas perka tuos vision vardus :D Aš tiesiog kaip pavyzdį paėmiau, su chilling smite, kad chilling smite padeda daryti geresnius gankus.

Tai, kad dabar su paprastu wardu evelyn matosi man atrodo.

O jungle tai man patinka, gan įdomios. Ypač 5 dragon stack - kaip sajanai atrodo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Atnaujinimas tikrai neblogas, bet pastebėjau, kad dabar būnant jungleriu atsilieki keliais lygiais nuo kitų komandos narių. Vieninteliai 2 jungleriai su kuriais įmanoma išlaikyt tą patį xp rate kaip ir kitiems lane yra Udyr arba Yi, bet ir tai reikia išvien jungle sedėt ir farmint.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Atnaujinimas tikrai neblogas, bet pastebėjau, kad dabar būnant jungleriu atsilieki keliais lygiais nuo kitų komandos narių. Vieninteliai 2 jungleriai su kuriais įmanoma išlaikyt tą patį xp rate kaip ir kitiems lane yra Udyr arba Yi, bet ir tai reikia išvien jungle sedėt ir farmint.

Visiškai nesuntiku. Tiek S4 tiek S5 visada buvau lygus botomo lygiui net su Shaco žaisdamas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Atnaujinimas tikrai neblogas, bet pastebėjau, kad dabar būnant jungleriu atsilieki keliais lygiais nuo kitų komandos narių. Vieninteliai 2 jungleriai su kuriais įmanoma išlaikyt tą patį xp rate kaip ir kitiems lane yra Udyr arba Yi, bet ir tai reikia išvien jungle sedėt ir farmint.

Udyr, Pantheon, Warwick, vieni iš tų geriausių 420 patch jungler'ių, didžiausias sustain.

Master Yi uselless kaip jungler'is, kadangi gank'ai "geri" tik su ulti ir cc visiškai neturi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3425 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...