Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ar kai renkiesi Vaizduške pagal ką turi tikti? Pagal GDDR3?


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3430 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki pvz jeigu pas mane vaizduške yra GDDR3 dabar tai ir turiu pirkti GDDR3 ar galiu ir GDDR5 nes nesuprantu mano tėtis savo kad turi žiūrėti pagal GDDR3 o aš galvoju irgi taip pat bet mano dar nuomone kad mano procesorius nepalaikys GDDR5

Mano spec pc dabartinis:

Intel Pentium Dual-Core CPU e5700

Nvidia GeForce GT 430

RAM 4GB

64bit OS (W7)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na atminties tipas nurodo tik vaizdo plokštės duomenų perdavimo našumą. Kai perki plokštę žiūrėk ar reikalavimus atitinka kompo PSU ir ar tavo motininė plokštė palaiko ją. O visa kitą neturi reikšmės.

O gal galėtum pasakyti per dxdiag kur turėtu viskas būti parašyta :) ? Nes esu ant šito dalyko žalias :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O gal galėtum pasakyti per dxdiag kur turėtu viskas būti parašyta :) ? Nes esu ant šito dalyko žalias :(

 

Per dxiag nepamatysi, atsisiųsk speecy programa, ten atsidaryk Motherboard, susirask savo motininės modelį čia https://pcpartpicker.com/parts/motherboard/ , surades eini žemiau ir skyriui "Compatible Parts" pasirenki "View Compatible Video Cards" ir ieškai kortos kurią nori pirkti, jei yra tam saraše sveikinu, 1 iš 2 rekalavimų tavo kompas atitinka :) Kitas reikalavimas tai PSU, neatidaręs kompo korpuso ir neįlindęs pažiūrėsi niekaip nesužinosi kokią ten elektrinę turi, užtenka tik pažiūrėti kiek W jis turi, jei tie W atitinka vaizdo plokštės reikalavimus tai taipogi sveikinu. Ai dar vienas dalykas, jei senesnis kompas, tai PSU gali neturėt 6-pin maitinimo jungties (tokie 6 pipsikai, tabaluojantis arba i dabartinę vaizdo plokštė įkištas laidas), jei jos nėra tada reiks adapterio kuris 4-pin pakeičia į 5-pin. Žinoma gali būti ir taip, kad vaizdaplokštė išvis nereikalautų papildomo maitinimo laido... Žinai, viskas būtų papraščiau jei pasakytum kokia tavo motininė ir į kokią plokštę taikais :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kaip suprantu tavo motininė yra su LGA775 procesoriaus lizdu. Tokios motininės tikrai turi PCI-E 16x lizdą vaizdo plokštėms. Šiaip perkant reikia žiūrėti į tos vaizdo plokštės parametrus, spartą žaidimuose (YT filmukų yra daug, kuriuose yra GPU testuojamos). Dabar reikia žinoti kiek vatų turi tavo PSU. Šiaip jeigu turi 400W, rekomenduoju GeForce GTX 750. Ji bus kaip tik tavo esamam kompiuteriui. Didžiausias pliusas yra tai, jog ji nereikalauja 6-PIN jungties, yra taupi, tačiau visai naši. Aš pats su naujausiu Pentium ir ja tokius žaidimus kaip CS:GO, TF2, ETS2 ir kt. lošiu ant High ar netgi ant Ultra grafikų. Iš pigesnių gali rinktis GeForce GT 740 ar GT 730.

Redaguota , nario Tormazas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kaip suprantu tavo motininė yra su LGA775 procesoriaus lizdu. Tokios motininės tikrai turi PCI-E 16x lizdą vaizdo plokštėms. Šiaip perkant reikia žiūrėti į tos vaizdo plokštės parametrus, spartą žaidimuose (YT filmukų yra daug, kuriuose yra GPU testuojamos). Dabar reikia žinoti kiek vatų turi tavo PSU. Šiaip jeigu turi 400W, rekomenduoju GeForce GTX 750. Ji bus kaip tik tavo esamam kompiuteriui. Didžiausias pliusas yra tai, jog ji nereikalauja 6-PIN jungties, yra taupi, tačiau visai naši. Aš pats su naujausiu Pentium ir ja tokius žaidimus kaip CS:GO, TF2, ETS2 ir kt. lošiu ant High ar netgi ant Ultra grafikų. Iš pigesnių gali rinktis GeForce GT 740 ar GT 730.

Na aš gal pradžiai pirksiu GT 730 bet poto galvoju dėtis geresni vistiek gimtadienis tada visos kitos šventės tai galvoju taupytis naujoms detalėms vėl nes norėtusi pažaisti vistiek tokius kaip GTA V žaidimukus.

Aš planuoju pirkti

AMD fx-8350 4 ghz

Bei GTX 750 o šjp nėrėtusi GTX 980 bet jo kaina irgi normali po 2k :D tai nesinori tokios pirkti :D

O jeigu tuos 2perki ko dar reiktu nusipirkti ? Nes tie 2sudėjus gaunasi beveik 1000LT :/

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na aš gal pradžiai pirksiu GT 730 bet poto galvoju dėtis geresni vistiek gimtadienis tada visos kitos šventės tai galvoju taupytis naujoms detalėms vėl nes norėtusi pažaisti vistiek tokius kaip GTA V žaidimukus.

Aš planuoju pirkti

AMD fx-8350 4 ghz

Bei GTX 750 o šjp nėrėtusi GTX 980 bet jo kaina irgi normali po 2k :D tai nesinori tokios pirkti :D

O jeigu tuos 2perki ko dar reiktu nusipirkti ? Nes tie 2sudėjus gaunasi beveik 1000LT :/

Jei norėsi keisti procesorių, teks keisti ir motininę plokštę, nes neatitiks procesoriaus jungtis. Dar įsitikink ar tavo RAM yra DDR3 tipo :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jei norėsi keisti procesorių, teks keisti ir motininę plokštę, nes neatitiks procesoriaus jungtis. Dar įsitikink ar tavo RAM yra DDR3 tipo :)

Pagal mane tai ir vaizduške dabar DDR3 ir ramai DDR3 dabar yra tipo :D

Dėl motinines tai žinau bet iš kur žinoti kokia tiks ta motininė? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pagal mane tai ir vaizduške dabar DDR3 ir ramai DDR3 dabar yra tipo :D

Dėl motinines tai žinau bet iš kur žinoti kokia tiks ta motininė? :D

Gamintojo puslapyje ar kokioje internetinėje parduotuvėje, procesoriaus aprašyme turi būti prašytas "Socket", tai ir yra jungtis. Žinant procesoriaus jungtį, to paties kriterijaus ieškoti reikia ir motininėse plokštėse. Tavo minėtas procesorius turi AM3+ lizdą, štai motininė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gamintojo puslapyje ar kokioje internetinėje parduotuvėje, procesoriaus aprašyme turi būti prašytas "Socket", tai ir yra jungtis. Žinant procesoriaus jungtį, to paties kriterijaus ieškoti reikia ir motininėse plokštėse. Tavo minėtas procesorius turi AM3+ lizdą, štai motininė.

Tai tada šitas procesorius eitu ant mano motininės?

http://www.1a.lt/kompiuteriu_komponentai/procesoriai/amd_fxseries_fx4350_sam3_fd4350frhkbox

(nes žėjau šis procesorius nėra toksai ir silpnas jeigu yra normali vaiduške)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai tada šitas procesorius eitu ant mano motininės?

http://www.1a.lt/kompiuteriu_komponentai/procesoriai/amd_fxseries_fx4350_sam3_fd4350frhkbox

(nes žėjau šis procesorius nėra toksai ir silpnas jeigu yra normali vaiduške)

Tiktų ant mano siūlytos motininės :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vaizdo plokštės kaip ši, tinka ant visų naujesnių motininių, įskaitant mano siūlytą. Be to, geriau pirk patikimesnę vaizdo plokštę, kaip ASUS ar MSI. Tik žiūrėk ar turi tinkamą PSU :)
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vaizdo plokštės kaip ši, tinka ant visų naujesnių motininių, įskaitant mano siūlytą. Be to, geriau pirk patikimesnę vaizdo plokštę, kaip ASUS ar MSI. Tik žiūrėk ar turi tinkamą PSU :)

O gal galėtum numesti pora normalesnių vaizduškių kurie tiktu motininei plokščiai nes aš dabar susimaišes agal ką čia reikia žiūrėti perkant detales:/

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O gal galėtum numesti pora normalesnių vaizduškių kurie tiktu motininei plokščiai nes aš dabar susimaišes agal ką čia reikia žiūrėti perkant detales:/

Nu tai procesorių ir motininę tik pagal Socket (jungtį) reikia imti, jog sutaptų abu, o vaizdo plokštė tiks bet kokia, imk pagal poreikį ir maitinimo bloką :)

Redaguota , nario Tormazas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu tai procesorių ir motininę tik pagal Socket (jungtį) reikia imti, jog sutaptų abu, o vaizdo plokštė tiks bet kokia, imk pagal poreikį ir maitinimo bloką :)

Paklausiu

Šitas procesorius tinka su

https://www.varle.lt/procesoriai/procesorius-amd-athlon-ii-x2-370k-socket-fm2-dual-core.html

Šita vaizduške?

https://www.varle.lt/vaizdo-plokstes/vga-pcie16-gtx750-2gb-gddr5gtx750-phoc-2gd5-asus.html

Aš nesigaudau nerandu kad socket fm2 būtu parašyta ant to gtx 750 ar kitaip parašyta nematau :/

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Paklausiu

Šitas procesorius tinka su

https://www.varle.lt/procesoriai/procesorius-amd-athlon-ii-x2-370k-socket-fm2-dual-core.html

Šita vaizduške?

https://www.varle.lt/vaizdo-plokstes/vga-pcie16-gtx750-2gb-gddr5gtx750-phoc-2gd5-asus.html

Aš nesigaudau nerandu kad socket fm2 būtu parašyta ant to gtx 750 ar kitaip parašyta nematau :/

Vaizdo plokštė gali tikti ant kiekvieno procesoriaus. Tikti gali, tačiau yra toks veiksnys kaip "bottleneck". Ką tai reiškia? Tai reiškia, jog dėl silpno procesoriaus vaizdo plokštė neišnaudoja visų savo resursų. Tad reikia žiūrėti, jog vaizdo plokštė ir procesorius būtų vienodo lygio, procesoriaus jungtis ir vaizdo plokštė trpusavy nėra susijusios.

 

Šiaip tavo minėtas procesorius yra gan silpnokas. Patarčiau imti bent Intel® Pentium®, jam tiktų ši motininė, o tada paimtum ir tokią vaizdo plokštę, jei tavo maitblokis yra bent 400W galios. Su tokiu procesoriumi "bottleneck" nebus, pats turiu beveik tokį patį kompiuterį :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nesvarbu GDDR3 ar GDDR5, abidvi tinka į tokias pat jungtis. Viskas priklauso nuo tavo motininės ir PSU (maitinimo bloko). Naujausiosių vaizdo plokščių jungtys yra PCI-E. (pvz.: maniškė yra GTX560 GDDR5 1GB, PCI-E, jungiasi į motininę, nereikalauja papildimo maitinimo iš mait. bloko, tad nesijungia papildomai). Procesoriaus per silpno taipogi nenaudok, nes jei procesorius bus per senas, nesusiderins su vaizduške tau gali gautis buttleneck'as. Good luck


Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vaizdo plokštė gali tikti ant kiekvieno procesoriaus. Tikti gali, tačiau yra toks veiksnys kaip "bottleneck". Ką tai reiškia? Tai reiškia, jog dėl silpno procesoriaus vaizdo plokštė neišnaudoja visų savo resursų. Tad reikia žiūrėti, jog vaizdo plokštė ir procesorius būtų vienodo lygio, procesoriaus jungtis ir vaizdo plokštė trpusavy nėra susijusios.

 

Šiaip tavo minėtas procesorius yra gan silpnokas. Patarčiau imti bent Intel® Pentium®, jam tiktų ši motininė, o tada paimtum ir tokią vaizdo plokštę, jei tavo maitblokis yra bent 400W galios. Su tokiu procesoriumi "bottleneck" nebus, pats turiu beveik tokį patį kompiuterį :)

Dėkui tada labai kad parodiai kokie tiks ^^ reikės tada gal šitam taupytis :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3430 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...