Peršokti į turinį

Ar kai renkiesi Vaizduške pagal ką turi tikti? Pagal GDDR3?


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3444 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Na aš gal pradžiai pirksiu GT 730 bet poto galvoju dėtis geresni vistiek gimtadienis tada visos kitos šventės tai galvoju taupytis naujoms detalėms vėl nes norėtusi pažaisti vistiek tokius kaip GTA V žaidimukus.

Aš planuoju pirkti

AMD fx-8350 4 ghz

Bei GTX 750 o šjp nėrėtusi GTX 980 bet jo kaina irgi normali po 2k :D tai nesinori tokios pirkti :D

O jeigu tuos 2perki ko dar reiktu nusipirkti ? Nes tie 2sudėjus gaunasi beveik 1000LT :/

Kitaip pasakius jeigu nori procesoriu pasidaryti nepirk amd jei nenori naujos pagr plokštės pirkti pirk Intel, kad ir i5, i7

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kitaip pasakius jeigu nori procesoriu pasidaryti nepirk amd jei nenori naujos pagr plokštės pirkti pirk Intel, kad ir i5, i7

O kodėl nepirkti amd kuo jisai blogas? 1 Youtuberis turi AMD vaizo plokšte už 600-700LT nusipirkes ir GTX 930 ir jam nei kiek nelagina žaidimai :/ na tiktai aš tokios vaizduškes nepirkčiau GTX 930 :D pikriau kokia GTX 750 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na atminties tipas nurodo tik vaizdo plokštės duomenų perdavimo našumą. Kai perki plokštę žiūrėk ar reikalavimus atitinka kompo PSU ir ar tavo motininė plokštė palaiko ją. O visa kitą neturi reikšmės.

Ane, o CPU neturi reiksmes? Bootlenecking zinai kas yra? 

 

Kitaip pasakius jeigu nori procesoriu pasidaryti nepirk amd jei nenori naujos pagr plokštės pirkti pirk Intel, kad ir i5, i7

Biudzetiniui kompiuteriui zaidimu per akis AMD, pats esu AMD fanas kazkiek bet tikrai neginu siuo atveju tiesiog biudzetinis kompiuteris cia bus kiek suprantu. Tik jau labai suspaustas biudzetas tai i5 jeigu normalu imsi su motinine vien uz tuos drasiai apie 1000 litu paliksi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O kodėl nepirkti amd kuo jisai blogas? 1 Youtuberis turi AMD vaizo plokšte už 600-700LT nusipirkes ir GTX 930 ir jam nei kiek nelagina žaidimai :/ na tiktai aš tokios vaizduškes nepirkčiau GTX 930 :D pikriau kokia GTX 750

Ar aš sakiau, kad tai blogai?? Aš sakau, kad jeigu nenori pirkt naujos pagr. Plokštės pirk intel. Bet jei nori amd tai pirk ir naują pagr. Plokštę ir procesorių reiks pirkt.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ar aš sakiau, kad tai blogai?? Aš sakau, kad jeigu nenori pirkt naujos pagr. Plokštės pirk intel. Bet jei nori amd tai pirk ir naują pagr. Plokštę ir procesorių reiks pirkt.

Šiaip ar taip jam reiks naujos motininės, nes jo CPU socket'as yra senas, nauji procesoriai yra ne su tokiu, ar jie būtų AMD ar Intel :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3444 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...