Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Klausimas ar šis pc išneštu pora žaidimų gt 730


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3443 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

tokia pat ir pas mane rezoliucija, ant medium man nesa su tokia rezoliucija 60fps bf4 (pas mane ta vaizdo pl. Kur buvau numetes) todel jei nori losti medium grafikom tai cia turbut pigiausias variantas..

Bet pvz jeigu tu filmuoji koki nors žaidimą kas turi būti svarbiausia RAM'Ai kai filmuoji ar kažkas kitas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Klausimas jums dar vienas, į ką reikia labiau žiūrėti dėmesi žaidimams procesorius ar vaizdo plokšte man sako kad vaizdoplokšte su ramais pagrindiniai žaidimams o dabar mano procas yra intel pentium e5700 3.00ghz sako kad mano procesorius patemptu Watch dogs tiktai reikia vaizduškes geresnės ar tai teisinga kalba kad vaizduške pagrindinis dalykas žaidimams?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu jo kiek galima kartot, bet cpu taipat turi buti ne akmens amziaus, manau tau paveztu watch dogs su nauja vaizduske.

Nu dėkui gi :D

Bet jeigu būtu 

GTS 450 vaizdo plokšte neštu and medium?nieks nežinot?

Nes ant kito pc yra GTS 450 procesoris I3-[skaičiu nepamenu] 3.2ghz 6gb ram ir ten veikia ant 30-40fps tas watch dogs :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu dėkui gi :D

Bet jeigu būtu 

GTS 450 vaizdo plokšte neštu and medium?nieks nežinot?

Nes ant kito pc yra GTS 450 procesoris I3-[skaičiu nepamenu] 3.2ghz 6gb ram ir ten veikia ant 30-40fps tas watch dogs :D

Viskas priklauso nuo rezoliucijos žmogau!! Gali būti kompas kibiras, bet jis bus gaming pc ant mažos rezoliucijos!

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Viskas priklauso nuo rezoliucijos žmogau!! Gali būti kompas kibiras, bet jis bus gaming pc ant mažos rezoliucijos!

Mhm nu aišku reiškias dabartinis mano pc yra gaming pc ant mažos rezoliucijos no lag payday 2 varo ant 800x600 rezoliucija nu neslidinėja pelyte vov :D nu ką žiūrėsim kokia vaizduškia atiteks man tada gal ir parašysiu o dabar prašysiu kad užrakintų temą dėkui kas atsakė ir turėjo su manimi kantrybes ^^  :funny:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3443 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...