Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Klausimas ar šis pc išneštu pora žaidimų gt 730


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3439 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki norėčiau paklausti jeigu būtu mano pc:

 

Intel Pentium Dual-Core CPU e5700

Nvidia GeForce GT 730

RAM 8GB

64bit OS

 

Ar išneštu ant medium grafikos 

Watch Dogs

Battlefield 4 

Arba nors kažkurį iš jų ir kad fps pastoviai būtu 30, nu gali nukristi iki 25 bet ne daugiau eitu žaisti su tokiu pc? Dabar mano pc yra per puse lievesnis tai klausiu ar eitu žaisti su nauja vaizduške ir 4gb ram įdėta?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

BF4 Paimtu,o Watch_Dogs nežinau.

Puferi,o tu gal ir BF4 turi? Jeigu turi parašyk į skype gal kada sužaisim :D

Sorry neturiu bet jau žadu pirkti jeigu šitas grabiukas pavež tai greitai nusipirksiu nes dabar bf4 veža tiktai ant 20fps ;( :D

 

Laukiu dar atsakymu ir pasakykit pagal jus ant kiek fps temptu abu game ^^

Redaguota , nario Puferis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sorry neturiu bet jau žadu pirkti jeigu šitas grabiukas pavež tai greitai nusipirksiu nes dabar bf4 veža tiktai ant 20fps ;( :D

 

Laukiu dar atsakymu ir pasakykit pagal jus ant kiek fps temptu abu game ^^

Čia ant low ar medium?

Gal payday 2 norėtum? Neturiu ką veikt :/

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Čia ant low ar medium?

Gal payday 2 norėtum? Neturiu ką veikt :/

Na būtu gerai kad ant medium ir ant low jeigu žinai pasakytum :D

Man reiktu payday 2 įsirašyti pernaujo:/ nebent ryt kai eisiu į šule užstatysiu ir kai gryšiu namo jau bus persiustas tai gal rytoj vakare ar diena? :) nes dabar kol atsius tai ir miegot man reikės varyti :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na būtu gerai kad ant medium ir ant low jeigu žinai pasakytum :D

Man reiktu payday 2 įsirašyti pernaujo:/ nebent ryt kai eisiu į šule užstatysiu ir kai gryšiu namo jau bus persiustas tai gal rytoj vakare ar diena? :) nes dabar kol atsius tai ir miegot man reikės varyti :D

Na tai tegul siunčia dabar,po mokyklos sužaisim :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na tai tegul siunčia dabar,po mokyklos sužaisim :D

Oke! Bet per skype negalėsim šnekėti jeigu norėjai nes girdėsi šlykštčius traškesius fui.. :D graso plokštei hana mano reikia keisti ir tą.. :D

 

Nu kas galėtu parašyti nuo Ultra iki Low fps abijų žaidimų? :D nes įdomu būtu pažaisti tuos žaidimus kad mažesnis lagas būtu :D taip pat ir Far Cry 4 gal ^^

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Patarsiu.

Eini į http://www.game-debate.com/.

Pasirenki žaidimą.

Apačioje pasirenki savo PC specus.

Ir žiūri info ir viskas, jei viršija game line reiškia ištemps jei ne tai ne.

 

o ką rinktis gfx model/make ten toje vietoje nesuprantu :D pasiklydau tarp tų dalyku :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Patarsiu.

Eini į http://www.game-debate.com/.

Pasirenki žaidimą.

Apačioje pasirenki savo PC specus.

Ir žiūri info ir viskas, jei viršija game line reiškia ištemps jei ne tai ne.

 

Ten nevisiškai tiksliai rodo,pvz pagal juos mano PC nepavilktu Watch_Dogs,bet veikia viskas normaliai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

 

Tiesiog nejunk ju nes pc shaibom išeis.

8e16024c416d7db19d72b126a249c621943.png

 

3279c49f82e2ec404b1585bd11ea4ddb241.png

 

Tai kaip suprantu man BF4 turėtu vilgti bet nesuprantu ant kiek fps varinėtu MP ;/ nes nenorėčiau sedėti ant 20fps nes neįdomu :(

Bei šitas video yra kur pas jį intel core 2 ir pas jį veikia 30fps bf4 jo vaizduške GT 640 4GB DDR3 128bit

O mano ne intel core 2 o pentium e5700 kuris geresnis jo ar mano būsimo?

Redaguota , nario Puferis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mano PC spec:

CPU: Intel Core i5 3317U @ 1.70GHz Dviejų branduolių ir įprastai rodo 2,6GHz (kiekvienam branduoliui atskirai žiūriu per speccy).

GPU: NVIDIA GeForce GT 635M 2GB ram

Integruota GPU: Intel HD Graphics 4000

Intel HD rūpinasi dekstop'u o Nvidia žaidimais :D

Ram: 8GB

OS: Windows 8 64BIT.

Btw pas mane nešiojamas.

Redaguota , nario R.Lightning
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mano PC spec:

CPU: Intel Core i5 3317U @ 1.70GHz Dviejų branduolių ir įprastai rodo 2,6GHz (kiekvienam branduoliui atskirai žiūriu per speccy).

GPU: NVIDIA GeForce GT 635M 2GB ram

Integruota GPU: Intel HD Graphics 4000

Intel HD rūpinasi dekstop'u o Nvidia žaidimais :D

Ram: 8GB

OS: Windows 8 64BIT.

Btw pas mane nešiojamas.

ohoho :D už mano tai tikrai daug kartu geresnė :D CPU pas tave geras pas mane lievas ://

Tiktai įdomu ar eis ant medium normaliai be lagu pažaisti nes game dabate rašo kad cpu pas mane per lievas reikia geresnios :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

ohoho :D už mano tai tikrai daug kartu geresnė :D CPU pas tave geras pas mane lievas ://

Tiktai įdomu ar eis ant medium normaliai be lagu pažaisti nes game dabate rašo kad cpu pas mane per lievas reikia geresnios :(

Bet ir mano nėra labai jau geras,mano PC yra vos 11mm storio,aušinimas ne koks,aišku prijungiu aušinimo padą,bet vistiek,kad CPU ataušint stabdo... Tai žaidžiant žaidimus būna taip Vienu metu vieno branduolio greitis sieke 2,6GHz o po kelių sec 2,0 ar 1,8 :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bet ir mano nėra labai jau geras,mano PC yra vos 11mm storio,aušinimas ne koks,aišku prijungiu aušinimo padą,bet vistiek,kad CPU ataušint stabdo... Tai žaidžiant žaidimus būna taip Vienu metu vieno branduolio greitis sieke 2,6GHz o po kelių sec 2,0 ar 1,8 :(

Nu nelabai tarp tų dalyku gaudaus bet nešiojami pc kitaip vistiek reguoja negu stacionarus :D bet vistiek gerai kai turi gera toki žvėri :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3439 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...