Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Klausimas ar šis pc išneštu pora žaidimų gt 730


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3444 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Nu dabar dėl pirkimo kažkaip nežinau persigalvoju :D nes jei tavo toks pc ir velka tiek tai mano pc vilks dar mažiau 20-30fps :D

30 FPS nėra blogai,jeigu išjungsi visas nereikalingas programas per naršyklę paliksi atidaryta tik battlelog tai turėtu veikt 30-40 FPS :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

30 FPS nėra blogai,jeigu išjungsi visas nereikalingas programas per naršyklę paliksi atidaryta tik battlelog tai turėtu veikt 30-40 FPS :D

Nu tas tai taip, išjungti tai aš visada išjungiu o 30fps man yra pats tas bet man svarbiausia kad tas 30fps nekristu o daugiau dzin man svarbiausia kad visalaika laikytu 30fps bet tai yra regis neįmanoma ant tokios vaizduškes ir proco :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu tas tai taip, išjungti tai aš visada išjungiu o 30fps man yra pats tas bet man svarbiausia kad tas 30fps nekristu o daugiau dzin man svarbiausia kad visalaika laikytu 30fps bet tai yra regis neįmanoma ant tokios vaizduškes ir proco :D

Sumažink rezoliuciją,žaisk serveriuose kur max 32 žaidėjai, ir laikykis tuoliau nuo visokių efektų pvz būk snaiperis :D manau turėtu laikytis 30 FPS

Redaguota , nario R.Lightning
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sumažink rezoliuciją,žaisk serveriuose kur max 32 žaidėjai, ir laikykis tuoliau nuo visokių efektų pvz būk snaiperis :D manau turėtu laikytis 30 FPS

O kaip man nepatinka būti snaiperiu.. Toks jų nubodus darbas.. :D sedė vietoj ir bandai kažką nukalti geriau eiti kariauti.. :D bet kiek žinau jeigu pas tave loptopas o pas mane stacionarus tai turėtu skirtis tie visi lagai ar nea?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O kaip man nepatinka būti snaiperiu.. Toks jų nubodus darbas.. :D sedė vietoj ir bandai kažką nukalti geriau eiti kariauti.. :D bet kiek žinau jeigu pas tave loptopas o pas mane stacionarus tai turėtu skirtis tie visi lagai ar nea?

Šiek tiek turėtu,nes pas tave ir aušinimas geresnis,o kaip aš minėjau tai sulėtina kompiuterio veikimą kai pasiekia ribą,kad ataušinti :/

Tada ir nukrenta iki 30 FPS :D

Nepatinka būti snaiperiu? Tada sėsk į naikintuvą ir skraidyk,aukštai skraidysi daug efektų irgi nematysi :D

Redaguota , nario R.Lightning
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Cia ne apie ram kalbam, procesoriui nereikia palaikyti gddr5 atminti kad veiktu gpu tokia. Jei tu nori vaizdo plokstes iki 200 tai gali imt ta gt 730 bet tu nesitikek geru rezultatu su ja, jei dabar pas tave koks intel hd tai tavo vietoj pataupyciau iki sitos (siulau nes pats turiu tik kad pabrangus dabar) http://www.kilobaitas.lt/PCI-E_16x/MSI/MSI_Radeon_R7_250_OC,_1GB_GDDR/R7_250_1GD5_OC/CatalogStoreDetail.aspx?CatID=PL_433&ID=557116

va BF4 ant tos gt730

o cia ant tos brangesnes

Redaguota , nario W4NT3D
  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mano PC spec:

CPU: Intel Core i5 3317U @ 1.70GHz Dviejų branduolių ir įprastai rodo 2,6GHz (kiekvienam branduoliui atskirai žiūriu per speccy).

GPU: NVIDIA GeForce GT 635M 2GB ram

Integruota GPU: Intel HD Graphics 4000

Intel HD rūpinasi dekstop'u o Nvidia žaidimais :D

Ram: 8GB

OS: Windows 8 64BIT.

Btw pas mane nešiojamas.

Tai gal visi pasigirkim ką turim? Sori, nugalėjau. Turiu gyvenimą. Life is life ! pys.

Redaguota , nario EdvinasFresh
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Puferi, kokia pas tave monitoriaus rezoliucija?

Žinok nenusimanau kur turi rodyti bet parašysiu ką radau ant dxdiag :D 1680x1050

 

 

Tai gal visi pasigirkim ką turim? Sori, nugalėjau. Turiu gyvenimą. Life is life ! pys.

Vov aš jo paklausiau o ne jūsų.. ._. freeposteris nelaimingas atsirado kuris galvoja kad vienintelis turi gyvenima kiekvienas žmogus turi skirtingus gyvenimus susitaikyk žmogau nepritapsi tu čia niekaip nes verkšleni kad pasakė savo pc spec :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai gal visi pasigirkim ką turim? Sori, nugalėjau. Turiu gyvenimą. Life is life ! pys.

Freepostinimui yra daug kitų temų,Puferis manęs klausė kokios mano PC spec,kadangi esu geras žmogus pasakiau.

Sakai turi gyvenimą? O tu man pasakyk kas jo neturi,ir manau,kad freeposterio gyvenimas labai puikus :)

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3444 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...