Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

New Summoners Rift Map Visual Update Beta Gameplay!


blyant

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3349 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Nemanau ar naujasis map'as bus paleistas rytoj/šiandien. Bet tai nėra patvirtinta, tik mano spėjimas. Esu gold'as III tai gausiu ir skiną ir icon'ą. Sezoną pradėjau nuo bronzo tai visai geras pasiekimas gold'as. Kitą sezoną vėl pradėsiu rankedus lošt ir platinum sieksiu. Be to jei neklystu tai naujas sezonas prasidės tik nuo naujų metų, o ne nuo lapkričio 11d. Taigi dar preseason metas yra, kuriame rankai išlieka. (Jei viskas bus tas pats kaip praeitais metais)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nemanau ar naujasis map'as bus paleistas rytoj/šiandien. Bet tai nėra patvirtinta, tik mano spėjimas. Esu gold'as III tai gausiu ir skiną ir icon'ą. Sezoną pradėjau nuo bronzo tai visai geras pasiekimas gold'as. Kitą sezoną vėl pradėsiu rankedus lošt ir platinum sieksiu. Be to jei neklystu tai naujas sezonas prasidės tik nuo naujų metų, o ne nuo lapkričio 11d. Taigi dar preseason metas yra, kuriame rankai išlieka. (Jei viskas bus tas pats kaip praeitais metais)

" When the clock strikes midnight,

turning November 10 to November 11, ranked

queues will come down for about twelve hours

and we'll start doling out rewards. "

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

" When the clock strikes midnight,

turning November 10 to November 11, ranked

queues will come down for about twelve hours

and we'll start doling out rewards. "

 

Ir ką šituo norėjai pasakyt? Čia kada sezonas baigias, o nėra parašyta, kad naujas mapas išeis kai baigsis sezonas iškart.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ar čia kažkas buvo lošęs praeitam sezone? Nes matau biškį kažkas nesusigaudo.. Prieš season 4 (preseason) jau buvo atnaujintas ir mapas ir lvl bar'ai ir t.t tai mapas turėtu irgi atsirasti jau preseason'e. Dabar yra išsaugotas jūsų MMR, kam patinka sakyti ELO, ir kaip man draugai pasakojo (Platinumai dabar) Kad pereinant 10 game ir jei tu laimi visus 10 tu gali pasikelti didesnį division nei dabar buvai pvz aš esu Silver V ir laimėsiu 10 galiu pasikelti porą ar net daugiau divisionu. BET : Jeigu jūs prieš season 4 jau lošėt rankedus ir pasieket ranką, tai pvz jei buvai diamond nenukrisi vėl į bronze ir neturėsi vėl iš naujo žaisti, nes tai būtu visiškai nelogiška... Tai manau pakankamai informacijos daviau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Naujo map'o open beta aišku, kad atsiras preseasone, bet tikrai ne šiandien. Vien dėl to, kad praeitam sezone atsinaujino mapas bišk ir lvl barai nereiškia kad ir mapas visas bus atnaujintas preseasone. Šis SR VU bus išleistas tik 2015 metais. 

Open beta vyks nuo teambuilderio iki rankedų, bet kada tikslios datos nėra.

 

Kalbant apie sezono pabaigą. Esu žaidėjas nuo praeitų metų rugsėjo. Pasikėliau iki sezono pabaigos iki silverio ir t.t. Gavau tą silver borderį ir iconą, bet nelošdavau vpš rankedų tuo metu tad MMR krito iki bronze. Laimėjau jei neklystu 6/4 ir patekau į bronze 3 dėl tragiškos MMR. Kitaip tariant kartais gali jus permest į blogesnį divisioną dėl MMR, tie 10 win galima sakyt nedaug reiškia. Aišku jei laimi visus 10 tai tikrai turėtum pakilt aukščiau arba būt toj pačioj vietoj kur ir praeitą sezoną. Bet tikrai nebus taip, kad diamond'ai loš su bronzais. Yra tam MMR (Matchmaking rating), kuris parodo žaidėjo lygį, bet nerodomas paprastiems žaidėjams. Jei neklystu sezono pradžioj bus tas rankų restartas ir vėl visi lošim promotional'us. Taip pat jei laimi daug kartų iš eilės yra galimybė praskippinti iš vieno ranko į kitą pvz. iš Gold V į Gold III. Bet reikia turėti žymiai aukštesnį MMR nei Gold V

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 mėnesių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3349 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...