Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1176 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, papasakosiu jums šiandien apie savo streamą: twitch.tv/InVictus212

Maloniai visus kviečių prisijungti prie mano stream'o, bei pafollowinti.

Kad būtų jums lengviau suprasti atsakysiu į porą dažnai iškilusių klausimų:

1. Kodėl apie tave aš tik dabar te sužinojau? Kur buvai visą mano gyvenimą?

Dėl to, nes žmonės nesupranta meno, mano stream'as nėra labai populiarus (taip, tai tiesa ir man būtų sunku įsivaizduoti), dėl to kviečiu jumis visus ateiti ir pasidžiaugti tokiu nuostabiu stream'u.

2. Kaip aš atsidėkosiu tau, už šį nuostabų stream'ą?

"Atsidėkoti nebūtina" - štai kaip jums meluoja kiti streamer'iai, jei norite atsilyginti už šią nuostabią pramogą galite panaudoti po stream'u esantį donate link arba pasubscribinti.

3. Kada tu stream'ini?

Stream'ų grafiko nėra, stream'inu kaip kada, pagal laiko galimybes, bei norą. Jei išties nori sužinoti kada ateinantis stream'as tiesiog pašauk Dievą ir jis tau atsakys.

4. Kas tu?

Trumpai ir aiškiai aš esu top 1 streamer'is Lietuvoje (statistiškai įrodyta), Dievo atsiųsta tobula asmenybė, god gamer'is, visą žinantis ir viską sugebantis "žmogus".

5. Ką žaidi?

Tau tai visiškai neturi tūrėti įtakos, nes nesvarbu ką aš žaidžiu tai yra geriausias dalykas kurį tu gali pamatyti, bet jei vis dėl to netyčiom tuo pačiu metu stream'intų Forsen'as ir nepasirinktum ką žiūrėt dėl nežinojimo ką aš žaidžiu, tai mano stream'e šiuo metu dažniausiai pamatysi: League of Legends, CS:GO KZ mod'ą, bei Hades.

Palinkėčiau smagaus stream'o žiūrėjimo, bet nėra prasmės linkėti to, kas garantuotai įvyks.

Perskaitei viską? Pats laikas bėgti ir mane pafollowinti: twitch.tv/InVictus212

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Manau, jog tie kurie kritikuoja tiesiog pavydi, puikybės, sekmės ir grožio mūsų top 1 streameriui. Suprantama kodėl jūs pavydite jam. Manau jog šis streameris rodo puiku potencialą ir tikrai yra top 1 streameris lietuvoje. 

Tačiau neužpykite ir užsukite į twitch.tv/invictus212 geriausias contentas lietuvoje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 16 valandas(-ų), Caraz parašė:

Bliaaa :DDDD 4 klausimo atsakymas išvis lempą :DDDDD top1 streameris su 58 followeriais ir dar video po 15-30 sekundžių. Nu seni,nemalk tu šūdo ir nerašinėk jau tokių nesąmonių. Jau ant tiek yra tokių anketų,kad net nebeima juokas. 

Ką tu čia bandai įrodyti? Aiškiai parašyta "statistiškai įrodyta", tai tamsta arba nemokate skaityti, arba norite pasakyti, kad statistika meluoja ir tai yra pseudo-mokslas. Bet kuriuo atveju nei vienas iš šių argumentų nebūtų logiškas ar prasmingas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 5 valandas(-ų), In*Victus | parašė:

Ką tu čia bandai įrodyti? Aiškiai parašyta "statistiškai įrodyta", tai tamsta arba nemokate skaityti, arba norite pasakyti, kad statistika meluoja ir tai yra pseudo-mokslas. Bet kuriuo atveju nei vienas iš šių argumentų nebūtų logiškas ar prasmingas.

Statistiškai :DDDDDD gal nebevartok tų pigių narkotikų ar ką tu ten ėdi ir ištrink tą aprašymą nes pievą visišką

 Tau iki top 1 kaip iki mėnulio

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1176 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...