Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Galbūt kas netingėtų paaiškinti kaip žaisti Lol'ą?


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3491 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Tai va sveiki esu visiškai žalias ant Lol'o, anglų kalba ir nėra mano stiprioji pusė, tad galbūt galėtų man paaiškinti ką reiškia tie visi mid, supportai ir pnš kur kas turi eit tarkim jungle mape tam ir t.t. na žodžiu galbūt supratot, atsidėkodamas nepagailėsiu +rep :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Svarbiausių dalykų kurių prašiau ten nepaaiškinta ką reiškia tie visi mid, support kaip suprastu kur tu eisi ten ir pnš :)

Linijos:

TOP arba kitaip TOP LANE - Viršutinė linija, kurioje žaidžia tankai arba fighteriai.

MID arba kitaip MID LANE - Vidurinioji linija, kurioje žaidžia magai arba assasinai.

BOT arba kitaip BOTTOM LANE - Apatinė linija kurioje žaidžia ADC ir SUPP.

 

Rolės:

ADC arba kitaip Marksman AdCarry - žaidėjai kurie šaudo BOT'e, jie vieni negali eiti, nes būtų sunkoka, champas darantis didžiausią dmg žaidime, plačiau http://leagueoflegends.wikia.com/wiki/ADC

SUPP arba kitaip Support - žaidėjas padedantis visai komandai , bet BOT'e tik ADC, plačiau http://preseason.na.leagueoflegends.com/en/roles.html#roles_support

JUNGLER - žaidėjas padedantis visom lane ( linijoms ), gank'inant.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai va sveiki esu visiškai žalias ant Lol'o, anglų kalba ir nėra mano stiprioji pusė, tad galbūt galėtų man paaiškinti ką reiškia tie visi mid, supportai ir pnš kur kas turi eit tarkim jungle mape tam ir t.t. na žodžiu galbūt supratot, atsidėkodamas nepagailėsiu +rep :)

Numesk savo LoL nicka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3491 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...