Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4274 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki,atsisiunčiau Windows 8.1 setup'ą svensku kalbos kažkokios :D Tai krč man dabar įdomu dėl viso pikto kaip man reikes susilietuvinti windows'us kai man juos įrašys? Padėjusiam +REP

HP Omen 15

Ryzen 7 5800H @ 3.2GHz | 2x8GB DDR4 3200MHz | 1TB Sabrent SSD | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB 80W + 20W Dynamic Boost | Windows 11 Home 64bit

Žinok tas Google visai neblogas dalykas, ir tau siūlyčiau kartais pabandyt...

http://windows.microsoft.com/lt-lt/windows/language-packs#lptabs=win8

Aš tai nesuprantu kaip žmones tokio dalyko neranda gi taspats kaip ir su W7 gal tiktai paieška kitokia ir viskas.. :D

Šiaip jo Google padeda beveik visuose srityse :D

Aš tai nesuprantu kaip žmones tokio dalyko neranda gi taspats kaip ir su W7 gal tiktai paieška kitokia ir viskas.. :D

Šiaip jo Google padeda beveik visuose srityse :D

 

Aš tai nesuprantu kaip žmones tokio dalyko neranda gi taspats kaip ir su W7 gal tiktai paieška kitokia ir viskas.. :D

Šiaip jo Google padeda beveik visuose srityse :D

Nu bet tai nemanau kad bučiau radęs paiškinima svensku kalbos :D Tiksliau mygtukus taip tariant svensku kalbos :D

HP Omen 15

Ryzen 7 5800H @ 3.2GHz | 2x8GB DDR4 3200MHz | 1TB Sabrent SSD | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB 80W + 20W Dynamic Boost | Windows 11 Home 64bit

(redaguota)

control panel ir languages. daugiau viskas turėtų būti aišku.

Svenskus kalbos tai tikrai :D Bet šiaip susiradau kur susilietuvinti.Bet dabar yra kitas š paleidau kad siūstusi tas language pack'as bet kai daugiau negu puse atsiunte tai ir nustojo siūstis ką daryt tada..

 

P.S.Lietuvybe lyg ir atsisunte bet man neleidžia lietuviu kalbos nustatyti kaip pagrindines.

Redaguota , nario Spartans

HP Omen 15

Ryzen 7 5800H @ 3.2GHz | 2x8GB DDR4 3200MHz | 1TB Sabrent SSD | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB 80W + 20W Dynamic Boost | Windows 11 Home 64bit

 

  1. įtraukti norimą kalbą;

  2. atsisiųsti ir įdiegti kalbos paketą;

  3. nustatyti kalbą kaip pagrindinę.

 

Jus ką skaityt nemokat?? Gi sakiau kad pas mane windows'ai svensku kalbos..

 

Svenskus kalbos tai tikrai :D Bet šiaip susiradau kur susilietuvinti.Bet dabar yra kitas š paleidau kad siūstusi tas language pack'as bet kai daugiau negu puse atsiunte tai ir nustojo siūstis ką daryt tada..

 

P.S.Lietuvybe lyg ir atsisunte bet man neleidžia lietuviu kalbos nustatyti kaip pagrindines.

IR prašyčiau man pagalbos dabar dėl šito jeigu galima.

HP Omen 15

Ryzen 7 5800H @ 3.2GHz | 2x8GB DDR4 3200MHz | 1TB Sabrent SSD | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB 80W + 20W Dynamic Boost | Windows 11 Home 64bit

Ką žinau aš kai ankščiau persistatydavau perkraudavau pc ir man būdavo tas sulietuvinti W8.1

Jeigu nežinai kaip sutvarkyt tai gal ir nekomentuok?

HP Omen 15

Ryzen 7 5800H @ 3.2GHz | 2x8GB DDR4 3200MHz | 1TB Sabrent SSD | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB 80W + 20W Dynamic Boost | Windows 11 Home 64bit

Aš tai nesuprantu kaip žmones tokio dalyko neranda gi taspats kaip ir su W7 gal tiktai paieška kitokia ir viskas.. :D

Šiaip jo Google padeda beveik visuose srityse :D

 

Su Windows 7 (ne Ultimate) negalima sulietuvinti be papildomos programinės įrangos, o su Windows 8 viskas paprasčiau, nes sulietuvinti glima iš karto per nustatymus.

Jeigu nežinai kaip sutvarkyt tai gal ir nekomentuok?

 

Problema sutvarkyta.PC perkroviau ir viskas db gerai.Galit rakinti temą.

Tai kam tada rašau kad jeigu nežinau kaip sutvarkyti ir nekomentuoti jeigu tu net kitų būdu nepaklausai parašiau kad perkroviau pc o tas rašo nežinai tai ir nekomentuok proto žmonių nerasta nori padėti o jie net neskaito ką parašai ir komentuoja savo nu žodžiu iš tavęs nieko gero nebus :D pats neskaitai o poto rašai net ignoruoji pagalba.. :D

Svenskus kalbos tai tikrai :D Bet šiaip susiradau kur susilietuvinti.Bet dabar yra kitas š paleidau kad siūstusi tas language pack'as bet kai daugiau negu puse atsiunte tai ir nustojo siūstis ką daryt tada..

 

P.S.Lietuvybe lyg ir atsisunte bet man neleidžia lietuviu kalbos nustatyti kaip pagrindines.

Lietuviu kalbos beveik nededa į windowsus , ir tai jeigu dėtu būtu kaikūrios programos pavadintos visai kitaip , negu turėtu.

 

O kas blogai su angliška?

 

Lietuviu kalbos beveik nededa į windowsus , ir tai jeigu dėtu būtu kaikūrios programos pavadintos visai kitaip , negu turėtu.

 

O kas blogai su angliška?

Man ne angliška kalba yra..O svenksu kažkokia.

 

Tai kam tada rašau kad jeigu nežinau kaip sutvarkyti ir nekomentuoti jeigu tu net kitų būdu nepaklausai parašiau kad perkroviau pc o tas rašo nežinai tai ir nekomentuok proto žmonių nerasta nori padėti o jie net neskaito ką parašai ir komentuoja savo nu žodžiu iš tavęs nieko gero nebus :D pats neskaitai o poto rašai net ignoruoji pagalba.. :D

Pradžiai netaip supratau ką turėjai omeni ir tiek :D

 

P.S.Dabar iškylo kita problema..Įsirašiau ta lietuvybe susilietuvino bet ne visos vietos.Tai gal bent žinot kaip pasidaryti kad tos vietos kurios nesusilietuvino butu angliškos arba irgi lietuviškos?

HP Omen 15

Ryzen 7 5800H @ 3.2GHz | 2x8GB DDR4 3200MHz | 1TB Sabrent SSD | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB 80W + 20W Dynamic Boost | Windows 11 Home 64bit

P.S.Dabar iškylo kita problema..Įsirašiau ta lietuvybe susilietuvino bet ne visos vietos.Tai gal bent žinot kaip pasidaryti kad tos vietos kurios nesusilietuvino butu angliškos arba irgi lietuviškos?

 

HELP :(

HP Omen 15

Ryzen 7 5800H @ 3.2GHz | 2x8GB DDR4 3200MHz | 1TB Sabrent SSD | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB 80W + 20W Dynamic Boost | Windows 11 Home 64bit

Krč galit pasakyt kaip pabaigt start menu lietuvint? Nes per nustatymus rašo kad windows'ai jau visiškai lietuviški bet vienoi vietoi visvien yra svensku kalbos..

 

e825806b4bdf20d364d92d07873a5b45625.pngc74b42d6e4596b578e3ea41ea45c4844884.png

HP Omen 15

Ryzen 7 5800H @ 3.2GHz | 2x8GB DDR4 3200MHz | 1TB Sabrent SSD | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB 80W + 20W Dynamic Boost | Windows 11 Home 64bit

Reik normalius Win 8.1 tau parsisiust ir vel instaliuot. Nes zinok cia ilga istorija ir vistiek viska ant 100% neisversi.

ASUS PRIME Z370-P l i7 8700K 5Ghz l GIGABYTE GTX1080Ti 11GB l 16GB 2400Mhz RAM l 256GB SSD l 500GB SSD l 256GB m.2 l ASUS ROG SWIFT PG348Q G-Sync 3440x1440 Ultrawide

Playstation 3 Slim (Unlocked) 120GB / Playstation Vita Slim 128GB / New Nintendo 2DS XL 32GB / iPad Mini 4 128GB / MacBook Pro

 

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4274 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...