Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4287 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

taip lengvai nesulankstysi kišenei

Nu kaip ne ? Kadangi tas plius yra ganetinai didelis ir jeigu jis tupi pas taves kiseneje tai bet koks judesys itakoja jo zalojima ! Turiu omenyje tau kazkas nukrito turi pasileinkti automatiskai sis veiskmas jau itakoja tavo iphone6 plius susilankstymui. Aplamai tu teigi kad taip lengvai nesulankstysi  bet jeigu nors siek tiek suprastum anglu tai butum isgirdes kad paprastiems zmones kiseneje susilankste tad as nemanau kad jie specialei lankstytu tel.

Aliuminis kaisdamas jei neklystu minkštėja ir linksta kažkaip po biškį. (Kažkur skaičiausi...) Turbūt čia viena iš daugybės iPhone telefonu blogybių :D

🖥️  PC  //  AMD Ryzen 7 5800X3D  //  32GB RAM  //  NVIDIA RTX 3080 (10GB)  //  Windows 11
🍎  MacBook Air  //  Apple M1  //  8GB RAM  //  256GB SSD  //  macOS Sonoma
PREFIS.LT  //  MINELIST.LT - Lietuviškas Minecraft serverių sąrašas

 

(redaguota)

Isidėjo į galinę kišene prisėdo,o po to mama iš telefono dariau origami... Bet kokį telefoną lenk per jėga plasmasė perlūš,aliumas perlinks. Nematau tiesiog čia nieko blogo,visgi čia telefonas ir reikia naudot jį kaip telefoną. Juokas ima,kurie sako kad kainos iphone didelės,ne kaip kitų telefonų.. Visų pirmą se,samsung ar kituose pigus android ,kuris nesiskirs ar telefoną turėsi už 300 ar už 3000Lt. Jei jau būtų "Apple" tokia bloga firma,nemanau kad per savaitgalį būtų sugėbėjus parduot 6 Iphone 10mln kopijų tiražu. :)

Redaguota , nario Vuzas

Isidėjo į galinę kišene prisėdo,o po to mama iš telefono dariau origami... Bet kokį telefoną lenk per jėga plasmasė perlūš,aliumas perlinks. Nematau tiesiog čia nieko blogo,visgi čia telefonas ir reikia naudot jį kaip telefoną. Juokas ima,kurie sako kad kainos iphone didelės,ne kaip kitų telefonų.. Visų pirmą se,samsung ar kituose pigus android ,kuris nesiskirs ar telefoną turėsi už 300 ar už 3000Lt. Jei jau būtų "Apple" tokia bloga firma,nemanau kad per savaitgalį būtų sugėbėjus parduot 6 Iphone 10mln kopijų tiražu. :)

Ką tu nusišnekėjai, ne kiekvienas gali suprast, su tokia logika toli nenueisi. Pasidomėk ką turi Samsung Galaxy SIV ir ką turi SIII. Ir palygink. Manau būsi nustebęs.

logohover.png

(redaguota)

Ką tu nusišnekėjai, ne kiekvienas gali suprast, su tokia logika toli nenueisi. Pasidomėk ką turi Samsung Galaxy SIV ir ką turi SIII. Ir palygink. Manau būsi nustebęs.

Ir ką gi jie turi? Ogi abu turi androidus. Palygink kuo skiriasi "Dacia",nuo "Renault" manau pats būsi nustebęs. 

Tiesiog tau šis postas neskirtas, 13-mečio filosofija bus visad kitokia. 

Redaguota , nario Vuzas
(redaguota)

Isidėjo į galinę kišene prisėdo,o po to mama iš telefono dariau origami... Bet kokį telefoną lenk per jėga plasmasė perlūš,aliumas perlinks. Nematau tiesiog čia nieko blogo,visgi čia telefonas ir reikia naudot jį kaip telefoną. Juokas ima,kurie sako kad kainos iphone didelės,ne kaip kitų telefonų.. Visų pirmą se,samsung ar kituose pigus android ,kuris nesiskirs ar telefoną turėsi už 300 ar už 3000Lt. Jei jau būtų "Apple" tokia bloga firma,nemanau kad per savaitgalį būtų sugėbėjus parduot 6 Iphone 10mln kopijų tiražu. :)

 

Nesakau, jog "Apple" bloga, bet pažiūrėk kokie dundukai juos perka, miega gatvėse palapinėse, o pirmasis gavęs dar ir išmest sugebėjo. Tiesiog, tie kas perka tuos iPhone, net nežino koks ten procesorius ar kas jame yra, tik dėl obuoliuko ir vsio. O kaip žinia, Amerikoj dauguma žmonių nelabai pasižymi protu. Tad visi ir superka nežinodami ką perka. Na, o kita dalis sudaro protingus žmones, kurie perka dėl dizaino, dėl pripratimo (anksčiau turėjo) arba dėl to, jog jų dar obuolys jų nenuvylė. Todėl ir yra toks pardavimų kiekis: 50% durnelių, 50% normalių. O Android mažiau parduoda, nes tie visokie "swag", "yolo" sako: "Blia, čia ne lygis,  turėt SAMSUNG ir t.t." Android'us perka tas, kam to reikia, o iPhone belenkas, kas netrui kur pinigų kišt. Žinoma, kaip ir sakiau, perka iPhone ir protingi individai, nieko prieš. O dabar čia kas geresnis. Nu karoč, nori paprastumo ir aiškumo - iPhone, nori daugiau galimybių, jų plėtimo laisvės - Android. Baigta šneka :)

Redaguota , nario Tormazas

Nesakau, jog "Apple" bloga, bet pažiūrėk kokie dundukai juos perka, miega gatvėse palapinėse, o pirmasis gavęs dar ir išmest sugebėjo. Tiesiog, tie kas perka tuos iPhone, net nežino koks ten procesorius ar kas jame yra, tik dėl obuoliuko ir vsio. O kaip žinia, Amerikoj dauguma žmonių nelabai pasižymi protu. Tad visi ir superka nežinodami ką perka. Na, o kita dalis sudaro protingus žmones, kurie perka dėl dizaino, dėl pripratimo (anksčiau turėjo) arba dėl to, jog jų dar obuolys jų nenuvylė. Todėl ir yra toks pardavimų kiekis: 50% durnelių, 50% normalių. O Android mažiau parduoda, nes tie visokie "swag", "yolo" sako: "Blia, čia ne lygis,  turėt SAMSUNG ir t.t." Android'us perka tas, kam to reikia, o iPhone belenkas, kas netrui kur pinigų kišt. Žinoma, kaip ir sakiau, perka iPhone ir protingi individai, nieko prieš. O dabar čia kas geresnis. Nu karoč, nori paprastumo ir aiškumo - iPhone, nori daugiau galimybių, jų plėtimo laisvės - Android. Baigta šneka :)

Pritariu.Nėra nei geriausio telefono,nei geriausio automobilio. Kiekvienam savo. :)

Pirkit pirkit po dvi štukas telefonus. Nesiruošiu ir nepirksiu. Tad man neaktualu. Samsung best <3

nezinau as telefona naudoju, skambinti rasyti sms na visokie facebook fotkes ir pns, ir nesiruosiu moketi uz telefona daugiau negu kokiu 1300litu manau, na kazkaipvisi telefonai buvo samsungai androidai as prie ju priprates ir nelabai noreciau iskeisti androido i iOS, vienam patogu taip kitam taip, taip kad cia tik amzinas gincas kuriame nebus teisybes, vieniems patinka apple kitiem androidas, ir viskas.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4287 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...