Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4287 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Ir ką gi jie turi? Ogi abu turi androidus. Palygink kuo skiriasi "Dacia",nuo "Renault" manau pats būsi nustebęs. 

Tiesiog tau šis postas neskirtas, 13-mečio filosofija bus visad kitokia. 

Ką turi Samsungas daugiau nei iPhone? (kalbu apie S4) Visų pirmą turi daugybę SAMSUNG programėlių tokių kaip WatchON, su kuria gali valdyti bet kokio tipo televizorius. Dar programėlių skaičius android'e visiškai didesnis, tad tas tavo iPhone, skirtas verslininkams arba tiesiog pavaidint, kad turi pragraužto obuolio ženklą.

logohover.png

Mane tai juokina. Visi kas stumia ant iOS tai daro tik dėl to,kad jo papraščiausiai neįperka. Ir visada sako "tai aš laikęs rankose vistiek ten 4/4s". Visi perka tai ką nori pirkt,o kas neįperka kažko tai visada prasideda "tai ten išvis gaidys kažkoks,va tik turtingi perka dėl mados,nieko ten gero nėra" kai sėdi su ten perpus pigesniu telefonu kuris daug dažniau,lagina,stringa ir t.t. Apple produktus renkasi tie kam patinka paprastumas,android renkasi tie kuriem reik "laisvės" kurios apple produktuose irgi pilna, renkasu dar dėl galbūt platesnių galimybių. Dar būna tokie kurie biški paturėję irgi smerkt pradeda,nors papraščiausiai reikia laiko priprast prie visai kitos platformos. Paturėjęs iphone iš pradžių galvojau kas čia do š.. Bet pripratau ir iki dabar nesiskiriu su iphonais. O šioje temoje mačiau tokių kurie sako š,perka tik debilai ir pan. Ir jų postuose matosi baltas pavydas,kad jie tikrai norėtų,bet kadangi neturi,tai būtinai reikia užstūmt. Kiekvieno skonis yra kitoks,tad jei nepatinka apple arba negali isigyt tai geriau patylėk,sėdėk su savo nuostabiuoju android ir viskas .

Mane tai juokina. Visi kas stumia ant iOS tai daro tik dėl to,kad jo papraščiausiai neįperka. Ir visada sako "tai aš laikęs rankose vistiek ten 4/4s". Visi perka tai ką nori pirkt,o kas neįperka kažko tai visada prasideda "tai ten išvis gaidys kažkoks,va tik turtingi perka dėl mados,nieko ten gero nėra" kai sėdi su ten perpus pigesniu telefonu kuris daug dažniau,lagina,stringa ir t.t. Apple produktus renkasi tie kam patinka paprastumas,android renkasi tie kuriem reik "laisvės" kurios apple produktuose irgi pilna, renkasu dar dėl galbūt platesnių galimybių. Dar būna tokie kurie biški paturėję irgi smerkt pradeda,nors papraščiausiai reikia laiko priprast prie visai kitos platformos. Paturėjęs iphone iš pradžių galvojau kas čia do š.. Bet pripratau ir iki dabar nesiskiriu su iphonais. O šioje temoje mačiau tokių kurie sako š,perka tik debilai ir pan. Ir jų postuose matosi baltas pavydas,kad jie tikrai norėtų,bet kadangi neturi,tai būtinai reikia užstūmt. Kiekvieno skonis yra kitoks,tad jei nepatinka apple arba negali isigyt tai geriau patylėk,sėdėk su savo nuostabiuoju android ir viskas .

Pritariu, bet šiaip, tai durna pirkti telefoną už 5.000+ Lt kai gali padorų ir tvirtą telefoną už ~900 Lt.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4287 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...