Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3642 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

 

Yey 2 epizodas, kaip Playandwatch, kadre xD

 

EDIT |

 

 

Ką čia grįst? Kelis pranešimus sudėjo į video, kurie nedaro jokio įspūdžio, nufilmavo pasidalintą video, kuris aiškiai parodijingas ir duoda suprast, kad debilai čia tik ir tesi lanko, jis vienas čia protingesnis už visus todėl gali čia šaipytis iš visų atsiprašant...

 

Šį kartą esi labai teisus, šis video apie visa tai ir pasako - 

 

Mygu +REP už išmintingumą.

 

Na, bet mažai tikrai protingų, supratingų žmonių tiek šiame forume, tiek visame internete ar visame pasaulyje, visi tik stengiasi tau pakenkt, iškelt save į aukštumas, nors dažniausiai jie nėra to nusipelnę. Yra sakoma: "Tikrą specialistą iš kuklumo pažinsi", taip, žmogus, kuris tikrai kažką moka, niekada savęs nekels, neįtikinės kitų, kad jis geresnis už kitus ar kažką panašaus. Tie, kurie elgiasi būtent taip yra tiesiog, vieniši, norintys būti pastebėti žmonės. Labai dažnai taip elgdamiesi žmonės užgauna tų žmonių jausmus, kurie iš tikrųjų yra nusipelnę tų gerų žodžių, pagyrimų. Gerai pagalvojus, taip elgdamiesi tie "apsimetėliai" tik žemina miestą, valstybę, profesiją, nes jie save taip iškelia, kad jie yra labai geri, viską moka ir pan; o tie tikrieji specialistai tiesiog lieka nepastebimi.

 

Šiam vlogeriui aš visiškai pritariu, "nustokite būti ne savimi", tai kenkia ne vien jums, bet ir kitiems.

Ką čia grįst? Kelis pranešimus sudėjo į video, kurie nedaro jokio įspūdžio, nufilmavo pasidalintą video, kuris aiškiai parodijingas ir duoda suprast, kad debilai čia tik ir tesi lanko, jis vienas čia protingesnis už visus todėl gali čia šaipytis iš visų atsiprašant...

 

1. Niekas tau neliepia šitų "nesąmonių" žiūrėti, tuo labiau komentuoti po video.

2. Čia ne tai, kad "parodijuojam" kažką, o čia sakykim kaip Supergames.lt bloopers, kai žmonės nusišneka. 

3. Niekas iš nieko nesišaipo, mes tiesiog juoko forma sudedame tuos "bloopers" į vieną video, kad kai kurie žmonės pasijuoktų iš pačių nesąmonių, kurias pasakė/parašė.

4. Šaipytis iš visų? Nemanau, kad į 2minučių video sutalpinčiau visus 38,324 narius iš kurių galėčiau "pasišaipyt".

5. Darydamas tokį video nemanau, kad įrodinėju savo protingumą ir lyginuosi su kitais. 

 

Tikiuosi paaiškinau tau, ir tu su savo durna galva suprasi, kodėl kuriami tokie video. ;)

❤️

 

1. Niekas tau neliepia šitų "nesąmonių" žiūrėti, tuo labiau komentuoti po video.

2. Čia ne tai, kad "parodijuojam" kažką, o čia sakykim kaip Supergames.lt bloopers, kai žmonės nusišneka. 

3. Niekas iš nieko nesišaipo, mes tiesiog juoko forma sudedame tuos "bloopers" į vieną video, kad kai kurie žmonės pasijuoktų iš pačių nesąmonių, kurias pasakė/parašė.

4. Šaipytis iš visų? Nemanau, kad į 2minučių video sutalpinčiau visus 38,324 narius iš kurių galėčiau "pasišaipyt".

5. Darydamas tokį video nemanau, kad įrodinėju savo protingumą ir lyginuosi su kitais. 

 

Tikiuosi paaiškinau tau, ir tu su savo durna galva suprasi, kodėl kuriami tokie video. ;)

 Durna galva tu ir vėl jį nuvertini, juk tu esi lygiai toks pats kaip ir jis...

 

 

 Durna galva tu ir vėl jį nuvertini, juk tu esi lygiai toks pats kaip ir jis...

 

Kur aš jį nuvertinu? Kad pasakiau, kad tikiuosi su durna galva supras dėl kokios priežasties tokį video kuriam?

Čia yra elementariausias dalykas, dėl ko kuriamas toks video, ir manau kaip ir prieš tai pasakiau su durna galva būnant galima nesuprasti.

 

Jeigu jau taip jūs sakot, kad čia "pažeminimas" ir "tyčiojimasis" iš kitų, tai taip išeina, kad visi video kurie pvz dota 2, cs:go visokie būna montažai kur žaidėjai numiršta ir atrodo jų mirtis būna labai kvaila, kurios galima buvo išvengti labai paprastai yra irgi pasityčiojimai iš kitų nes gi jie numirė o kitas "apie" jo mirtį sukūrė video.

Mažiau nusišnekėkit ir galva mąstykit prieš rašydami, kad paskui nereikėtų tokių papraščiausių dalykų aiškinti. :)

❤️

 

(redaguota)

O ką Tu, apart pasišaipymo, pasieksi šiuo video? Savo reputaciją pakelsi? :D Aš džiaugiuosi, nuoširdžiai, kad tu visada rašai protingai, niekada nenusišneki ir esi visada teisus. ;) Toli eisi su tokia galvele. O dėl to -31 rep'o.. :D Iš kiek kertam, kad pusė, daugiau nei pusė net nežinojo kodėl vertino tą pranešimą? :D Čia tokia politika, pamatai, kad turi daugiau reputacijos ir tą patį atkartoji. :D Kam čia tuos klipus kiši? Ar ten taip konkrečiai rodo nickus, kitą informaciją? Iš viso ar kas daro klipus apie "juokingas mirtis"? :D Kam tai aktualu? Tokio mąstymo kaip tu? Manau, kad geriau Tu čia pamąstyk galvele prieš rašant, nes vėl apsimetinėji protingu durniaus vietoj. ;)

 

čia visada taip buvo, kad jeigu tu turi mažai pranešimų ar esi užsiregistravęs neseniai, reiškia tu esi tuščia vieta, šiūkšlė, tiesiog niekas. O va tie, kurie turi po 3k, 6k pranešimų, 1k reputacijos ar užsiregistravę 5 metai prieš, tai jie jau turi kažkokį žodį ir reiškia, kad reikia su jais sutikt, ale "veteranai". Tie "veteranai" gauna įspėjimą ir po to rašo forume "tai va, man šis įspėjimas nerūpi, bet kuriu temą" (:DDD).. Keistuolių teatras, perkaitę saulėj vaikėzai bando būt aukščiau debesų pasakodami koks čia forumas blogas, kokie moderatoriai neaktyvūs, bet čia lankosi toliau, o su šia tema tas pats, kažkas pasakė blogą žodį,, kad nepatiko klipas, tai tas pats "vetaranas" pareiškė "nepatinka - nežiūrėk".. :D Nu niekada nesuprasiu kas per košė tokių galvose, proto bokštai.. :D Patys jūs geri fruktai, ko savęs nekišat į tuos perliukus? Garantuoju, kad jei įkištumėt, būtų komentarai "o, mldc, gerai stumi", kadangi esi šio forumo "veteranas", tad kodėl nesulindus tau į rudąją? Pasakyk, ties kur klystu, bet argumentuotai, perle Tu. ;)

Redaguota , nario Fantazistas
(redaguota)

O ką Tu, apart pasišaipymo, pasieksi šiuo video? Savo reputaciją pakelsi? :D Aš džiaugiuosi, nuoširdžiai, kad tu visada rašai protingai, niekada nenusišneki ir esi visada teisus. ;) Toli eisi su tokia galvele. O dėl to -31 rep'o.. :D Iš kiek kertam, kad pusė, daugiau nei pusė net nežinojo kodėl vertino tą pranešimą? :D Čia tokia politika, pamatai, kad turi daugiau reputacijos ir tą patį atkartoji. :D Kam čia tuos klipus kiši? Ar ten taip konkrečiai rodo nickus, kitą informaciją? Iš viso ar kas daro klipus apie "juokingas mirtis"? :D Kam tai aktualu? Tokio mąstymo kaip tu? Manau, kad geriau Tu čia pamąstyk galvele prieš rašant, nes vėl apsimetinėji protingu durniaus vietoj. ;)

Ir aplamai kiekvienas šio forumo narys turi teisę išlikti anonimiškas tokiose ar kitokiose video. Gal žmogus tik juokais tą pasakė, o tu tuoj iš jo padarysi kvailį.

Redaguota , nario Stuneris

Ir aplamai kiekvienas šio forumo narys turi teisę išlikti anonimiškas tokiose ar kitokiose video. Gal žmogus tik juokais tą pasakė, o tu tuoj iš jo padarysi kvailį.

Tiek to, nereikia sureikšmint. Paviešino, pasijuokė, bet tuoj bus užmiršti ir jo "perliukai" ir jis pats. :) Juk visada tokia "garbė" yra trumpalaikė, bet jam nuo to stojas ir jis toliau kuria ir kiša pranešimus, kurie visiškai normalūs. Galiu paklaust, kodėl pats weeD neįkišo į perliukus savo pranešimo, kai jis save "dalbajobu" išvadino? Argi nejuokinga bus? Nemanau, juk pranešimas tavo, o kas čia yra iš kitų pasijuokt. ;)

Seems legit. 

 

 

O ką Tu, apart pasišaipymo, pasieksi šiuo video?

Mes iš nieko nesišaipom. Argi sakom, kad čia tas dūxas, anas dūxas? Visas šitas video yra juokais, pasilinksmint, kodėl jūs taip viską sureikšminat? :) Mes šiai video pažiūrėk jau kiek pasiekėm, pereik per temas, paskaityk komentarus, žmonės džiaugiasi tokiais video, jiems tai yra linksma, pakelia nuotaika. Mes dėl savęs nieko nenorim, neesam, matai, tokie savanaudžiai, puikiai suprantam, kad iš to nieko naudingo negausim, tačiau mums yra smagu, kai žinome, kad sukūrę video, kažką prajuokinome.

 

 

 Iš viso ar kas daro klipus apie "juokingas mirtis"?

Į youtubę suvesk dota 2 shitty digest, dota 2 poop, nigma, krokodainer, yra tokių video, ir ne vienas.

 

 

 

 Patys jūs geri fruktai, ko savęs nekišat į tuos perliukus?

Patys prirašom nesąmonių, tada padarom video. Nemanau, kad kam būtų įdomu žiūrėt, nes galvotų, kad specialiai prirašė nesąmonių, ir dabar typo visi turi juoktis. Logikos truputį pasitelk.

 

Kur mes sakom, kad mums šitas forumas yra blogas, kad čia blogi moderatoriai ir t.t? Jau nebe į temą taikai. 
 

Seems legit. 

Mes iš nieko nesišaipom. Argi sakom, kad čia tas dūxas, anas dūxas? Visas šitas video yra juokais, pasilinksmint, kodėl jūs taip viską sureikšminat? :) Mes šiai video pažiūrėk jau kiek pasiekėm, pereik per temas, paskaityk komentarus, žmonės džiaugiasi tokiais video, jiems tai yra linksma, pakelia nuotaika. Mes dėl savęs nieko nenorim, neesam, matai, tokie savanaudžiai, puikiai suprantam, kad iš to nieko naudingo negausim, tačiau mums yra smagu, kai žinome, kad sukūrę video, kažką prajuokinome.

Į youtubę suvesk dota 2 shitty digest, dota 2 poop, nigma, krokodainer, yra tokių video, ir ne vienas.

 

Patys prirašom nesąmonių, tada padarom video. Nemanau, kad kam būtų įdomu žiūrėt, nes galvotų, kad specialiai prirašė nesąmonių, ir dabar typo visi turi juoktis. Logikos truputį pasitelk.

 

Kur mes sakom, kad mums šitas forumas yra blogas, kad čia blogi moderatoriai ir t.t? Jau nebe į temą taikai. 

 

Taip, jiems linksma, nes visada yra linksma, kai kažkas šaiposi iš kito. ;) Taigi matosi tavo tas pagiežingas komentavimas, pats sakei, kad nariai rašo nesąmones, nusišneka, o dabar teigi, kad viskas juokais. :D Tai arba tu rink žodžius, arba nebekurk tokių klipų. Ir dėl to sakymo, kad forumas ir kt. bloga, kalbu aš apie visumą, ne būtent apie tave, deja, šį kartą ne tu dėmesio centre buvai, nepyk.

 

O ką Tu, apart pasišaipymo, pasieksi šiuo video? Savo reputaciją pakelsi? Aš džiaugiuosi, nuoširdžiai, kad tu visada rašai protingai, niekada nenusišneki ir esi visada teisus. Toli eisi su tokia galvele. O dėl to -31 rep'o.. Iš kiek kertam, kad pusė, daugiau nei pusė net nežinojo kodėl vertino tą pranešimą? Čia tokia politika, pamatai, kad turi daugiau reputacijos ir tą patį atkartoji.  Kam čia tuos klipus kiši? Ar ten taip konkrečiai rodo nickus, kitą informaciją? Iš viso ar kas daro klipus apie "juokingas mirtis"? Kam tai aktualu? Tokio mąstymo kaip tu? Manau, kad geriau Tu čia pamąstyk galvele prieš rašant, nes vėl apsimetinėji protingu durniaus vietoj.

 

čia visada taip buvo, kad jeigu tu turi mažai pranešimų ar esi užsiregistravęs neseniai, reiškia tu esi tuščia vieta, šiūkšlė, tiesiog niekas. O va tie, kurie turi po 3k, 6k pranešimų, 1k reputacijos ar užsiregistravę 5 metai prieš, tai jie jau turi kažkokį žodį ir reiškia, kad reikia su jais sutikt, ale "veteranai". Tie "veteranai" gauna įspėjimą ir po to rašo forume "tai va, man šis įspėjimas nerūpi, bet kuriu temą" (:DDD).. Keistuolių teatras, perkaitę saulėj vaikėzai bando būt aukščiau debesų pasakodami koks čia forumas blogas, kokie moderatoriai neaktyvūs, bet čia lankosi toliau, o su šia tema tas pats, kažkas pasakė blogą žodį,, kad nepatiko klipas, tai tas pats "vetaranas" pareiškė "nepatinka - nežiūrėk".. Nu niekada nesuprasiu kas per košė tokių galvose, proto bokštai..  Patys jūs geri fruktai, ko savęs nekišat į tuos perliukus? Garantuoju, kad jei įkištumėt, būtų komentarai "o, mldc, gerai stumi", kadangi esi šio forumo "veteranas", tad kodėl nesulindus tau į rudąją? Pasakyk, ties kur klystu, bet argumentuotai, perle Tu.

 

Ką pasieksiu šiuo video? Pasiekimų sau nesu nusistatęs, todėl šio klausimo tau normaliai atsakyti negaliu. Aš nesuprantu ką galima iš viso siekti tokiu video. Lygiai taip pat kaip kiti kuria DOTA 2 digest video, CS:GO montažus aš kuriu supergames.lt perliukus. Kodėl jų nepaminėjai tų visų montažų kuriuose lygiai taip pat iš žmonių "tyčiojimasi" nes jie patenka į tokius video ir iš jų "šaipomasi" ? Sakydamas "ar kas nors kuria video iš juokingų mirčių" matyt nelabai įdomu buvo skaityti ir net visko pilnai neperskaitei, kad ūži man čia.

Dėl to -rep, aš niekad nesu pasakęs, kad čia yra suaugusių forumas ir visų mąstymas yra kaip suaugusių žmonių. Aš kiekvieno asmeniškai neisiu ir neklausinėsiu, kodėl tau uždėjo -rep ir ar žino priežastį dėl ko patys uždėjo. Tau įdomu tu ir eik aiškintis man neverkęs, kad pusę forumiečių pamatę, kad -repintas pranešimas prideda dar -rep be jokios priežasties.

Kam šis video aktualus? Iš tų kurie nori pasijuokti iš forumo narių kurie galima sakyti rašo pievas. 

Beje, apie kokią viešinamą informaciją kalbi? Aš darydamas tokį video dar pagal tavo norus turėčiau kitų narių nickus cenzūruoti, kad niekas nežinotų, kad čia buvo jie? Kaip ir prieš tai sakiau, kol kas nesulaukėm dar nei vieno skundo dėl šio reikalo, jog jie buvo paminėti šiuose video, todėl dėl to tau mažiausiai reikia rūpintis taip pat kaip ir Stuneriui.

 

Veteranas ar ne veteranas, daug pranešimų ar ne daug pranešimų koks skirtumas, į video dedami klipus ir "paminėdami" narius į pranešimų kiekį ir į užsiregistravimo datą nežiūrim, o žiūrim į pranešimo turiny jeigu dar nepastebėjai.

Prie ko čia jeigu ką tik užsiregistravęs žmogus tai forume laikoma šiukšlė? Aišku yra išimčių, kurie ką tik užsiregistravę ir rašo visur nesąmones, kad tik pranešimų pasirinkt tai kaip juos laikyti protingais žmonėm kurie protingus pranešimus rašo? Jaučiu daugiau pagarbos tiems kurie nuo nulio normaliai diskutuoja neatkreipiant dėmesio į savo amžių (šiame forume ne vienas ir ne du kuriems 13 metų, bet galiu pasakyti geresnio mąstymo negu tu).

Prie ko čia pranešimus prikišinėji? Jeigu čia dėl mano temos sukurtos, kad gavau prieš metus pranešimą, bet parašiau jog man jis neįdomus, matyt vėl gi visko neperskaitęs iš karto pradedi ūžti. Visu pirma buvo taip, kad prieš metus gavęs įspėjimą be jokios logikos parašęs Valdui gavau atsakymą, jog buvau normaliai įspėtas (t.y. įspėjimas buvo uždėtas teisingai, paaiškinu, nes iš tavo mąstymo manau nesuprasi). Po metų parašęs į moderatorių atrankas sugalvojau išsiaiškinti dėl ko buvau įspėtas, nes automatiškai pildant į moderatorius formas atsižvelgiama į įspėjimų kiekį. Dalykas buvo tas, kad pasirodo gi, jog įspėjimas buvo uždėtas neteisingai, o tai žinai kas pasakė? Vyr.moderatorius Justas. Dar kartą sakau, visko neperskaitęs neūžk, nes man tas pranešimas neberūpėjo nes jis buvo parašytas prieš metus, o pasitaikius progai paklausiau už ką buvau įspėtas ir ar teisingai buvau įspėtas. Manau suprasi tokį paprastėlį dalyką.

"o su šia tema tas pats, kažkas pasakė blogą žodį, kad nepatiko klipas tai tas pats "veteranas" pareiškė "nepatinka - nežiūrėk". Papraščiausia logika, ar aš būčiau "veteranas" ar aš būčiau paprastas narys, pasakyčiau tą patį dalyką - nepatinka, nedomina, tau širdy spaudžia žiūrint kaip kiti nariai yra "įžeidinėjami" nežiūrėk. Problema išspręsta, nereikės nei tau gilintis į turiny video nei į komentarus.

Ko savęs nekišam į perliukus? Tai, kad dar nepasitaikė tokių per daug pranešimų kurie yra visiška pieva.

 

O tu man gali paaiškint kaip suprast tą tavo "kadangi esi forumo veteranas kodėl nesulindus į šikną" ? 

Aš iš viso nesuprantu kam iš viso būtu kokia nors nauda lįsti man į šikną vien dėl to, kad aš ilgai čia užsiregistravęs ir kad turiu daug pranešimų? Kad "lįs" man į šikną tai aš juos daugiau "gerbsiu" kaip forumo veteranas? Nixuja, ar rašo "maladėc gerai stumi" ar "nepatiko" lygiai taip pat gerbiu tą narį. Kiekvienas turi savo nuomonę ir kiekvienas turi teisę išreikšti savo nuomonę, lygiai taip pat kaip ir aš, jeigu sako, kad video didžiausias šūdas nepagrįstinai pasakydamas, jog "įžeidinėji kitus narius" ko tikrai nėra, nes kaip ir DAR kartą kartoju mes nesulaukėme nei vieno skundo dėl "įžeidinėjimų" iš kitų narių kurie yra patekę į šiuos video tai kodėl aš negaliu pasakyti nepatinka nežiūrėk?

 

Beje, gali man paaiškinti tą dalyką paprastą dabar. Palygink save su manimi. Aš juokiuosi iš narių kurie rašo nesąmoningus pranešimus visiškai ne į temą, o tu tyčiojiesi iš žmonių kurie gyvena kaimuose, ir yra "mažiau" išsilavinę, ir ne tokie protingi kaip miestiečiai. Tu tiesiogiai tyčiojiesi iš kitų žmonių vien dėl jų gyvenimo vietos, tai kaip paaiškinsi savo tyčiojimą? Aš niekam nesakiau, kad jie dūxai, lopai, niekam nereikalingi, neišsilavinę. Aš jų nesąmoningus pranešimus parodau video, kad kiti žmonės tiesiog iš jų pasijuoktų ir nueitų į kitas temas. O tu priešingai, kaip ir sakiau žmones kritiuoji iš jų gyvenamosios vietos ir sakai, kad jie mažiau išsilavinę.

 

Pats į save neatsižvelgdamas bandai kažką man įrodyti, jog aš esu tasai vienas blogas, jog sukūriau tokį video, kad pasijuokt iš kitų nesąmoningų pranešimų kai pats tyčiojiesi iš "kaimiečių". Kaimietis ar miestietis, yra vienodas teises turintis žmogus, ir nenustebk jeigu pasakysiu, kad pažįstu ne vieną kaimietį kuris yra ŽYMIAI protingesnis už daugumą žinomų miestiečių (galima sakyti nepalyginamai).

Manau ponuliui viską žinančiui, viską kritikuojančiui ir visur verkiančiui dėl to, kad gavo -rep už pasakytą nesąmonę.

Skaitysi ar neskaitysi, man visiškai nusišikt, išsakiau tiek kiek galėjau, o tu dabar gali nueit į kampą ir apsiverkt dėl tiesios kurią tau išaišinau praeitam paragrafe.

 

P.S. neveltui tu FANTAZISTAS, susikuri savo fantazijas kad kiti blogiausi, durniausi o tu geriausias, bei protingiausias. Toli, labai toli gyvenime nueisi su tokiu mąstymu.

 

:)

 

Ir aplamai kiekvienas šio forumo narys turi teisę išlikti anonimiškas tokiose ar kitokiose video. Gal žmogus tik juokais tą pasakė, o tu tuoj iš jo padarysi kvailį.

 

Tai tegul parašo, kad prašau ištrinti video nes nenoriu būti jame. Parašė kas nors? Kol kas nei aš nei lukonic nesulaukėme nei vieno panašaus pranešimo, tai tau tai manau asmeniškai turėtų rūpėti mažiausiai. Per daug viską sureikšmini. Jeigu žmogus ir juokais pasakė, šitie "perliukai" ir skirti tuos juokus parodyti pridedant dar ką nors, protinguoli.

Beje, kodėl tu neatsižvelgi į "fantazisto" tyčiojimąsi iš kaimiečių o mane kritikuoji dėl kitų įžeidinėjimo nors aš nieko neįžeidinėju? Nei vienas narys šiame video nebuvo pavadintas dūxu ar panašiai. 

Paaiškink man kaip aš tyčiojuosi iš kitų tiesiog parodydamas jų pačių kvailus pranešimus?

 

Dėkoju, rankas įskaudo nuo rašymo, bet manau į tavo klausimus atsakiau nemielas fantaziste ir nemielas stuneri.

❤️

 

Taip, jiems linksma, nes visada yra linksma, kai kažkas šaiposi iš kito. ;) Taigi matosi tavo tas pagiežingas komentavimas, pats sakei, kad nariai rašo nesąmones, nusišneka, o dabar teigi, kad viskas juokais. :D Tai arba tu rink žodžius, arba nebekurk tokių klipų. Ir dėl to sakymo, kad forumas ir kt. bloga, kalbu aš apie visumą, ne būtent apie tave, deja, šį kartą ne tu dėmesio centre buvai, nepyk.

Iš kiešos paimtas garsas "aj nu geraj"... Oho, tokia pagieža, baisu, gali ir prie ko privesti... Rašo nesąmones, bet mes to SIAUBINGAI nesureikšminame, nesakome, omg, kaip jis nusišnekėjo, koks jis debilas, tikriausiai iš kaimo, nes gi tik mieste ten visi protingi, kaip kažkoks ponulis sakė :)  Randam, ką nors juokingo, tuo pasidaliname. Manau tau jau laikas nustot rašyt, nes bandai kažkokius argumentus rašyt, kažką čia mūm įrodyt, bet nelabai sekas tau :/

Visu pirma ne jie turi rašyt, kad tu ištrintum video, o tu turi prašyt jų leidimo publikuot jų pranešimus. Kitas dalykas, džiaukis, kad čia yra naudojami slapyvardžiai, nes kitu atveju tie vartotojai galėtu rašyti ne tau, kad ištrintum, bet kreiptis tiesiai į policiją.

 

Visu pirma, šio forumo taisyklėse neparašyta "publikuoti narių pranešimus". Kalba eina apie pranešimus kuriuos bet kuris forumo narys gali skaityti. Čia yra lygiai ta pati citacija, kurią tu naudoji, tik video forma. Šiame video nėra publikuojama nei jo vardas, nei jo pavardė, nei nieko kito asmeniško. Kalbant apie kai ką asmeniško, jeigu publikuočiau pranešimus iš asmeninių žinučių tada taip, tai yra asmeniška ir aš neturiu leidimo jų publikuoti, bet kadangi pranešimai rašomi temose yra prieinami bet kam net gi svečiam kurie nėra užsiregistravę šioje svetainėje.

 

Slapyvardžiai yra naudojami kiekviename forume, dėl tų pačių privatimo dėlių, tai tu man čia dėl to prikaišioti nebandyk. Be to, jeigu ir būtu naudojamas nario vardas, tai neatskleidžia nieko asmeniško iš ko galima būtų tą narį susekti ar kai ką panašiai padaryti, kadangi tokių pačių vardų yra tikrai nemažai.

Dar kartą sakau, pagalvok prieš rašydamas galva o ne šikna, kad nereiktų man gaišt savo laiko ir aiškinti tau elementariausius dalykus.

Be to, kodėl vėl gi neužsiminei apie fantazisto įžeidinėjimus? :)

❤️

 

(redaguota)

Net neskaičiau aš tavo pasakojimų, nes žinau, kad bus kas antras sakinys parašytas toks pat. :D Man graudūs jūs vien dėl to, nes prisikabinėjat prie tokių durnų dalykų: avataras, nickas.. :D Nickas, jis tam, kad atrodyt kietesniam prieš kitus ar tiesiog įgaut anonimiškumo? NIEKADA NESUPRASIU TOKIŲ FRUKTŲ.. :D Va, kiek mačiau tavo žinutėje "kol kas nesulaukėm dar nei vieno skundo dėl šio reikalo, jog jie buvo paminėti šiuose video", tai va, aš esu paminėtas tavo klipe, man nereikia tokių kvailų reklamų, kad pasipyzdavot, tad skundžiuos, ir ko gi tu griebsiesi? Juk esu toks pat, kaip ir visi kiti, tad mano skundas tau irgi yra aktualus, tad daryk dabar išvadas. Pavyzdžiui aš nenoriu, kad apie mane čia kas nors kalbėtų, noriu būt toks pat nepastebimas, kaip ir buvau, pažeidei mano privatumą, kas dabar bus?  ;) lukonic, tu man nenurodinėk, ką man daryt, ir ko ne, snargliau. Zagnų jau žiūrėt kaip jūs šūminat už to ekrano, erzina, supranti? Ką tu daugiau padaryt galėtum, jei ne pasakyt man ką nors kompiuteriu? :D Pasakiau parašyk į PM, gavau ką nors? - deja, juk niekas už nugaros nestovės ir neis už tave.. :D Dar norėsi man ką nors pasakyt, sakyk asmeniškai, nebemyžk į batą ir kreipkis asmenine žinute, lauksiu nesulauksiu. :) Gana rodyt savo ereliškumą, leiskitės žemyn, dundukai, o jeigu nemokat bendraut civilizuotai, be įžeidinėjimų, jei rodytumėt kokie jūs esat subrendę, spuogų laikotarpį praėję jaunikliai - tai nerašykit iš viso.

 

Permečiau akims weed litaniją, pamačiau "kodėl mes nemetam savęs į perliukus? nes nėra pasitaikę tarp mūsų pranešimų pievų".. :DD VĖL IŠSIKELIAT IR LAIKOT SAVE DAUGIAU NEI ESAT. :D

 

 

Be to, kodėl vėl gi neužsiminei apie fantazisto įžeidinėjimus?  :)

 

 

Ar priminsi tu man apie kokius mano įžeidinėjimus kalbi? Nesiruošiu aš čia su šešiolikiniais įžeidinėtis, per žemas lygis man. :D

Redaguota , nario Fantazistas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3642 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...