Peršokti į turinį

Konkursas! - Prizas Counter-Strike Global Offensive (CS:GO) Gift kodas


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3563 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Ahh , norėčiau laimėti , nes jau daug kartų bandau gauti šį žaidimą , ir man vis nesiseka nežinau kodėl , šiap esu pripratusi rašyti labai ilgus sakinius , bet parašysiu tik vieną . Šio žaidimo noriu vien dėl to , jog nesu jo normaliai žaidusi , dalyvauju įvairiuose konkursuose ir man niekaip nepvayksta , ir nesigailėdama dalyvausiu čia , gal pasirodys sekmė :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

 

Kodėl būtent jūs tūrėtumėte laimėti šį konkursą?

Kadangi jau labaaai ilgą laiką žaidžiu CS, ir tik 1.6. O Global Offensive žaidžia daug pažįstamų, kurie kai pradeda kalbėti apie jo galimybes,  dar labiau užsinoriu žaist. Tiesiog noriu pradėti jį žaisti kartu su kitais, bet jo neturiu :/

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveiki, taigi dėl ko norėčiau laimėti šį konkursą? Ištiesu net sunku atsakyt į šitą klausima nes tiek daug atsakymu yra, ir tu nežinai viena teisingo.. Turiu aš pats CS:GO Žaidima, bet artėja Danieliaus DRAUGO gimtadienis, ir isai pas mane kasdien užsuka pažaisti cs:go, ji labai traukia, todėl sugalvojau kad jam padovonosiu cs:Go, tad norėčiau laimėti šį konkrusą, ir šis konkrusas butu įrodytas kad isai tikras...


  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3563 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

×
×
  • Sukurti naują...