Peršokti į turinį

Konkursas! - Prizas Counter-Strike Global Offensive (CS:GO) Gift kodas


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3563 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Norėčiau šito žaidimo dėl to, nes tai geriausia CS dalis. Žiūriu CS:GO video, streamus ir labai jo noriu, bet turiu dar ir draugą kuris turi CS:GO ir esu pas jį žaidęs tad užsimaniau jo dar labiau... Nes man jau atsibodo tie samp'ai, mc... CS 1.6, norisi kažko naujo. Jeigu turėčiau pinigų ir kortelę tada gal ir pirkčiau šitą žaidimą. Be to žaidžiant CS:GO gaunant skinus, galima tradinti ir gauti kitokių žaidimų. Jau bandau dalyvauti visuose galimuose CS:GO konkursuose, bet niekaip man nepasiseka.. :( Nors šito žaidimo aš žiauriai trokštu!!! :// Gal pasiseks bent šį kartą...  :) Be to artėja mano gimtadienis (Rugpjūčio 30d.) ir man tai būtų tikrai nuostabi dovana, nes visad norėjau šito žaidimo. ;p

Redaguota , nario •The3rniXas•
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nežinau ar laimėsiu, bet r3p negaila, o laimėt norėčiau todėl, nes jau maždaug metus bandau jį gautį, bet neturių galimybės jo nusipirkt, tėvai irgi neperka. Karta bandžiau pirkti už samp milijonus, o pasitaikė vagis ir aš ne tik, kad cs:go negavau, bet ir milus į balą imečiau:\ vis skubėjimas ir neapdairumas kaltas

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3563 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

×
×
  • Sukurti naują...