Peršokti į turinį

Kiek metu galėtu tarnauti šis PC ?


Alex :)

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3475 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Hehe, vienas man kompą tvarkė, klausė ,,šitas ne iš kilobaito pirktas" sakau ,,jo", tas tik nusijuokė ,,aš kilobaite dirbu". Dirba jie ten siaubingai. Pirkau kompiuterį iš jų, pačią pirmą dieną ten jau buvo sugedęs CPU bei HDD, kiekvieną dieną (ligi šiol) crashina kompa, ankščiau po 10-15 kartų į dieną, dabar pakeistas HDD tai tik nuo CPU, mažiau. Kompas pats siaubingai nestabilus ir blogai sudėtas buvo, per 2 metus(garantinio) jis sugedo gal 7 kartus. O apie garantinį aš jau išvis patyliu, kompą ten laiko 1-2 mėnesius, sutvarko tą kompą kai kokią šiukšlę, įkiša dar šūdinesnę detalę ar panašiai, kompais visiškai nesirūpina. Kartą per pervežimą taip sudaužė mano dėžę, kad vaizdas buvo, kad ant jos uždribo šikanas, šaldytuvas ir viryklė. Gerai, kad bent jau tada nemokamai pakeitė pačią dėžę, tačiau jeigu jau dežė buvo ant tiek sumalta, galvojat nebuvo pažeistos detalės? Kai pirkau pc, turėjo pridėt steam žaidimą, nebeprisimenu kokį, bet žinau, kad man labai norėjos jo, ir gan brangus buvo, nusipirkom kompą, tada oj nebeturim žaidimų, įkišo kažkokį niekam nereikalingą napaleon. Kažkada iš garantinio parsivežtam kompe netgi nebuvo sujungtos detalės, pusė tik veikė, reikėjo susijungt, bet tai čia smulkmena. O paskutiniai nuotykiai su garantiniu? Baigėsi garantinis ir eilinį kart sugedo pc(visiškai mirė jų nuostabus HDD, kuris crashino kompą po 10 kartų į dieną), garantinio gal buvo likę dar 2 mėnesiai. Nuvežėm, pralaikė kompą gal 3 mėnesius, tada pasakė, kad garantinis nebegalioja, ir eikit jūs šiknon. Patarimas: dūsk n*

 

Neįsivaizduoju kaip taip gali būt. Aš irgi galiu pripasakot kad mano pažįstamas dirba ten ir pritriest nesamonių, ir tada visi ims ir patikės? Aš ne vieną detalę ten pirkęs, o ir jų surinktas kompas jau pas mane 4 metai stovi ir judinamas tik tada kai valomos dulkės, ir jis veikia taip pat kaip veikė prieš 4 metus. Taigi, baigiam švaistytis patarimais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kad patys apsivlainiot ir neprižiūrit pc nereikia stumti ant parduotuvės, ir sakau, nesąmoningų patarimų nedalyk ;)

 

Kaip galima "neprižiūrėt" pc jeigu jis jau po pirkimo iš karto buvo sugedęs? Tu pats supranti ką tu šneki ar ne?

Jeigu net kilobaito darbuotojas juokiasi kai paklausė ar iš kilobaito pirktas PC.

P.S. ir ką tu iš kilobaito "viską" perki? Pelės takelį, ar pačią pelę?  :funny:

Man atrodo tu net neskaitei ką lukonic parašė o kaip šūdą malei taip ir mali.

P.S.S.

 

dūsk n*

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kad patys apsivlainiot ir neprižiūrit pc nereikia stumti ant parduotuvės, ir sakau, nesąmoningų patarimų nedalyk ;)

Neprižiūriu pc? Tu bent skaitei, ką aš rašiau išvis? Kompas nuo pačios pirmos dienos pradėjo crashint, tai pričiom čia prižiūrėjimas? Aš turėjau savo senąjį kompą, kuris man veikė be jokių nesklandumų ar sugedimų gal 5-7 metus. Ir štai dabar staiga, nusipirkęs naują, užmirštu kaip jį reikia prižiūrėt? 

 

Patarimą aš daviau Aleksui, o ne jum, todėl kaip ir sakiau, dūskit n* :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kaip galima "neprižiūrėt" pc jeigu jis jau po pirkimo iš karto buvo sugedęs? Tu pats supranti ką tu šneki ar ne?

Jeigu net kilobaito darbuotojas juokiasi kai paklausė ar iš kilobaito pirktas PC.

P.S. ir ką tu iš kilobaito "viską" perki? Pelės takelį, ar pačią pelę?  :funny:

Man atrodo tu net neskaitei ką lukonic parašė o kaip šūdą malei taip ir mali.

P.S.S.

Kompa, klaviatūrą,pelę, pelės padėklą, ausines, detalių. Skalndu, ir veikia iki šiol. ir pats nemalk šūdo ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

http://media.bestofmicro.com/A/4/374908/original/1680-Med-A.png

Taip, tikrai "visus žaidimus"...GTX 650 Ti Edition'as vos ištraukia ~30FPS ant Crysis 3 su 1680x1050 rezoliucija, ką jau kalbėti apie didesnę rezoliuciją ir stock edition'ą.

Su GTX 750 Ti Ultra grafikos metams į priekį ? Nejuokauk. Jei naudoji šiuo metu įprastą, 1920x1080 rezoliuciją, nei viename naujausiame žaidime GTX 750 Ti dabar taip pat neišlaiko padoraus FPS su ultra. Ką jau kalbėti apie Metro: Last Light arba Crysis 3..

 

 

Sakiau kaip pas mane yra ir neklydau, mano ekrano rezoliucija 1440x900, tai pat, VGA kiek tik buvo galima OC'intaa, teko išbandyti Crysis 3, jį man puikiausiai "vilko" ant "high" grafikų, su pakankamu kiekiu FPS, jog jausčiausi konfortiškai (matomai 30, arba daugiau). Sakau kaip yra, nematau reikalo kažką čia apgaudinėt. Dėl GTX 750 Ti, itin daug nesidomėjau, tiesiog mano nuomonė, jolab, jog ant manojo ekrano, visi tie žaidimai tikrai veiktų ant "Ultra" grafikų su ta vaizdo korta, tad, na nežinau, galbūt tu ir teisus, galbūt ne.

 

Išreikšiu nuomone apie kilobaito paslaugas:

Dabartinis mano PC praktiškai visas (išskyrus korpusą) yra surinkta iš detalių, kurias pirkau iš kilobaito. Kadangi prieš pirkdamas viskuo gerai pasidomėjau, paknisau, tai ir problemų nebuvo, nusipirkau tikrai naujus produktus, susijungiau kaip patiko ir vargo nemačiau... Iki tol, kol man sugedo vaizdo plokštė. Išsitraukiau aš garantinį lapą ir ieškau galiojimo datos (anksčiau tiesiog nemačiau reikalo tuo pasidomėti), o tos datos nėra... Galvoju jog blogai čia gausis, netaisys man nieko tas garantinis. Paskambinu aš jiems ir pasiteirauju kiek ale kainuoja tokia vaizdo plokštė, kurią man reikėjo sutvarkyti, bei kiek laiko bus duodamas jai garantinis. Garantinis išduodamas 12-ai mėnesių. Apsidžiaugiau ir kitą dieną nuvežiau savo VGA jog sutaisytų (VGA turėjau 3 mėnesius, tad buvo likę dar 9 mėnesiai), o jie man ir sako, jog netaisys, nes garantija atseit buvo išduota 3-im mėnesiam, po ilgų ginčų su net trimis kilobaito darbuotojais, jie sutiko, jog garantinis buvo išduotas 12-ai mėnesių, vaizdo kortą priėmė ir berods kitą dieną (o gal po poros dienų, tiksliai neprisimenu), davė man kitą to pačio gamintojo, to pačio tipo (GTX 650), bet kito modelio VGA, su geresniu aušinimu, nei buvo senoji... Ech, nors ir gavau šiek tiek geresnę VGA, bet ne nahaliavu...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Neprižiūriu pc? Tu bent skaitei, ką aš rašiau išvis? Kompas nuo pačios pirmos dienos pradėjo crashint, tai pričiom čia prižiūrėjimas? Aš turėjau savo senąjį kompą, kuris man veikė be jokių nesklandumų ar sugedimų gal 5-7 metus. Ir štai dabar staiga, nusipirkęs naują, užmirštu kaip jį reikia prižiūrėt? 

 

Patarimą aš daviau Aleksui, o ne jum, todėl kaip ir sakiau, dūskit n* :)

Bet tenka prisipazint kad tokio didelio pasirinkimo Lietuvoje, kaip kilobaite, nerasi...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dazniausiai kai paziuri kokia detale, ar siaip irengini kazkur su nuolaida, ir galvoji o pigiai, reik paimt.

O paskui nueini i kilobaito puslapi ir pamatai kad ten be akcijos kainuoja pigiau. :)

Jau ne viena karta su tuo esu susidures..

Akcijos yra tam, jog iškeltų ir paryškintų prekę.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O ka manote apie šį ? Geresnis bent kiek ? http://www.skytech.lt/akskygamerpror46-asmeninio-kompiuterio-komplektas-sky-gamer-pro-intel-core-i5446-p-193763.html

Kiek esu girdėjas vaizdo plokštė yra viena iš geresniu, bet nžn kiek tame tiesos yra.

geriausia yra pačiam susidėt iš dalių, nes jau surinktuose būna įdėtas labai pigus korpusas su psu, ko pasekoje sutrumpėja kompiuterio tarnavimo laikas ir dažniausiai susirinkti pačiam išeina 100-200lt pigiau. Jeigu nori galiu surinkt, bet pasakyk biudžetą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jeigu nori padoraus kompo uz 1,500LT - 1.700LT galima surinkti kur kas geriau negu tie sudai surinkti :) Ir iskarto jei as rinkciau imciau AMD procesori ir AMD vaizdo plokste del Crossfire funkcijos kurios intel ir nvidia neturi. Jeigu noresi susirinkt man i skype papiesk surinksiu tau :P 

Gl.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jeigu nori padoraus kompo uz 1,500LT - 1.700LT galima surinkti kur kas geriau negu tie sudai surinkti :) Ir iskarto jei as rinkciau imciau AMD procesori ir AMD vaizdo plokste del Crossfire funkcijos kurios intel ir nvidia neturi. Jeigu noresi susirinkt man i skype papiesk surinksiu tau :P 

Gl.

intel procesoriai žymiai geresni už amd, o crossfire technologija turi ir nvidia tik ji vadinasi SLI

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

intel procesoriai žymiai geresni už amd, o crossfire technologija turi ir nvidia tik ji vadinasi SLI

Esu AMD naudotojas ir galiu pasakyti NIEKUOM TAS INTEL NEGERIAU. Taip AMD ryja biski daugiau elektros, bet cia pagal mane nera problema. O del to, kad labai "kaista" cia jau ismislai vaiku, esu OC'ines savo proca iki 4,5GHz ( ne stock cooleris proco ) ir temperatura maksimali buvo tik 79C. Vaizduske ir OC'inau irgi AMD R7 270 series irgi nieko nera su ja, viskas gerai veikia uzocinau ir nei kaista nei kas. 

 

 

Kilobaitas siunčia kompus i kitus miestus ? :D

Paziurek ju svetaineje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3475 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...