Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kiek metu galėtu tarnauti šis PC ?


Alex :)

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3474 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Esu AMD naudotojas ir galiu pasakyti NIEKUOM TAS INTEL NEGERIAU. Taip AMD ryja biski daugiau elektros, bet cia pagal mane nera problema. O del to, kad labai "kaista" cia jau ismislai vaiku, esu OC'ines savo proca iki 4,5GHz ( ne stock cooleris proco ) ir temperatura maksimali buvo tik 79C. Vaizduske ir OC'inau irgi AMD R7 270 series irgi nieko nera su ja, viskas gerai veikia uzocinau ir nei kaista nei kas. 

 

 

Paziurek ju svetaineje.

"esu OC'ines savo proca iki 4,5GHz ( ne stock cooleris proco ) ir temperatura maksimali buvo tik 79C." TIK 79C, tikekis, kad kita karta sudegs ne tik PC, bet ir namas.

"Vaizduske ir OC'inau irgi AMD R7 270 series irgi nieko nera su ja" AMD GPU ir AMD CPU gamyba skiriasi. Tai, kad, ju CPU belenkaip ryja daug elektros ir kaista, nereiskia, kad tas pats vyksta ir su ju GPU.

Redaguota , nario xOzer.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 savaičių...

Nors dalių gedimo neturėjau, bet su kilobaitu buvo problemų kai reikėjo gražinti preke, pardavėjai tikri asshols. ( gražinti reikėjo nes netiko antenos ant roiterio )

 

O šeip tai man labai patinka skytech.lt, patogus puslapis viskas vyksta greit, atėjus į parduotuve matos sėdi tvarkingi žmonės, o į kilobaita tai kaip i koki lombarda, bent jau Klaipėdoje. Žinau, kad tema sena tiesiog negalėjau neparašyti...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

"esu OC'ines savo proca iki 4,5GHz ( ne stock cooleris proco ) ir temperatura maksimali buvo tik 79C." TIK 79C, tikekis, kad kita karta sudegs ne tik PC, bet ir namas.

"Vaizduske ir OC'inau irgi AMD R7 270 series irgi nieko nera su ja" AMD GPU ir AMD CPU gamyba skiriasi. Tai, kad, ju CPU belenkaip ryja daug elektros ir kaista, nereiskia, kad tas pats vyksta ir su ju GPU.

Tu čia tai prikolus skaldai, taip, CPU ryje daug elektros ir kaista gan nemažai, man būna ~65c 8320 stock cooleriu ir ~90 w ryja, galiu žaisti betkoki žaidima ir man daugiau 60% CPU nesuryje, benet kartais iki 100 pakyla, bet tai normalu.

 

Tačiau apie GPU nieko nenusimanai.

Pas juos GPU sukurtas taip, kad pastovei veiktų 90 laipsnių temperatūroje ( kalbu apie specifini 290x modelį ), todėl ji dar karštesnė nei CPU, tačiau čia nėra nieko bloga, kadangi taip buvo sukurtas, duota 3 metų garantija, reiškia, kad jie įsitikine, kad minimalei ji tiek ir dirbs, bet brokų būna ir nieko nepadarysi. Žinoma R7 270 mažiau kaista ir mažiau elektros ryje, bet čia nėra pati galingiausia dalis. Dar verta paminėti, kad AMD FX CPU jau gan senoki todėl taipat lyginti labai sunku.

 

Taigi jai kas ir sukeltų gaisra tai nebent AMD GPU o ne CPU.

Redaguota , nario Expert*
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...

Hehe, vienas man kompą tvarkė, klausė ,,šitas ne iš kilobaito pirktas" sakau ,,jo", tas tik nusijuokė ,,aš kilobaite dirbu". Dirba jie ten siaubingai. Pirkau kompiuterį iš jų, pačią pirmą dieną ten jau buvo sugedęs CPU bei HDD, kiekvieną dieną (ligi šiol) crashina kompa, ankščiau po 10-15 kartų į dieną, dabar pakeistas HDD tai tik nuo CPU, mažiau. Kompas pats siaubingai nestabilus ir blogai sudėtas buvo, per 2 metus(garantinio) jis sugedo gal 7 kartus. O apie garantinį aš jau išvis patyliu, kompą ten laiko 1-2 mėnesius, sutvarko tą kompą kai kokią šiukšlę, įkiša dar šūdinesnę detalę ar panašiai, kompais visiškai nesirūpina. Kartą per pervežimą taip sudaužė mano dėžę, kad vaizdas buvo, kad ant jos uždribo šikanas, šaldytuvas ir viryklė. Gerai, kad bent jau tada nemokamai pakeitė pačią dėžę, tačiau jeigu jau dežė buvo ant tiek sumalta, galvojat nebuvo pažeistos detalės? Kai pirkau pc, turėjo pridėt steam žaidimą, nebeprisimenu kokį, bet žinau, kad man labai norėjos jo, ir gan brangus buvo, nusipirkom kompą, tada oj nebeturim žaidimų, įkišo kažkokį niekam nereikalingą napaleon. Kažkada iš garantinio parsivežtam kompe netgi nebuvo sujungtos detalės, pusė tik veikė, reikėjo susijungt, bet tai čia smulkmena. O paskutiniai nuotykiai su garantiniu? Baigėsi garantinis ir eilinį kart sugedo pc(visiškai mirė jų nuostabus HDD, kuris crashino kompą po 10 kartų į dieną), garantinio gal buvo likę dar 2 mėnesiai. Nuvežėm, pralaikė kompą gal 3 mėnesius, tada pasakė, kad garantinis nebegalioja, ir eikit jūs šiknon. Patarimas: dūsk n*

neisivaizduoju kaip taip gali but. mano pusbrolis pirko si pc pries 1,5 mazdaug metu:http://www.kilobaitas.lt/KILOBAITAS_staliniai_/Kilobaitas/Kompiuteris_UNIVERSALUS_i5_HA/UNIVERSALUS_i5_HASWELL/CatalogStoreDetail.aspx?CatID=PL_407&ID=535649  ne vieno gedimo, ne vienos bedos. Tik patenkintas zaidzia gta4 man neduodamas ;/

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3474 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...