Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Gamemaker pamokos LT.


1eleven1

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3534 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Nesuprantu apie ka tu sneki, gamemaker irgi turi savo kalba, irgi yra variklis, ant lekstutes kas padeta tas nevisada blogai.Ace of spades sakau nes tu sakai parodyt zaidima multiplayer kuris butu padarytas su gamemaker ir lostu 5000 o kaip toki rast kai net jagex kompanijos zaidimas "ace of spades" neturi tiek pastoviu zaideju jie isviso nesiekia 400.Tu sneki apie "normalius" zaidimus kurie yra kurti didziuju pasaulio kompaniju tai biski suprask apie ka sneki, kur vienas zmogus kuria o kur tukstanciai keliose salyse..

 

Jagex nėra vienas žmogus o_o ir jei nežinojai runescape yra jagex kompanijos tai nekišk to ace of spades čia. Ir beto jei nežinojai kad varikliai naudoja kalbas kaip c# ar c++ ir pnš, o ne savo kurtas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jagex nėra vienas žmogus o_o ir jei nežinojai runescape yra jagex kompanijos tai nekišk to ace of spades čia. Ir beto jei nežinojai kad varikliai naudoja kalbas kaip c# ar c++ ir pnš, o ne savo kurtas.

;D nezinau net ka rasyt nes jau atsibodo aiskint, pasidomek programavimu geriau.As sakau kad tu duodi zaidimu pavyzdzius kur kure DIDELES KOMPANIJOS kuriose dirba tukstanciai zmoniu keliose salyse net.Ace of spades jei nezinojai gudrociau yra jagex kurinis o jeme nezaidzia tu tavo magisku 5000 zaideju, o tu prasai parodyk gamemaker multiplayer kuriam tiek lostu.. gal iseik i lauka nenoriu izeist bet tau jau sedet forume uztenka..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

;D nezinau net ka rasyt nes jau atsibodo aiskint, pasidomek programavimu geriau.As sakau kad tu duodi zaidimu pavyzdzius kur kure DIDELES KOMPANIJOS kuriose dirba tukstanciai zmoniu keliose salyse net.Ace of spades jei nezinojai gudrociau yra jagex kurinis o jeme nezaidzia tu tavo magisku 5000 zaideju, o tu prasai parodyk gamemaker multiplayer kuriam tiek lostu.. gal iseik i lauka nenoriu izeist bet tau jau sedet forume uztenka..

 

Tu matau nesupranti, kad jagex nėra maža kompanija, ir vapšė kam tu tą ace of spades kiši, gal todėl, kad pats pastoviai jį loši? Aš čia tau patarčiau pasidomėti programavimu, ir aš matau tu neskiri kuom skiriasi unity nuo gamemaker, gamemakeryje gali pats viską pasidaryti be jokio programavimo, o unity, reikia fizikoms ir t.t viską programuoti. Beto, pasimokyk lietuvių kalbos nes matau, kad labai blogai tau ji sekasi. Ir jei tu aklas tai aš praeitam komentare parašiau, kad ace of spades yra jagex kurinys lol.

 

 

P.S kodėl tu pasivadinai .Ignas, tu nežinai, kad čia kito žmogaus nikas, ir tu su tokiais komentarais gadini jo reputacija :|

Redaguota , nario Dr.Arnas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu matau nesupranti, kad jagex nėra maža kompanija, ir vapšė kam tu tą ace of spades kiši, gal todėl, kad pats pastoviai jį loši? Aš čia tau patarčiau pasidomėti programavimu, ir aš matau tu neskiri kuom skiriasi unity nuo gamemaker, gamemakeryje gali pats viską pasidaryti be jokio programavimo, o unity, reikia fizikoms ir t.t viską programuoti. Beto, pasimokyk lietuvių kalbos nes matau, kad labai blogai tau ji sekasi. Ir jei tu aklas tai aš praeitam komentare parašiau, kad ace of spades yra jagex kurinys lol.

 

 

P.S kodėl tu pasivadinai .Ignas, tu nežinai, kad čia kito žmogaus nikas, ir tu su tokiais komentarais gadini jo reputacija :|

Paskutini supi*** karta aiskinsiu, nes jau uzpi*** mane kai nesupranti ir šneki, antras nextido forume.

Minėjau 2 postuose apie didelias kompanijas, ne žinot aš nežinau kas tas jagex, to kalbėjai APIE PARODYMĄ KAIP LOŠIA GAMEMAKER MULTIPLAYER ŽAIDIME 5000 O TAS TAVO SUPIS*** JAGEX SUKŪRĘ ACE OF SPADES KURIAM LOŠIA 300 tai ką tu čia šneki apie parodymą gamemaker žaidimo kuriam lošia 5000 žaidėjų jei net DIDELĖS KOMPANIJOS TOKIA KAIP JAGEX NESUGEBA SUKURT GERO ŽAIDIMO NESKAITANT RUNESCAPE KURIS GYVUOJA JAU DAUK METU,Gamemakeryje taip gali pasidaryt be jokio programavimo naudodamas Drag'n Drop kaip ir tam tavo UNITYJE kurio gyvenime nesi naudojęs nes atsidaręs nesuprastai ką daryt, jei nematei unity prideda galimybę kaip ir gamemaker naudoti drag 'n drop funkciją yra sukurta milijonai kodų ir setingsu kuriuos galima naudot nemokant programavimo, paty vaikščiojimą galima padaryti naudojant "controller" ar koki ten š, tai neaiškink tu čia man ko aš nežinau jei pats nežinai nieko eik žaist savo SA:MP, apie fizikas tu šneki ;D kai koki 2 išeina iš jos tau, nesu matęs per joki "engine" kad fizikos būtų sukuriamos automatiškai kaip dabar man aiškini kad gamemaker'yje tai padaroma automatiškai be kodo, physic sistemą reikia padaryti pačiam arba atsisiūsti kokia nors biblioteką gudročiau.Pričiom čia man mali LT kalbą ? aš net nežiūriu i tas klaidas nes užpis** per dauk jau mane, tu neminėjai kad AOS yra jagex kūrinys :D tu sakei "prie ko čia prikiši tą ace of spades jei jis nieko bendro neturi su jagex"

Ir į tavo protingiausią "klausimą" atsakysiu dabar, kodėl pasivadinau ".Ignas" gal dėl to kad tai mano vardas ? ir paprastas "Ignas" be taško buvo užimtas ? ir dar pažiūrėk savo dievaičio "Ignas." profili http://www.supergames.lt/user/14401-ignas/ jis užsiregistravęs 11 metais ir nuo to laiko jis forume kaip "Ignas." tai ką aš kopijuoju ? kad dedu tašką pradžioj o ne pabaigoje ? Peace kid.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu matau nesupranti, kad jagex nėra maža kompanija, ir vapšė kam tu tą ace of spades kiši, gal todėl, kad pats pastoviai jį loši? Aš čia tau patarčiau pasidomėti programavimu, ir aš matau tu neskiri kuom skiriasi unity nuo gamemaker, gamemakeryje gali pats viską pasidaryti be jokio programavimo, o unity, reikia fizikoms ir t.t viską programuoti. Beto, pasimokyk lietuvių kalbos nes matau, kad labai blogai tau ji sekasi. Ir jei tu aklas tai aš praeitam komentare parašiau, kad ace of spades yra jagex kurinys lol.

 

 

P.S kodėl tu pasivadinai .Ignas, tu nežinai, kad čia kito žmogaus nikas, ir tu su tokiais komentarais gadini jo reputacija :|

Gali nu patylėt vpš jau užknisai su savo idiotiškais komentarais ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3534 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...