Peršokti į turinį
Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

[Orintas.eu] Kūriu įvairias sistemas jūsų serveriui! (WEB)


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3575 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

o tai kaip man atidaryti failą per naršyklę su .php galunę? pats vaikas pasigavai. Jei reikia galiu ir kodus numest...

xD mesk :DD man rimtai tu toks juokingas :D Kad net graudu darosi ._. Kad ir turėtum tuos failus, man koks skirtumas, man jie net nerūpi suprask :D man svarbiausią yra pavydžiai ir viskas :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Graudus?:DDD Kažkaip pats tu graudus...

Įdomu gi, kaip aš graudus? :D

Jautiesi kietas, turėdamas MANO KŪRYBOS failus :D ? Tai gal vis dėlto čia TU esi graudus :)? Savo susikurti nesugėbi, tai kitų kūrybos gali pardavinėti? :) Nevykėlis, eik išmok kažką daryti pats, tadą kai kažką mokėsi, skirsiu tau porą minučių, dabar esi to nevertas. valink ši mano temos neteršęs ;)

Redaguota , nario Orintass
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Įdomu gi, kaip aš graudus? :D

Jautiesi kietas, turėdamas MANO KŪRYBOS failus :D ? Tai gal vis dėlto čia TU esi graudus :)? Savo susikurti nesugėbi, tai kitų kūrybos gali pardavinėti? :) Nevykėlis, eik išmok kažką daryti pats, tadą kai kažką mokėsi, skirsiu tau porą minučių, dabar esi to nevertas. valink ši mano temos neteršęs ;)

Čia yra forumas ir taip galime teigti kad kiekvienas yra šūdo vietoje

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Čia yra forumas ir taip galime teigti kad kiekvienas yra šūdo vietoje

Nesuprantu tavęs, tu įsiskaityk ką aš rašau idiote :D Prie ko čia tas forumas, ir teigimas? :D Aš tau rašau, koks tu esi nevykėlis, kad pats nieko nemoki, tik kitų kūrybos failus pardavinėti, išvis atėjai čia iš lempos, ir pradėjai siūlyti savo biznį, porą litukų, bomžas *Myliu SuperGames.lt*, nebeteršk temos aš tau sakau nevykėlį tu, eik ir pardavinėk jeigu taip nori jaustis kietas, mano darbus pardavinėdamas ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Norėčiau pamatyti bent vieną, kuris norėtų įsigyti tavo paslaugas, po tokios tavo temos. Beraščiai komentarai, nesugebėjimas rišliai, aiškiai dėstyti minčių, priimti kritikos, bei ignoruoti tų, su kuriais normalios kalbos rasti neįmanoma... Štai kokią nuomonę apie tave susidariau vien tik perskaitęs šią temą. Man reikėjo PHP koduotojo paslaugų, bet ne, su tavim nieko bendro nenoriu ir kitiems nesiūlau turėt... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu parašei, kad aš esu nieko nevertas, aš sakau kad tu esi man Šūdo vietoj

Nu ir mink naxuj tadą *Myliu SuperGames.lt* :) Sakiau temos neteršti, bėja, man ant tavo nuomuonės taip *Myliu SuperGames.lt* kad ...

 

Nenoriu čia labai freepostint, bet abudu savotiškai juokingi esat :D Orintas gadina reputacija apie save tokias nesamones rašydamas, o spigotas, nežinau ko bando pasiekt, bet irgi juokingas, vienas ant kito stumiat, nors nieko iš to neišpešit :D

Tai kad temą normalį buvo, viskas ok, ateina tas pizdagalvis, ir rašinėja man "galiu už porą litukų parduoti sistemą" poxui man gi, kaip jis nesupranta, man tos sistemos wapše nerūpi, man pavydžiai reikalingi, kad klientui pateikti galėčiau, o kas su jomis yra man nesvarbu, kad ir platintos jos būtų man visai ** yra, svarbiausia tai mano kūrybą ir viskas, kadą tas degradas tai supras?

 

Norėčiau pamatyti bent vieną, kuris norėtų įsigyti tavo paslaugas, po tokios tavo temos. Beraščiai komentarai, nesugebėjimas rišliai, aiškiai dėstyti minčių, priimti kritikos, bei ignoruoti tų, su kuriais normalios kalbos rasti neįmanoma... Štai kokią nuomonę apie tave susidariau vien tik perskaitęs šią temą. Man reikėjo PHP koduotojo paslaugų, bet ne, su tavim nieko bendro nenoriu ir kitiems nesiūlau turėt... 

Tavo nuomuonė, irgi nėra įdomi, pas tave manau niekas nenorėtų dirbti, kad ir kokias sumas tu siūlytum, iš principo, nes tavo pranešimus paskaičius, kai bandai prie visko prisikabinti, tai žinai.. Matosi tavo bendravimo lygis :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tavo nuomuonė, irgi nėra įdomi, pas tave manau niekas nenorėtų dirbti, kad ir kokias sumas tu siūlytum, iš principo, nes tavo pranešimus paskaičius, kai bandai prie visko prisikabinti, tai žinai.. Matosi tavo bendravimo lygis :)

 

Po tokios temos, nieko aukštesnio lygio iš tavęs ir nesitikėjau  :crazy:. Tik jeigu tu ant manęs, ant "Spigot'as" ir ant kitų kas čia tik pasisakė - "dėjęs", tai kokio velnio tu išvis kūrei temą, reputacijai susišikt yra ir lengvesnių būdų...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

ne ant visu dėja, ant tokiu kaip Spigotas, nes iš lemoos ateina ir teršia čia mano temą, tegul jis turi tas sistemas, ma neskauda gi! susipraskit! BET KAM DARYT MANO TEMOJE TURGU, GIRTIS ir t.t.????

 

Juk jau sakei, jog jau dėl jo nėra skirtumo, tai ir elkis taip, kaip elgiesi kai nėra skirtumo... Su tuo veikėju išvis kitas reikalas, tokius tik ignoruoti ir tereikia, bet nesiteršti sau reputacijos "smailų kalnais", bei durnokais komentarais, kai nelabai yra ką juose ir pasakyti. Tai pat, visą laiką, peržengus ribą, galima pasinaudoti "Pranešti" mygtuku, tad tikrai, taip žemintis iki jo lygio nėra būtina... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Juk jau sakei, jog jau dėl jo nėra skirtumo, tai ir elkis taip, kaip elgiesi kai nėra skirtumo... Su tuo veikėju išvis kitas reikalas, tokius tik ignoruoti ir tereikia, bet nesiteršti sau reputacijos "smailų kalnais", bei durnokais komentarais, kai nelabai yra ką juose ir pasakyti. Tai pat, visą laiką, peržengus ribą, galima pasinaudoti "Pranešti" mygtuku, tad tikrai, taip žemintis iki jo lygio nėra būtina... 

Aha, ačiū už patarimą 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nesu filologas ar lietuvių kalbos mokytojas, bet rašybos klaidos krinta į akis. Tavo "kūrti/kūryba" kartais neturi būt be ilgosios? :D Ir webe ir visur taip rašai.

Dar kartais galūnėse nosines uždedi kur nereikia + kablelius ne vietoj dedi :D

 

Aš tau patarčiau kažkaip trinti temą ar prašyt moderatoriaus, kad trintų, nes kaip ir progreen rašė, jog paskaičius galima labai blogą nuomonę susidaryt.

 

Mano temoje kadaise irgi buvo atsiradęs toks veikėjas su kuriuo tu ginčyjiesi, bet aš tiesiog moderatoriui pranešiau ir susitarę labai gražiai sutvarkėm temą ir nuvijom šalin tą žmogėną su blogais kėslais.

Redaguota , nario EdgarT
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3575 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...