Peršokti į turinį
Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

[Orintas.eu] Kūriu įvairias sistemas jūsų serveriui! (WEB)


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3575 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki visi, taigi, kūriu įvairias sistemas jūsų minecraft serveriui, darau įvairias, viską pagal jūsų norus.

 

Pavydžiai:

  • www.relive.lt/fv - Nemokamų daiktų sistemą, tereikai atspėti klausimą ir gausite kažkiek daiktų, yra ACP, kurijoe galima nustatyti klausimą..
  • www.relive.lt/rulete/ - Kas 24h galima išbandyti savo laimė nemokamai, gavus prizą iškarto jį žaidėjas gaus ir serveryje
  • www.relive.lt/vvp_login.php - VVP, surįšta su mokejimai.lt MAKRO (sms), bei paslaugų pirkimas. 

Kontaktai:

  • skype: arnoldas.ir.orintas

Atsiskaitymas

  • Banku
  • Maxima/Rkiosk
  • PayPost/Lietuvos paštas
  • Perlo terminalu

ačiū už demėsį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nepatikimas + turi ne viena paskyra siame forume.

 

Stai jo 2 paskyros - http://www.supergames.lt/user/39585-orintass/ ir http://www.supergames.lt/user/10058-orintas/

Kodėl gi nepatikimas? Įrodyk vaikelį.

 

ir kas kad 2 paskyros? :DDDDDDDDDDD +rep nesimetu, turėjau antrą paskyrą kai ant šito acc prieš metus berods ar prieš daug menesių, buvo ban menėsiui, tai su tuo acc dalyvavau diskusijose vaikelį :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

galiu parduot už kelis litukus tą relive.lt/fv sistema ar vvp lygiai tokia pat

Parduok, sekmes, veliau mamos prašyk kad interneto naują nupirktų

 

neatsimenu, bet berods tą vvp buvo paplatintą, bet Ruletės bei Free VIP niekas sistemų neturi

koks skirtumas, jūk aš jas neparduodu, o tiesiog čia pavydžiai yra mano. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Parduok, sekmes, veliau mamos prašyk kad interneto naują nupirktų

Čia man pasirode kaip grasinimas, ar tik taip pasirode? :shok: Beto ten kur parodei rulete, tai man net neveikė, o tas vvp spaudi registruotis ir išmeta, kad tokio failo nėra, tai nieko nemanau, kas butu čia geresnio

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

wow paalauk prie ko čia tas internetas? Pasiėmiau visus failus, tą pripažystų. O kodėl aš juos pasiėmiau?  Todėl kad tu su manimi nesugebėjai atsiskaityti už darbą. Pagr dizainą. Forumą(unikalų dizainą) Serverio tvarkyma ir naujų pluginų sutvarkymą. O ką tu man ? Už visą šita darbą tu sugebėjai man į mokėjimus pervesti tik 9 lt? wow kiek daug kai minimum už viską turėjo būti suma apie 40-50lt... taip kad aš tavo sistemas kur noriu ten naudoju...

Redaguota , nario Spigot'as
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

wow paalauk prie ko čia tas internetas? Pasiėmiau visus failus, tą pripažystų. O kodėl aš juos pasiėmiau?  Todėl kad tu su manimi nesugebėjai atsiskaityti už darbą. Pagr dizainą. Forumą(unikalų dizainą) Serverio tvarkyma ir naujų pluginų sutvarkymą. O ką tu man ? Už visą šita darbą tu sugebėjai man į mokėjimus pervesti tik 9 lt? wow kiek daug kai minimum už viską turėjo būti suma apie 40-50lt... taip kad aš tavo sistemas kur noriu ten naudoju...

:D? Žmogau, eik į lauką prasiblaškyti? :D Kokie atsiskaitymai? :D Aš pas tai nieko nepirkau net :D Prasiblaškyk :D

 

P.S. Ruletės ar FV, tikrai neturi :)

Redaguota , nario Orintass
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Čia man pasirode kaip grasinimas, ar tik taip pasirode? :shok: Beto ten kur parodei rulete, tai man net neveikė, o tas vvp spaudi registruotis ir išmeta, kad tokio failo nėra, tai nieko nemanau, kas butu čia geresnio

pasirodė ^^. Ruletė veikia, VVP dabar patikrinau, turbūt savininkas kažką ten su ją daro. neesmė, kitus darbus gali pažiūrėti www.orintas.eu

 

EDIT: Kaikurie pavydžiai nebeveikia, nes admin'as kažką ten pridirbo, visi pavydžiai: http://www.orintas.eu

Redaguota , nario Orintass
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

pas tave failo galūnė .html :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

 

vaikas pasigavai :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD sistemą pas tave net neveikai xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

error'ai dar apačioj :DDDDDDDDDDDDDDDDD

Redaguota , nario Orintass
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

pas tave failo galūnė .html :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

 

vaikas pasigavai :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD sistemą pas tave net neveikai xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

error'ai dar apačioj :DDDDDDDDDDDDDDDDD

o tai kaip man atidaryti failą per naršyklę su .php galunę? pats vaikas pasigavai. Jei reikia galiu ir kodus numest...

Erorai dėl to kad atidariau per .html o ne per .php. atidariau per .html nes neturiu hostingo per ką parodyti kad viskas veikia

Redaguota , nario Spigot'as
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3575 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...