Peršokti į turinį

Dan13liu5. Sveiki forumiečiai


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3566 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki taigi esu Danielius iš Vilniaus man yra 13 metų, mokausi gana gerai (7,8,9,10) Labiausiai nepatinkantis dalykas istorija labiausiai patinkantys matematika, fizika. Pasibaigus atostogom eisiu į 8 klasę. Duomiuos informatika šiuo metu labiausiai programavimu, nes man patinka mąstyti. Galvoju gyvenima sieti su IT nes niekas kitas daugiau manęs netraukia. Turiu brolį, bet jis gyvena ne Lietuvoje. Esu be augintinių turėjau graužiką bet kol jis buvo pas mane buvo labai didelė alergija ir dabar yra tiesiog daug lengviau nes įmanoma kvėpuoti. Manau esu draugiškas bet bendrauju daugiausiai ne su savo bendraamžiais todėl, kad neįdomu su jeis :D pagrinde draugai yra +20 metų :) Mėgstu dažnai pakalbėt kokiom nors temom su jeis tiesiog apie gyvenimą nes tokie dalykai man tikrai svarbiau nei varyt su hebra pahmelkes daryt. Mano akys buvo mėlynos bet dabar žalios :D , ūgis 176. Mokinuos php šiais laikais nes man tą kalba labai patiko ir norėčiau tobulint jos žinias. Stengiuos jei ką rašyti tai rašyti kažką naudingo o ne šiaip spaminti, nežinau ar gerai man tai išeina :D Viens iš tokių minusu kad daug šneku kai kurie čia supras ką norėjau pasakyt ;D (foto veliau įkelsiu) :)

Sėkmės jums ;) ir jei galit parašykit nuomone apie mane ;)

Redaguota , nario Dan13liu5
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveiki taigi esu Danielius iš Vilniaus man yra 13 metų, mokausi gana gerai (7,8,9,10) Labiausiai nepatinkantis dalykas istorija labiausiai patinkantys matematika, fizika. Pasibaigus atostogom eisiu į 8 klasę. Duomiuos informatika šiuo metu labiausiai programavimu, nes man patinka mąstyti. Galvoju gyvenima sieti su IT nes niekas kitas daugiau manęs netraukia. Turiu brolį, bet jis gyvena ne Lietuvoje. Esu be augintinių turėjau graužiką bet kol jis buvo pas mane buvo labai didelė alergija ir dabar yra tiesiog daug lengviau nes įmanoma kvėpuoti. Manau esu draugiškas bet bendrauju daugiausiai ne su savo bendraamžiais todėl, kad neįdomu su jeis :D pagrinde draugai yra +20 metų :) Mėgstu dažnai pakalbėt kokiom nors temom su jeis tiesiog apie gyvenimą nes tokie dalykai man tikrai svarbiau nei varyt su hebra pahmelkes daryt. Mano akys buvo mėlynos bet dabar žalios :D , ūgis 176. Mokinuos php šiais laikais nes man tą kalba labai patiko ir norėčiau tobulint jos žinias. Stengiuos jei ką rašyti tai rašyti kažką naudingo o ne šiaip spaminti, nežinau ar gerai man tai išeina :D Viens iš tokių minusu kad daug šneku kai kurie čia supras ką norėjau pasakyt ;D (foto veliau įkelsiu)

Sėkmės jums ;) ir jei galit parašykit nuomone apie mane ;)

Tu esi visiška mano kopija :o pakviesk i skype: nematytas123 , pagaliau radau toki kaip aš :D

Manau esu draugiškas bet bendrauju daugiausiai ne su savo bendraamžiais todėl, kad neįdomu su jeis :D pagrinde draugai yra +20 metų

Nu sakau, grynai, man irgi neidomu su bendraamziais bendraut, nes jie tiesiog ne tokie subrende kaip as, jiem dar zaidimai galvoj, o as ir i ateiti ziuriu ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šaunus bahuriukas, pats su juo bendrauju, kuriu, mokinuosi, imu pavyzdį iš jaunesnio. Patikimas ir stovi prieš apgavystes... Su panom bendraut moka, kiek mačiau :D Šaunuolis :nice:  Pavizdys tokiems kaip CheateR ( Nenorėjau įžeist, tiesiog pats iš savęs statai kvailį ) Sėkmės tau šiame forume :P

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu esi visiška mano kopija :o pakviesk i skype: nematytas123 , pagaliau radau toki kaip aš :D

Nu sakau, grynai, man irgi neidomu su bendraamziais bendraut, nes jie tiesiog ne tokie subrende kaip as, jiem dar zaidimai galvoj, o as ir i ateiti ziuriu ;)

Nereikia čia lia lia... Tavo pažymiai - vos 4,5... Su bendraamžiais nesueini,nes pats dažnai grybą pjauni,o tu pats vien tik apie žaidimus galvoji. Ateitį su IT nesusietum net ir norėtum (nors ir nenori)... Labiau galėčiau pasakyti,kad jis labiau galėtu būti tavo bratkis. Tu blogosios pusės,o jis geresnės. Tavo subrendimo lygis = 0. Tad nereikia čia žmonėms meluoti,nes aš tave per daug gerai pažystu (nebūtum klasiokas, išvis nepažinočiau).

 

Beto sveikas atvykęs dan13liu5 :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3566 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...