Peršokti į turinį

Kaip sukelti kompiuterio pajėgumą?


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3568 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Atsakymų 56
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

c370864947f6049c334718b11950c582105.png

Ramus tikrai atmetam, CPU irgi. Del vaizduskes nzn neis naujausiu, bet us mano ati radeon hd 2400 (265mb) tikrai geresne del to jauciu su java problemos.

Mano patarimas butu, jeigu moki reinsalinti windowsus tai reinstalink. Patarciau Ultimate jei nori  win 7, nes cia geriausia ju versija. Arba sok i 8.1 tada turetu veikt. Nes jeigu niekaip neis sutvarkyt tai bareikalingas laiko svaisytmas ieskot problemos.

 

Dar gali pabandyt viena dalyka padaryt. Tai yra atsinaujink vaizduskes driverius. Kadangi numetei nuotrauka su vaizduskes info tai numesiu linka.  cia siuskis http://support.amd.com/en-us/download/mobile?os=Windows%207%20-%2064#amd-catalyst-packages

jei neizinai kuri tai va foto kuri siustis http://i.imgur.com/E506tFw.png ir kai instalinsi imk express (jei nelabai moki), nebent esi advanced ir moki rinktis nustatymus tada custom. Ir kai instaliuosi jeigu kartais ekranas pajuodotu tai neisigask nes taip turi but (arba gali kad rezoliucija pasikeis irgi neisigask taip turi buti atsitatys). Tai va kai susirasysi GPU driverius paziurek ar MC veikia normaliai. Nes man tas pats buvo su Cinema 4d lievi (seni) draivai buvo ir neveiko Cinema 4d. Tik atsinaujinau iskart veikt pradejo. Sekmes :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ramus tikrai atmetam, CPU irgi. Del vaizduskes nzn neis naujausiu, bet us mano ati radeon hd 2400 (265mb) tikrai geresne del to jauciu su java problemos.

Mano patarimas butu, jeigu moki reinsalinti windowsus tai reinstalink. Patarciau Ultimate jei nori  win 7, nes cia geriausia ju versija. Arba sok i 8.1 tada turetu veikt. Nes jeigu niekaip neis sutvarkyt tai bareikalingas laiko svaisytmas ieskot problemos.

 

Dar gali pabandyt viena dalyka padaryt. Tai yra atsinaujink vaizduskes driverius. Kadangi numetei nuotrauka su vaizduskes info tai numesiu linka.  cia siuskis http://support.amd.com/en-us/download/mobile?os=Windows%207%20-%2064#amd-catalyst-packages

jei neizinai kuri tai va foto kuri siustis http://i.imgur.com/E506tFw.png ir kai instalinsi imk express (jei nelabai moki), nebent esi advanced ir moki rinktis nustatymus tada custom. Ir kai instaliuosi jeigu kartais ekranas pajuodotu tai neisigask nes taip turi but (arba gali kad rezoliucija pasikeis irgi neisigask taip turi buti atsitatys). Tai va kai susirasysi GPU driverius paziurek ar MC veikia normaliai. Nes man tas pats buvo su Cinema 4d lievi (seni) draivai buvo ir neveiko Cinema 4d. Tik atsinaujinau iskart veikt pradejo. Sekmes :)

Gi buvo parašes kad draiveriai atnaujinti.Man irgi buvęs yra lag'as tai aš atsinaujinau java ir viskas pas tau Update 60 o dabartine versija Update 65 tad patariu atsinaujinti java.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Gi buvo parašes kad draiveriai atnaujinti.Man irgi buvęs yra lag'as tai aš atsinaujinau java ir viskas pas tau Update 60 o dabartine versija Update 65 tad patariu atsinaujinti java.

Gal duotum linką tos "naujausios" javos?

 

 

EDIT: Radau, tuoj patikrinsiu suinstaliaves.

Redaguota , nario V.12 Viedralis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

man rodos neturi vaizduskes draiveriu 

http://www.supergames.lt/topic/174296-driveriai/?hl=driveriai wa parsisiusk ta kur kestutis numete susicrackink tau turetu surast video driverius ir tada megink

Redaguota , nario augustas9991
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

man rodos neturi vaizduskes draiveriu 

http://www.supergames.lt/topic/174296-driveriai/?hl=driveriai wa parsisiusk ta kur kestutis numete susicrackink tau turetu surast video driverius ir tada megink

Jei neturetu draiveriu vpš minecraft'as nepasileistu.

 

Įsirašiau, taspats šūdas. ždž jei nieks nepasiūlys kitų variantų, teks pamėgint persirašyt windowsus.

Hmm,šiaip tada pažiūrėk kokiu video kaip sumažint minecraft lag'ą gal kas padės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai kad yra tie draiveriai

22ec3823061c6ceaf9e7a7804b3f1a55406.png

Šiaip windows'uose gali problemos net neieškot,jeigu butu problema su jais tai tau ir BF3 ar kokį tu ten žaidi lagintu.O šiaip tai pasidomek apie tai kaip pakeisti tiksliau kaip padaryti kad Minecraft'as naudotu tavo neintegruota vaizdo plokšte.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man rodos integruota su AMD video memory yra kažkuom susiję, nes kaip išjungiu integruotą, taip dingsta OpenGl funkcija ir neberodo informacijos

138e62b4b049ac96c57fb0125666a4d8753.png

 

O kai išbandau šį būdą:

79faf34dddde9e7bf2034a4780415d26860.png

Pabandyk integruotos vaizdo plokštes draiver'ius atnaujinti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O dabar jau duodu vos ne 100 %, kad čia vaizdo plokštės problema. Šitą vaizdą pamatęs kai atsinaujinau Windows pagalba integruotą VGA net juoktis pradėjau :D O kai išbandžiau MC - fps 2 - 3x kartus didesnis ( Laikos 45 - 80 ir ant didesnio renderinimo ( laptopui man rodos visad taip yra ) ), o CS - 60fps pastoviai. Ankščiau tai į smoke įeidavau ir pradėdavo striginėt.

ždž rašysiu kam nors iš profesionalesnių asmenų ( turbūt iš pardavėjo ), kad pasiskūst jog tinkamai neveikia AMD vaizdo plokštė :X Bus bljat, garantiją turiu :D

5d9cd7782fd37efbf249dc87b45826ff929.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O dabar jau duodu vos ne 100 %, kad čia vaizdo plokštės problema. Šitą vaizdą pamatęs kai atsinaujinau Windows pagalba integruotą VGA net juoktis pradėjau :D O kai išbandžiau MC - fps 2 - 3x kartus didesnis ( Laikos 45 - 80 ir ant didesnio renderinimo ( laptopui man rodos visad taip yra ) ), o CS - 60fps pastoviai. Ankščiau tai į smoke įeidavau ir pradėdavo striginėt.

ždž rašysiu kam nors iš profesionalesnių asmenų ( turbūt iš pardavėjo ), kad pasiskūst jog tinkamai neveikia AMD vaizdo plokštė :X Bus bljat, garantiją turiu :D

5d9cd7782fd37efbf249dc87b45826ff929.png

Kur tau veiks kai GPU skirtoji atmintis 64 mb :D. Nzn ar cia tiek  yra ar galima keist pas tave. Pas mane 256mb flat lauke 100+ fps buna, servuose nuo 0 iki 60 svyruoja. buna kad 70 priklauso kiek objects.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Ačiū visiems kurie stengėsi padėti, tačiau problemą išsprendžiau pats. Pasidomėjau biškį daugiau apie vaizdo plokščių keitinėjimąsi ir supratau, kad problema BIOS. Buvo nustatyta Dynamic ( "Switchable" ), tai pasikeičiau į Fixed. Dabar integruota nebeturi jokios įtakos, bet aišku su galia ateina ir kaitimas. Teks įsigyti aušinimo padą, nes kompiuterio GPU, CPU ir MotherBoard įkaito iki 85*C. Aišku žaidžiau ant max nustatymų su 130fps,  bet vos nenuskridau nuo kėdės prilietęs apatinę kompiuterio dalį :D

 

Galite rakinti temą.

 

 

Ir aišku, reik pasigirt  :cry: 

8ddc0cdb0e1de6ffdfbe62229e828be758.png

Redaguota , nario V.12 Viedralis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3568 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...