Peršokti į turinį

Kaip sukelti kompiuterio pajėgumą?


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3567 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki. Čia esu tik su vienu klausimu:


 


Kaip sukelti kompiuterio pajėgumą?


Paaiškinimas


Noriu žaisti minecraftą be lago, tačiau man to padaryti nepavyksta. ( Esu nusistatęs viską ant minimalaus, 4chunk matomumas ir vistiek stringa ). Kompiuteris yra tikrai galingas:


6Gb Ram


2Gb VGA <Vaizdo plokštė>


2.4 - 3.0GHZ Intel i5 procesorius


Tipas: Nešiojamas.


Žaisdamas ant stacionaraus kompiuterio nusistatau maksimalius nustatymus, ir tai labai retai lagina. Jame 4Gb ram, 3,4GHz, 1Gb VGA.


 


Matosi, kad skirtumas eina į geresnę pusę, tačiau viskas atvirkščiai - Lagina.


Čia paaiškinau tik kompiuterio galingumą, tačiau yra toks dalykas, kad BF3 ir GTA IV eina be lago su maksimaliais ( ULTRA ) nustatymais, o Minecraftą pažaist negaliu :| . Kai žaidžiu BF3/GTA IV mano laptopas kaista ( Tai yra gerai, nes reiškia naudojamas didesnis pajėgumas ), o žaidžiant minecraft - to nėra ( Jis vėsus ).


 


Tad noriu jūsų paprašyt, kad padėtumėt padaryt taip, kad kompiuteris naudotų tiek pat sąnaudų žaidžiant minecraft, kaip BF3. t.y. irgi kaistų.


Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Atsakymų 56
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Legalus MineCraft ? Jei ne tai ir lagins. Kai legalų turiu lago nėra.

kiek tau metų? jai įsirašai paprastą mc įvedi slaptažodį ir nicka ir paprastas mc.. ką tu čia spanksti tai *Myliu SuperGames.lt**. Įsirašyk optifine,shaderius,nes kaikuriems galingiems pc jis padeda. nežinau kaip tau.. daryk viska ant fast ir low grafikų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

kiek tau metų? jai įsirašai paprastą mc įvedi slaptažodį ir nicka ir paprastas mc.. ką tu čia spanksti tai *Myliu SuperGames.lt**. Įsirašyk optifine,shaderius,nes kaikuriems galingiems pc jis padeda. nežinau kaip tau.. daryk viska ant fast ir low grafikų.

Fast/Low ant tokio kompiuterio? Tai todėl ir klausiu, kaip susitvarkyt.

Shaderiai nepadeda.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Irgi buvau su tuo susidures. greiciausiai tavo laptope yra 2 vaizdo plokstes (intergruota ir isorine) tai buna jog zaidima jis gali paleist su intergruota, kuri yra sudo verta. pabandyk, nvidia control panel (jei pas tave nvidia plokste) nustatyt kad paleistu zaidima su isorine plokste.

Gerai tu čia pasakei, gali būt. Bet pas mane AMD, tai gal žinai, kaip ant jos pakeist?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kažkaip keistai tu čia, Intel procesorius ir AMD VGA, dar tokio laptopo nemačiau, beje kokie tavo Windows' ai? 32/64bit?

64bit.

 

92c18f0b7a3c0a493af6725780a1c1d2584.png

 

Deja, nenusimanau AMD plokštėse, bet manau nustatymus turetum rasti draiveriuose Catalyst ar kažkas tokio.

Kur rast tą "Catalyst"?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3567 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...