Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Grand Theft Auto V ant PC, PS4 ir Xbox one


davoleh

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3479 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Pavizdžiui kas man juokingiausia, tai žmonės kurie dėl žaidimo ale pirks naujus pc :DDDD, Žaidimo sisteminiai reikalavimai gi tikrai nebus ten koks 8gb ram, ten vaizduške kokie 2gb ir t.t

Mano nuomonė tai norint žaisti šį žaidima reikės minimum 2-4GB Ram, na o vietos kietajame diske tai tikiu kad užims nemažai.
 

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pavizdžiui kas man juokingiausia, tai žmonės kurie dėl žaidimo ale pirks naujus pc :DDDD, Žaidimo sisteminiai reikalavimai gi tikrai nebus ten koks 8gb ram, ten vaizduške kokie 2gb ir t.t

Mano nuomonė tai norint žaisti šį žaidima reikės minimum 2-4GB Ram, na o vietos kietajame diske tai tikiu kad užims nemažai.

 

Manau bus panašiai kaip wach dogs tik šiek tiek mažesni

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jeigu neskiri gandų nuo oficialaus pranešimo, tavo problemos. Sėkmės laukiant 2015-ųjų.

Galvoji neatidės? bus tas pats kaip ir watch dogs turėjo lapkriti pasirodyt pasirodė gegužės menesį. Norės atidės del pelno išleis žaidima piratai per kelias val nuhakins ir viskas, bus tuoj pre-purchase 

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Manau jau jokios abėjonės jog žaidimas bus bent 2x geresnis už Xbox 360 ar PS3 versijas. Man dabar įdomu ką mano tie kurie ankščiau zurgdavo dėl to jog GTA V tikrai nebus ant PC. :D
Pagaliau bus galima žaisti GTA V su normaliomis grafikomis ir 60 FPS B) Puiku jog dar nežaidžiau ir nesigadinau sau nuotaikos su Xbox 360/PS3 versijomis, bus daug įdomiau pamėginti ant PC. :taika:

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Galvoji neatidės? bus tas pats kaip ir watch dogs turėjo lapkriti pasirodyt pasirodė gegužės menesį. Norės atidės del pelno išleis žaidima piratai per kelias val nuhakins ir viskas, bus tuoj pre-purchase 

Nemanai kad ir taip jau per ilgai nukėlė :D

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

fucking yeah ! gal ? ai nahui pažaisiu ir praėis ? supraskit bus tas pats kaip ir su gta san andreasu , pažaisit ir į šoną aišku bus kurie nolifins ir verks kad pc nepavėža jų taip ir aš džiaugiuosi bet reiks aišku ahueno " pc " kad paveštu toki o čia yr mišinis gta 4 + gta

Manau jau jokios abėjonės jog žaidimas bus bent 2x geresnis už Xbox 360 ar PS3 versijas. Man dabar įdomu ką mano tie kurie ankščiau zurgdavo dėl to jog GTA V tikrai nebus ant PC. :D

Pagaliau bus galima žaisti GTA V su normaliomis grafikomis ir 60 FPS B) Puiku jog dar nežaidžiau ir nesigadinau sau nuotaikos su Xbox 360/PS3 versijomis, bus daug įdomiau pamėginti ant PC. :taika:

Microsoft mokėjo litus kad neišleistu PC gta 5 taip ir vat , o rocktar games paklause vaikų ir išlėido dabar all day all night kid nolifing .

Redaguota , nario Yiin
  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kokius tu cia vejus kalbi? Kokiu vaiku paklause? Viska turbut jie del pinigu daro.

taip , vaikų paklausė nes jie verksiai yra + nematei tu kad jie litus mokėjo supportus paskaityk , o dėl litų aišku milijardieriai jie 8,5 uždirba nei vienas lietuvoi tiek litų neuždirbtu . 

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Microsoft mokėjo litus kad neišleistu PC gta 5 taip ir vat , o rocktar games paklause vaikų ir išlėido dabar all day all night kid nolifing . 

Koks tolkas Microsoft sumokėt pinigus jeigu tiek PC platforma, tiek Xbox priklauso jiems? Kad ir geri partneriai Take Two ir Microsoft, bet tokios nesąmonės būtų negali.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Koks tolkas Microsoft sumokėt pinigus jeigu tiek PC platforma, tiek Xbox priklauso jiems? Kad ir geri partneriai Take Two ir Microsoft, bet tokios nesąmonės būtų negali.

Nusišneka... Beto PC platforma microsoft nepriklauso :D O kad microsoft mokėtu pinigus irgi nesamone,nes tada nebūtų GTA  V ant Xbox one o tai jiems tikrai ne į naudą

Redaguota , nario Rolandas_Asus
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nusišneka... Beto PC platforma microsoft nepriklauso :D O kad microsoft mokėtu pinigus irgi nesamone,nes tada nebūtų GTA  V ant Xbox one o tai jiems tikrai ne į naudą

*** nematei neskaitei nesakyk vpš patylėk 

Redaguota , nario Yiin
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3479 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...