Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Grand Theft Auto V ant PC, PS4 ir Xbox one


davoleh

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3479 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

O ant steamo nebus? Niekas nežinot?

Bus Steam'e. Kas nori gali su manimi sporintis ir įrodynėti, kad Steam'e jo nebus. GTA 4 kai darė tai jo multiplayer ir panašiai pajungė ant Microsoft Games For Windows LIVE, o paskui GTA 4 įdėjo į Steam ir jį pajungė ant Steam multiplayer. Dabar klausimas jums, kaip manote, ar Microsoft Games For Windows LIVE ar Steam multiplayer'is mažiau lagino? Manau, kad R* šį kartą pirmiau Online rėžimą jungs ant Steam. Disko instaliacija bus nuskaityta kaip Steam RETAIL.

 

 

Tai tu atsimerk, kugeli, GTA lygini su COD ? Nejuokauk.  :D GTA SA ir GTA IV ant STEAM'o nėra, tad GTA 5 neišeitis.

Geriau tu pats atsimerk kitų kugeliais nevadinęs.
 
 
Kas svarbiausia, kad kai kurie GTA žaidimai Steam'e naudoja ,,Steam Play''.
Redaguota , nario OsVa
  • Teigiamai 4
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Viskas prasidėjo jog Gta V Pc versija bus kartu su konsolem kaip išleis žaidima tai ir pc bus, ir kuo toliau tuo nežinai kaip bus :D vieni sakė kad žaidimas bus Gegužės menėsį, antri kad rugsėjo pirma, o dabar rašo jog spalio menesį, bet čia neparašyta kad būtent Pc tai mano nuomonė sulauksim 2015 pradžioje, bet šaunu laikas eina greitai tai galima sakyt neužkalnų. Beja manau žaidimas kainuos daugiau negu Watch Dogs (60 euru) tai kas žada pirkt tai pasitaupykit

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai tu atsimerk, kugeli, GTA lygini su COD ? Nejuokauk. :D

GTA SA

ir GTA IV ant STEAM'o nėra,

tad GTA 5 neišeitis.

Va tokie su proto negalia renkasi šiame forume. http://store.steampowered.com/sub/28987/ GTA V bus ant Steam, jei bus ant PC platformos.

Man asmeniškai Watch Dogs yra geriau uz visas GTA, aš jau watch dogs skiriau lb daug laiko, nors jį turiu nuo trečiadienio.

Drl GTA V PC - aš niekur nerandu officialios išleidimo datos Europoje. Gal duokit link?

  • Teigiamai 4
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Reikalavimai :

 

CPU

Minimum: 16 GHz Dodecacore CPU or better

 

RAM

Minimum: 1 TB

 

OS

Minimum: Windows YQ

 

Video Card

Minimum: NVIDIA Virtual Fury 6600 or ATI Radeon VR 2600. Enhanced for Oculus Rift 2

 

Sound Card

Minimum: Internal Audio Uplink software 3.0 or better

 

Free Disk Space Minimum: Over 9000!!!

Redaguota , nario EdvinasFresh
  • Teigiamai 5
  • Neigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Reikalavimai :

 

CPU

Minimum: 16 GHz Dodecacore CPU or better

 

RAM

Minimum: 1 TB

 

OS

Minimum: Windows YQ

 

Video Card

Minimum: NVIDIA Virtual Fury 6600 or ATI Radeon VR 2600. Enhanced for Oculus Rift 2

 

Sound Card

Minimum: Internal Audio Uplink software 3.0 or better

 

Free Disk Space Minimum: Over 9000!!!

Baik nusišnekėt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Baikit nusišnekėt, kad nebus ant steamo, bus kaip ir kitos GTA dalys. Pvz pirkau maxpayn 3 ant steamo norint žaist online tiesiog reikėjo prisijungt prie social club ir viskas. Čia taspats bus :)

Aišku,kad bus parodyk nors viena rock star žaidimą kurio nėra ant steam išskyrus gta 1,2 dalis :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Viskas prasidėjo jog Gta V Pc versija bus kartu su konsolem kaip išleis žaidima tai ir pc bus, ir kuo toliau tuo nežinai kaip bus :D vieni sakė kad žaidimas bus Gegužės menėsį, antri kad rugsėjo pirma, o dabar rašo jog spalio menesį, bet čia neparašyta kad būtent Pc tai mano nuomonė sulauksim 2015 pradžioje, bet šaunu laikas eina greitai tai galima sakyt neužkalnų. Beja manau žaidimas kainuos daugiau negu Watch Dogs (60 euru) tai kas žada pirkt tai pasitaupykit

Jeigu neskiri gandų nuo oficialaus pranešimo, tavo problemos. Sėkmės laukiant 2015-ųjų.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

AR NEPABOSTA RAŠYT NESAMONES???????

Grand Theft Auto 1 IR 2 turiu senokai jau Steam'e. Pirau gta complete is Amazonn ir jame visi gta buvo.

Jūs visi (bent dauguma) tokie buki esat

Duok linką į gta 1 arba 2 steame : D nes aš nerandu jo
  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 4
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3479 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...