Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3844 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Išleidom savo pirmojo asmens šaudyklę.

 

Traileris: https://www.youtube.com/watch?v=rU-eQ-ThzZs

 

Download link:

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.techneplay.ironfaceonlinefps

 

Taip pat ir promo kodas deimantam už 3,99 eur. : SG2015.

 

Jei nesunku, dar uždėkit 5 žvaigždučių review, kad mus daugiau žmonių pamatytų :)

Sveikinu, sėkmės su projektu :)

(redaguota)

Neprijungia prie žaidimo: Connecting to cloud...

Valdymas nepatogus žaidžiant ant didesnio device nes šone mygtukai ir jie trugdo jog vaizdą pasuktum todėl reikia nuo vidurio sukt. Jai brauki per vieta prie mygtuku tai nereguoja.

 

Ant tableto lagina:

Intel Atom Z3745 Quad-core 1.86 GHz, GPU Intel Gen 7 (Ivy Bridge), 2GB RAM

 

Ir tie fake reviews rėžia akį.

Redaguota , nario Edgu
(redaguota)

Del connecting to cloud nezinau, viskas kaip ir ok. Prisijungia bent jau man. Gal kas nors cloude blogai buvo.

 

Del laginimo, reiks uzmest aki, gal numusim kazkiek teksturas, nes problema pagrinde ten.

 

Del review, jop, biski persistengiau, kartais padeda, bet sikart jau per daug rezia aki  :D

 

Didesniem device pabandysu paziuret ka galiu padaryt, nes visa laik testinau ant telefono.

 

Kuo toliau einu, tuo labiau matau kiek chalturos palikau sitam projekte, reikejo visgi palaukt dar. Daba kasdien update metu kad tik bugus isfixint.

Redaguota , nario augasur
(redaguota)

---

 

Vėl bandau nejungia, ir reviews kažkas rašo jog neina. Prie wifi prisijungęs.

 

Tu testinai atsisiuntes iš google play ar per unity pasileidęs žaidimą?

Gal reikia duoti internet permission kai exportini kaip nors? Aš per java kai rašiau žaidimą tai reikėjo pridėt internet permissiona manifest faile.

Kažkas tokio: 

<uses-permission android:name="android.permission.INTERNET" /> 
Redaguota , nario Edgu
(redaguota)

Taip, labai keista. Galbut subyra artimiausio serverio paieska. Nes kiek ir pas save ir per telefonu netgi 2 bandziau, viskas kaip ir ok. prisijungia. Kaip tik dabar bugus taisau rastus prisijunges. Veikia ir per Android ir per Unity.

 

Jei netingi, pabandyk isinstaliuot ir is naujo isirasyt, arba Options -> Applications ->Ironface -> delete data ar kaip ten.

 

Kaip tik daba taisau ore uzstringanciu granatu ir ta buga kur neiseina sukiot ekrano kampe. Tuoj update supushinsiu.

 

Edit: Visi permisionai duoti, ju net daugiau negu reikia yra :) Banysiu pasiaiskint google, gal koks fixas yra :)

Redaguota , nario augasur

Jop, kai isjungtas internetas tai ir turi connectint, bet niekur nepriconectint. Bet va, del ko su wifi neina nesuprantu.

 

Pirma sufixinsiu zinomus bugus, uzupdatinsiu ir tada imsiuos sitos problemos.

Pas jį kažkas su tablet'u. Ant Samsung Galaxy Tab 3 no lag ir jokių problemų su Wi-Fi.

HP Omen 15

Ryzen 7 5800H @ 3.2GHz | 2x8GB DDR4 3200MHz | 1TB Sabrent SSD | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB 80W + 20W Dynamic Boost | Windows 11 Home 64bit

(redaguota)

 

Pas jį kažkas su tablet'u. Ant Samsung Galaxy Tab 3 no lag ir jokių problemų su Wi-Fi.

 

 

Kažkas su tabletu? Visi žaidimai veikia tik ne šis tai nereiškia jog tabletui blogai. Naujas yra naudotas mažai.

Mano tabletas daugiau nei dvigubai už tavo stipresnis tad negali būti, nebent koki 20-30 fps neskaitai lagu.

 

http://gadgets.ndtv.com/lenovo-tab-s8-1930-vs-samsung-galaxy-tab-3-10-1-3g-1547

Redaguota , nario Edgu
(redaguota)

Kažkas su tabletu? Visi žaidimai veikia tik ne šis tai nereiškia jog tabletui blogai. Naujas yra naudotas mažai.

Mano tabletas daugiau nei dvigubai už tavo stipresnis tad negali būti, nebent koki 20-30 fps neskaitai lagu.

 

http://gadgets.ndtv.com/lenovo-tab-s8-1930-vs-samsung-galaxy-tab-3-10-1-3g-1547

Išgaunu aš 25-45fps tuščiam online žemelapį, nežinau kaip būtų vykstant veiksmui. Bet ir tai čia ant High o žaidimo nustatymuose galima nusistatyti ir Medium grafikas. 

Redaguota , nario darrel.

HP Omen 15

Ryzen 7 5800H @ 3.2GHz | 2x8GB DDR4 3200MHz | 1TB Sabrent SSD | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB 80W + 20W Dynamic Boost | Windows 11 Home 64bit

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3844 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...