Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

IRONFACE: Lietuvių kuriama šaudyklė


augasur

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3057 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Nezinau koks linkas, bet taip zaidimas dar neisleistas.

 

Multiplayeris sukodintas jau turbut pilnai, pirmom paleidimo dienom ieskosim bugu.

 

Del zombie rezimo, jis pradzioje projekto net nebuvo planuotas ir kolkas turi keleta klaidu, kurias bandysim pataisyt iki isleidimo.

 

Dar vienas screenshot:

wfrQZnl.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ignai, nesitikėjau to iš tavęs, bet šiuo atveju teisingas tu :D, o tas molis 13-likinis proto net neturi dar aš 13 tikrai daugiau supratau už tą nevisprotį šūdo gabalą :D.

 

Kai su beždžionėm augi tai nelabai supranti kas yra auklėjimas...

„Mąstymas yra pats sudėtingiausias darbas. Štai kodėl tiek nedaug žmonių tuo užsiima“ - H. Fordas. Čia apiu jus dvi mergaites ;)

 

aš 13 tikrai daugiau supratau už tą nevisprotį šūdo gabalą :D.

Vienintelį dalyka kurį tu supranti geriau yra tai kaip padaryti sau liūdna handjob'a kaip Igno avatare.

 

 

Hey, chebra! Komentuokit i tema ir eikit pjautis iš šitos temos kur nors kitur. Nereikia spamo čia bereikalingu apie jūsų šeimas ir t.t.  :)

 

Sori, reikia tokius šūdvabalius kurie sako viską iš lempos nemastydami pamokyti.

Redaguota , nario IamU
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

„Mąstymas yra pats sudėtingiausias darbas. Štai kodėl tiek nedaug žmonių tuo užsiima“ - H. Fordas. Čia apiu jus dvi mergaites ;)

 

Vienintelį dalyka kurį tu supranti geriau yra tai kaip padaryti sau liūdna handjob'a kaip Igno avatare.

 

 
 

Sori, reikia tokius šūdvabalius kurie sako viską iš lempos nemastydami pamokyti.

Tu matau net neturi savo galvoj nieko tirštesnio, ten viskas padrika, skystimas, tu ką darai tai tik kvėpuoji, ėdi, miegi daugiau nieko..

“Honestly, if you were any slower, you’d be going backward.” išsiversk translate..

Tu bent supratai ką pats rašai ? nes perskaičius tavo pranešimus tiesiog akivaizdu kad tau 12 ar kiek ten metų, tu čia apie 'handjobus' šnekėt pradėjai jei tau tik pasismaukyt terūpi nereiškia, kad ir kiti apie tai galvoja 24/7...

 

Tu rašei "Kaip tu gali nustatyti mano šeimą pagal mano elgesį? Nice logic brah!" Bet tau net nedaėjo į galvą kad tu pats ant savęs varaisi nėbent tu neturi šeimos ir užaugai vaikų namuose tada taip, tavo šeimą nelabai nusakysi iš tavo.

Ir bėja aš čia ne tau rašau, nes tu nei pusės žodžių nesuprasi.

 

1. Turiu žodžio laisvę 2. Neleisiu jokiems šūdvabaliams apie mane ir mano šeimą taip kalbėti.

Šūdvabalis yra tik padaras iš kurio tu išsiritai.

Redaguota , nario .Ignas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu matau net neturi savo galvoj nieko tirštesnio, ten viskas padrika, skystimas, tu ką darai tai tik kvėpuoji, ėdi, miegi daugiau nieko..

“Honestly, if you were any slower, you’d be going backward.” išsiversk translate..

Tu bent supratai ką pats rašai ? nes perskaičius tavo pranešimus tiesiog akivaizdu kad tau 12 ar kiek ten metų, tu čia apie 'handjobus' šnekėt pradėjai jei tau tik pasismaukyt terūpi nereiškia, kad ir kiti apie tai galvoja 24/7...

 

Tu rašei "Kaip tu gali nustatyti mano šeimą pagal mano elgesį? Nice logic brah!" Bet tau net nedaėjo į galvą kad tu pats ant savęs varaisi nėbent tu neturi šeimos ir užaugai vaikų namuose tada taip, tavo šeimą nelabai nusakysi iš tavo.

Ir bėja aš čia ne tau rašau, nes tu nei pusės žodžių nesuprasi.

 

Šūdvabalis yra tik padaras iš kurio tu išsiritai.

Visas postas tavo tik stumimas ir viskas, jokių faktų, nekenčiu tokių žmonių...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jėtau man gėda už tą lamu, dar savo draugelius pasikviete, kad rep numuštų ;DD, apsiverkė, kad teamoj nepaliko, be to darbai juda į priekį ;P. lamu tu bent žinok kas tas hand jobas tada ir rašyk, be to tas kur kiaule kažkokia ant ft, gražius game kuri, turbūt 11 metis geriau sukurtų su photoshop ir gm, geirau nebekomentuokit po mano postu, nes dar šūdiniau atordysit. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jėtau man gėda už tą lamu, dar savo draugelius pasikviete, kad rep numuštų ;DD, apsiverkė, kad teamoj nepaliko, be to darbai juda į priekį ;P. lamu tu bent žinok kas tas hand jobas tada ir rašyk, be to tas kur kiaule kažkokia ant ft, gražius game kuri, turbūt 11 metis geriau sukurtų su photoshop ir gm, geirau nebekomentuokit po mano postu, nes dar šūdiniau atordysit. 

Atsiprašau? Iš kur tokie faktai protinguoli? Niekas SnoutUp nekvietė, pažiurėdamas pro R3P'us, gali pamatyti, kad ir jis man -R3P užmetė. Taip, aš žinau kas yra hand jobas, bet klausimas ar tu žinai. SnoutUp žaidimai yra geri, nors ir kaip man gaila yra kad jis naudoja blogai pagarsėjusį varikliuką, 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3057 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...