Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

MAPPERIO paieškos (PAIEŠKOS SUSTABDYTOS), reikiama informacija viduje.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3575 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Parašė po 2 savaičių...

Kas su tavim susisiekė aš nesuprantu. niekas tavęs imt nenori. nes lievs esi tad mauk iš šitos temos nes negaliu žiūrėt.

 

Lievs? Už tave geresnis, gali būt ramus. Jau aš seniai projekte esu. ;) Tavęs taipogi turėtų neimti, nes mappinti nemoki. Pora textūrų užmeti ir įsivaizduoji esąs asas. Susiekė su manim skaipe, tačiau ne dėl mappo, jei tau įdomu. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Lievs? Už tave geresnis, gali būt ramus. Jau aš seniai projekte esu. ;) Tavęs taipogi turėtų neimti, nes mappinti nemoki. Pora textūrų užmeti ir įsivaizduoji esąs asas. Susiekė su manim skaipe, tačiau ne dėl mappo, jei tau įdomu. :)

Aš ir neinu į mapperius nes esu per blogas jam ir tu esi per blogas jam ir daug per blogas. tad čia apie jokius rašymus net neminėk nes to nebuvo. ir P.S sėkmės žlugti tam projektui kuriam mappini nes su tavo nervais tikrai neilgai gyvuos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Lievs? Už tave geresnis, gali būt ramus. Jau aš seniai projekte esu. ;) Tavęs taipogi turėtų neimti, nes mappinti nemoki. Pora textūrų užmeti ir įsivaizduoji esąs asas. Susiekė su manim skaipe, tačiau ne dėl mappo, jei tau įdomu. :)

 

*Myliu SuperGames.lt* koks tu lochas. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3575 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...