Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

MAPPERIO paieškos (PAIEŠKOS SUSTABDYTOS), reikiama informacija viduje.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3575 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Savininko neduoda tai niekas MAP'int neinat?

Jeigu projektas butu startaves ir žaistu koks 50 ir ieškotu, tai tikiu jog ateitu kažkas nors ir už moderatoriu forume kad galėtu pamappint.

Nes dabar mapperiams lyg ir nelabai domina tie nestartave projektai, kadangi susiklosto dažniausiai taip kad jie arba nestartuoja arba greitai žlunga.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jeigu projektas butu startaves ir žaistu koks 50 ir ieškotu, tai tikiu jog ateitu kažkas nors ir už moderatoriu forume kad galėtu pamappint.

Nes dabar mapperiams lyg ir nelabai domina tie nestartave projektai, kadangi susiklosto dažniausiai taip kad jie arba nestartuoja arba greitai žlunga.

Aivaro projektai nestartuoja? Šis žmogus ką pažada ta padaro visi tai puikiai žinom nereikia čia kūrti kažkokių nesamonių 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aivaro projektai nestartuoja? Šis žmogus ką pažada ta padaro visi tai puikiai žinom nereikia čia kūrti kažkokių nesamonių 

Aš nesakau kad Aivaro, aš sakau aplamai kad dauguma projektu nestartuoja, ir gal ir yra mapperiu geru kurie nežino ir nemate to Aivaro projektu, tai dėl to taip ir gali but.

Ir beje iš lempos šovei -R3P tai nesuprasi taves.... :D

Redaguota , nario Aleksas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš nesakau kad Aivaro, aš sakau aplamai kad dauguma projektu nestartuoja, ir gal ir yra mapperiu geru kurie nežino ir nemate to Aivaro projektu, tai dėl to taip ir gali but.

Ir beje iš lempos šovei -R3P tai nesuprasi taves.... :D

Dėl to -rep kad nesamones rašai. Nežino aivaro projektų vien paskaičius visus žmonių atsiliepimus turi ir privalo susidaryti įvaizdis apie žmogų ar tu šitoje tėmoje matei bent viena blogą atsiliepima apie aivaraą visi nuostabiai jį įvertina ar galima juo tada nepasitikėt? na žodžių nepradėisu aš čia teršt temos aš žianu kodėl čia tiap labia reiškies to neminėsiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dėl to -rep kad nesamones rašai. Nežino aivaro projektų vien paskaičius visus žmonių atsiliepimus turi ir privalo susidaryti įvaizdis apie žmogų ar tu šitoje tėmoje matei bent viena blogą atsiliepima apie aivaraą visi nuostabiai jį įvertina ar galima juo tada nepasitikėt? na žodžių nepradėisu aš čia teršt temos aš žianu kodėl čia tiap labia reiškies to neminėsiu.

Pzzz tu skaityt moki ar ne ????

cituoju

''Jeigu projektas butu startaves ir žaistu koks 50 ir ieškotu, tai tikiu jog ateitu kažkas nors ir už moderatoriu forume kad galėtu pamappint.

Nes dabar mapperiams lyg ir nelabai domina tie nestartave projektai, kadangi susiklosto dažniausiai taip kad jie arba nestartuoja arba greitai žlunga.''

Proto bokšte įsiskaityk pirmiausia, aš kalbu apie visus projektus jeigu projektas butu startaves ir žaistu nemažai žmoniu tada daug pasisiūlytu, o dabar nesisiūlo nes galbut to Aivaro kai kurie geri mapperiai nepažysta. Nes dabar yra ir geru mapperiu bet jie bijo ir nežino kas gausis su projektu, o aš esu matęs to aivaro projektus tai buvo angel pine kažkoks serveris..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pzzz tu skaityt moki ar ne ????

cituoju

''Jeigu projektas butu startaves ir žaistu koks 50 ir ieškotu, tai tikiu jog ateitu kažkas nors ir už moderatoriu forume kad galėtu pamappint.

Nes dabar mapperiams lyg ir nelabai domina tie nestartave projektai, kadangi susiklosto dažniausiai taip kad jie arba nestartuoja arba greitai žlunga.''

Proto bokšte įsiskaityk pirmiausia, aš kalbu apie visus projektus jeigu projektas butu startaves ir žaistu nemažai žmoniu tada daug pasisiūlytu, o dabar nesisiūlo nes galbut to Aivaro kai kurie geri mapperiai nepažysta. Nes dabar yra ir geru mapperiu bet jie bijo ir nežino kas gausis su projektu, o aš esu matęs to aivaro projektus tai buvo angel pine kažkoks serveris..

Ramiau įstėrikas.Šita š rašai šitoj tėmoj tai reiškia šita savo š taikai aivarui tad wpierdol iš čia ir nefreepostink daugiau. Ignored.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu ir kas, kad senesni projektai sekėsi šitas gal nesiseks nereikia žiūrėti tai kas buvo praeitį visalaiką reikia žiūrėt į priekį. Aš nesuprantu ko jis pats nemappina, nežino kur Map construction ar MTA parsisiūst? negali padėliot ten šiaip bei ten objektų kelių? kas tau čia atsakingai mappins kažką gerai Aleksas sako kas tau norės mappint kažkokiam projektui kuris neatsidarė ir dar ten už lievus pinigus arba visai už orą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu ir kas, kad senesni projektai sekėsi šitas gal nesiseks nereikia žiūrėti tai kas buvo praeitį visalaiką reikia žiūrėt į priekį. Aš nesuprantu ko jis pats nemappina, nežino kur Map construction ar MTA parsisiūst? negali padėliot ten šiaip bei ten objektų kelių? kas tau čia atsakingai mappins kažką gerai Aleksas sako kas tau norės mappint kažkokiam projektui kuris neatsidarė ir dar ten už lievus pinigus arba visai už orą.

Tai žmogus nedarys visu darbu pats, nes Aivaras skripteris yra, o jei jis vienas viska darys tai nežinia per kiek laiko jis ta projekta sukurs.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu ir kas, kad senesni projektai sekėsi šitas gal nesiseks nereikia žiūrėti tai kas buvo praeitį visalaiką reikia žiūrėt į priekį. Aš nesuprantu ko jis pats nemappina, nežino kur Map construction ar MTA parsisiūst? negali padėliot ten šiaip bei ten objektų kelių? kas tau čia atsakingai mappins kažką gerai Aleksas sako kas tau norės mappint kažkokiam projektui kuris neatsidarė ir dar ten už lievus pinigus arba visai už orą.

Jeigu pats mappintų projektas išvystu šviesa po poros metų tai čia tikrai neįsivaizduojamas dalykas.Mapperis mappindamas įvestuos į ateitį o garantija kad pelna nuo to projekto jis gaus nemaža yra gana dydelė.ne visi mapperiai mappina dėl pinigų yra ir tokių kurie mappina dėl savęs.

Redaguota , nario MoRoZ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu ir kas, kad senesni projektai sekėsi šitas gal nesiseks nereikia žiūrėti tai kas buvo praeitį visalaiką reikia žiūrėt į priekį. Aš nesuprantu ko jis pats nemappina, nežino kur Map construction ar MTA parsisiūst? negali padėliot ten šiaip bei ten objektų kelių? kas tau čia atsakingai mappins kažką gerai Aleksas sako kas tau norės mappint kažkokiam projektui kuris neatsidarė ir dar ten už lievus pinigus arba visai už orą.

Manau kiekvienas serveris/projektas gali pasisekti viskas priklauso kiek turėsi valios jį užauginti. Dėl mappinimo, kodėl turėčiau viską atlikti aš? Manau kiekvienas turi kažkokią gyslelę kažkam, vienas mappinti, kitas kurti serverį taip, kad kiekvieno akiai atrodytu patrauklus ir patogus, bei kt. Dėl pinigų, tai manau tinka šis posakis "Kas nerizikuoja tas negeria šampano", o yra tokių kuriems pinigų net nereikia, buvo vienas žmogus summapinęs man 1 mapą, siūliau pinigų, bet nenorėjo, tai viskas ne vien ir į pinigus atsiremia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nes čia dalykas tame, kad tu prie PC sėdėdamas akis gadiniesi tai dėl to ir kažkaip gaila savęs manau už dyką save atiduot :D nu nežinau gal ir yra visokių žmonių..

Yra žmonių kurie sėdi visa diena ir net beviek visą naktį prie pc ir žaidžia ten Visokius COD ir t.t tai jau geriau mappindamas kažkiek pralavinsi savo smegenis įjungsi jas pamastysi kur ką dėt ir dar gali būti kad sugebėsi užsidirbti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jeigu projektas butu startaves ir žaistu koks 50 ir ieškotu, tai tikiu jog ateitu kažkas nors ir už moderatoriu forume kad galėtu pamappint.

Nes dabar mapperiams lyg ir nelabai domina tie nestartave projektai, kadangi susiklosto dažniausiai taip kad jie arba nestartuoja arba greitai žlunga.

Aš nesakau kad Aivaro, aš sakau aplamai kad dauguma projektu nestartuoja, ir gal ir yra mapperiu geru kurie nežino ir nemate to Aivaro projektu, tai dėl to taip ir gali but.

Tai, kam tada tas tavo #81 post'as? Koks buvai keistas, toks ir likai. Pvz: RPG gūd bet aš žaisiu GRP. Nusipirkau arbatos, kad padaryt kavos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Manau kiekvienas serveris/projektas gali pasisekti viskas priklauso kiek turėsi valios jį užauginti. Dėl mappinimo, kodėl turėčiau viską atlikti aš? Manau kiekvienas turi kažkokią gyslelę kažkam, vienas mappinti, kitas kurti serverį taip, kad kiekvieno akiai atrodytu patrauklus ir patogus, bei kt. Dėl pinigų, tai manau tinka šis posakis "Kas nerizikuoja tas negeria šampano", o yra tokių kuriems pinigų net nereikia, buvo vienas žmogus summapinęs man 1 mapą, siūliau pinigų, bet nenorėjo, tai viskas ne vien ir į pinigus atsiremia.

Cha, o kai as daug rizikavau, tai tik pora kartu teko gerti sampana. :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3575 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...