Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[Diskusija] Ar šiais laikais galima ką nors pasiekti su nauja modifikacija?


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3622 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Patys pripratinom žmones prie tų pinigų, norint sukurti gera serverį reikia turėti nors 10/15 aktyvių ir pastovių žaidėju, kad kitiem padarytų geresnį vaizdą, viskas dar priklauso ir nuo savinikų ar jie turi proto ar neturi, manau modifikacija irgi daro savo nes LTG niekas nežais, nors nenorių taip sakyti nes Amerikos-Gyvenimas juk LTG editas ir nedidelis, ir kažin ar ten mysql bet kaip matote jiems pasisekė kažkaip norėčiau sužinoti, bet geriau nežinoti naudotis savo protu ir vadovautis savo mintimis negu imti idėjas iš kitų žmonių. P.s Sarg.LT jau 4 metai

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žmoguti, taigi IV-MP užsidarė (tas neoficialus, kur kažkokie žmonės kūrė crackintai versijai) Jis jau nebekūriamas toliau, kaip liko BETA versiją ir liks, nebent kažkas kitas perims.

Yra ir ne beta. Reikia išmokti ieškoti, aš versija normalia turiu ne beta ir viskas veikia kuo puikiausiai. Kaip parodysiu video tada galėsi šnekėti ar beta ar ne

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Matosi tu dar nelabai supranti ką reiškia žodis unikalumas ir dar nesi žaidęs tokiame projekte. Jeigu žodį 'veikla' supranti kaip tik šaudymą ir bėgiojimą nuo policijos, tada būtų pats laikas praplėsti žinias. Kažkodėl neišvardinai daugiau "veiklos". Kodėl ? Todėl, kad arba sąvininkams svarbu tik pasipelnyt iš projekto, o viskas kita nesvarbu, arba serverio skripteriam tiesiog trūksta žinių. Nemanau, kad iš vis yra tokių projektų, kuriuose pagrindinė veikla nebūtų šaudymasis ir bėgiojimas nuo policijos. Ir dar tu čia naudoji žodį 'unikalumas'. Visi žmonės galvoja, kad jau tiek kiek padarė arba ką jie daro - tai yra unikalumas ir daugiau jau nieko nebesugalvosi. Vat čia ir yra ta vieta, kur kūrėjai klysta.

Esu žaidęs Dogberry.lt buvau administratorius 3lvl, esu žaidęs visokiuose RP projektuose, tad aišku veiklos yra bet kai mažai žaidėjų tai ir nuobodu, dėl to ir negyvuoja ilgai unikalus serveriai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Esu žaidęs Dogberry.lt buvau administratorius 3lvl, esu žaidęs visokiuose RP projektuose, tad aišku veiklos yra bet kai mažai žaidėjų tai ir nuobodu, dėl to ir negyvuoja ilgai unikalus serveriai.

 

Tai pavardink tuos unikalius dalykus, kuriuos dogberry turi. Aišku bus susiję su GUI arba komandom daugiausiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žinot kodel užsidarė dauguma unikalių ir nematytų serverių? Ogi todėl, kad nesupranta ką daryti. Papraščiausiao savo projekte (fortcarson.lt) bandžiau padaryti kitaip nei kituose serveriuose. Man pavyko!(turiu hateriu kurie nekenčia mano darbu ir sako, kad blogai koduoju ir pns iškart sakau neskaitykit toliau ir puskit n*) Bet esme tame, kad sekme buvo tik pirma savaite. Žaidejai nesupranta ką daryti, papraščiausia sistema - Algų sistema. Pradirbtos minutes dauginamos iš darbo algos ir algą gali duoti tik direktorius. NESUPRATO! Mokeščių sistema?! NESUPRATO! Jei darai ir daryk tik GRP. Reikia pinigu? - GRP! Pats zadu fC gaivinti su GRP modu. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žinot kodel užsidarė dauguma unikalių ir nematytų serverių? Ogi todėl, kad nesupranta ką daryti. Papraščiausiao savo projekte (fortcarson.lt) bandžiau padaryti kitaip nei kituose serveriuose. Man pavyko!(turiu hateriu kurie nekenčia mano darbu ir sako, kad blogai koduoju ir pns iškart sakau neskaitykit toliau ir puskit n*) Bet esme tame, kad sekme buvo tik pirma savaite. Žaidejai nesupranta ką daryti, papraščiausia sistema - Algų sistema. Pradirbtos minutes dauginamos iš darbo algos ir algą gali duoti tik direktorius. NESUPRATO! Mokeščių sistema?! NESUPRATO! Jei darai ir daryk tik GRP. Reikia pinigu? - GRP! Pats zadu fC gaivinti su GRP modu. :)

Vo logiškiausiai parašiai. Su unikalumu toli nenuvažiuosi nes nieko nesupranta, žaidėjams reikia kuo paprasčiau ir lengviau perteikti žaidima kaip supratau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ar šiais laikais SA:MP Lietuvoje galima ką nors pasiekti su nauja modifikacija?

Aišku, kad taip.

Ko jūs verkiat? Mes patys užauginome tokius žaidėjus kurie domisi tik GRP. Manau kas 2 žmogus palikęs šioje temoje pranešimą buvo turėjęs eilinį GRP serverį.

 

Manau Lietuvoje per daug samp projektų , dėl to žaidėjams neįdomu žaist ten kur reikia žaist nuo nulio ir t.t.

Nemanau.

 

<..>Daugelis žaidėjų samp lošt tik GRP serveriuose kur sistemos yra paprastos, pinigus gali laisvai užsidirbti, o ne kad sunki ekonomika t.t. Kaip ir Fortcarson, renaldas sakė kad tam serveryje viskas buvo unikalu sunkios sistemos ir kt žaidėjai nesuprato ką daryt reikia ir įšėjo iš serverio.

Tu bent buvai Reno fC? Aš buvau ir man labai nepatiko. Nieko ypatingo, naujo ar įdomaus ten nemačiau. Kai užsidarė buvau net nustebęs, kad taip ilgai veikė.

 

Mano manymu sėkmingo serverio didžiąją dalį sudaro ADMINISTRACIJA. Modifikacija gali būti puiki, bet jei savininkai grybai tai serverį iškarto pakasti gali :)

Pritariu.

 

Asmeniškai nemanau, kad kas pasiseks, nes dabar jau išeina nauji žaidimai kaip GTA 4 kurie turi taip pat galimybę žaisti online, o sampas jau pasenęs. Samperių mažėja, nes kuo toliau tuo sulaukiam ištikro gerų žaidimų kaip watchdogs, GTA naujos serijos ir pnš :) Tad sveiko proto žmogus manau eitu kartu su technologijom į priekį :) Na bent jau aš taip daryčiau.

Nebent tu laikai pasisekusiu projektu kai sėdi jame vos +- 50 žaidėjų.. Ir tai dabar vieni vaikai likę, nebėra tikro samp`o kai buvo su kuo lošt. Rimtesni sėdi prižiūrėtojų postuose ir jie nebelošia to paprasto samp`o.

Žaidėjų kol kas tikrai užtenka.

 

SA-MP bus tas pats kaip su CS, ilgai atgyvens ir vistiek gyvuos. O dėl GTA 4 tai jei jis butu nemokamas ta prasme jei kurtu tam tikri žmonės ir kad tas GTA 4 nebūtų bugovas,nu krc jei būtų taip lengva tik parsisiusti instal ir lošti ta MP,tai manau daugelis ir žaistu ta GTA 4 MP.

Pritariu.

 

Kaimeliuose serverį reik kurt, nes dabar su san-fierro arba los-santos nieko nebus.

Pi*datas "problemos" sprendimas ;DD
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Unikalus - vienintelis tos rūšies, nematytas, labai retas. Geriausiu atveju gali būti unikali sistema, bet tikrai ne serveris. fortcarson.lt unikalus? - no shit sherlock. Gali būti tik sistemos ar sistema unikali.

 

Paskaitęs jūsų komentarus vos nenusišoviau. Buvo ant galo truputį protingesni. Ir ką galiu pasakyt kodėl mažai žaidėjų "unikaliuose" serveriuose, todėl, kad serveriai buvo kuriami ir testinami turint adminą ir pan. Nebuvo bandoma testuoti kaip paprastam žaidėjui, kaip jam seksis viską suprasti, rasti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Unikalus - vienintelis tos rūšies, nematytas, labai retas. Geriausiu atveju gali būti unikali sistema, bet tikrai ne serveris. fortcarson.lt unikalus? - no shit sherlock. Gali būti tik sistemos ar sistema unikali.

 

Paskaitęs jūsų komentarus vos nenusišoviau. Buvo ant galo truputį protingesni. Ir ką galiu pasakyt kodėl mažai žaidėjų "unikaliuose" serveriuose, todėl, kad serveriai buvo kuriami ir testinami turint adminą ir pan. Nebuvo bandoma testuoti kaip paprastam žaidėjui, kaip jam seksis viską suprasti, rasti.

100% tiesos.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu jei sukursi kažką panašau ką žadėjo soc, manau žais :D

 

Pamirškit jus tą soc'ą po galais. Nežinia ar jis išvis dar kuriamas,o kad, soc'o tarzanas NaktinėKalė vis kažką bando įrodyt lodamas, kad soc'o darbai juda tai dar nieko nereiškia. 

 

Yra ir ne beta. Reikia išmokti ieškoti, aš versija normalia turiu ne beta ir viskas veikia kuo puikiausiai. Kaip parodysiu video tada galėsi šnekėti ar beta ar ne

 

Tu tai išvis nebesvaik  :funny: Su savo projektu linksmuoju projektu nesusitvarkai o dar pi*a protą,kad moka ieškot ir kuria GtaIV MP modą. 

 

-Grįžtant prie temos,mano nuomonė yra tokia,kaip ir Aivaro,kad sėkmingo serverio dalį gali sudaryti tik Administracija na ir aišku žaidėjai sumanus kurių dabar maža šiais laikais. Administracija kuri turėtų protą ir didele motyvacija plėtoti projektą. Nes teko sėdėti projekte ir būti administracijos svarbia dalimi.Bet likusi komandos dalis vien šudą malė skype konferencijoje,prikolino ir panašiai. Norėjo kažką unikalaus sukurti bet visus darbus darė atmestinai. Pasiekė 52 žaidėjų skaičių ir kelių dienų bėgyje užsidarė nuo GM bugų. Puikiausias pavyzdys mano manymu yra ES^ projektas Dogberry.lt. Pradžioje buvo žaidė tik 1-2 žaidėjai (tuo tarpu ir aš ilgą laiką) o dabar jau rekordas ~120 žaidėjų ir į dieną žaidžia gan nemažai.

Redaguota , nario #Daim
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

LMG = SOCAS = SOCAS BEST LMH XUJNIA ) žinai kas būs ? visi į socą iš lmg pereis ir ten pradės sekti visko o su modifikacija naują nieko kaip draugas pasake nors kurk 3 - metus unikalia modifikacija per starta 80 dienomis vakarais 10 - 3 .

Del emigravimo tikrai klysti

Kodėl ?

Lmg daug žmonių sėdi su milijonais vilomis ir verslais o kai emigruos jie šūda ka gaus , kai emigruos i soc tai gaus kokius 5 k ir 20xp

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Yra daug pavyzdžių su šituo dalyku. Dažniausiai žmonės atėję į unikalų serverį nesupranta ką čia reikia daryti, visiškai nesigaudo. Pažiuri ir išeina, ir eina toliau į visokiausias masofkes lošti, kur viskas suprantama, lengvos komandos, lengvai uždirbami pinigai.Todėl manau, jeigu darai unikalų serverį jis turi būti lengvai perpratamasr ir suprantamas kiekvienam žaidėjui atėjusiam į serverį ar nauja veidas samp'e ar ne. Taigi kaip pavyzdį paimkime papraščiau pavizdį tai Renaldo fC serveris, užėjus pirmą kartą sunku buvo jame suprasti kas kaip ir kur, pirmas dvi dienas serveryje laikėsi apie 50 pastovių žaidėjų, taigi nesusigaudantis serveryje jį palieka ir ieško tokio kuriame būtų lengviau susigaudyti, beto didelis faktorius yra ekonomika. Dabartiniai lietuvos žaidėjai visi eina į serverius kur gauti pinigų yra lengva.

Aš manau jog unikalų serverį galima padaryti populiarų, tai padarius tokį koką kokiame susigaudyti visokio plauko žaidėjai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kol kas apie unikalumą kažin ar verta kalbėt. Kur jūs matot tą unikalumą, jeigu 90% viskas ištraukiama iš interneto. Jeigu traukiama iš interneto, reiškias turima per mažai patirties arba norima tik pasipelnyt. Jeigu trūksta patirties, reiškias iškart viskas masiškai krenta kas susiję su serveriu/gamemod'u/žaidimu (gamemod'o kokybė, didelis klaidų skaičius, neteisingai išnaudojami serverio resursai, mažas galimybių skaičius ir t.t.). Jeigu viskas masiškai krenta, tai tokį rezultatą ir gaunate, o kai kurie tikisi nuversti kalnus. Čia tokia grandinė, kurią galimą pritaikyti visiem dalykam. Jeigu bandai kažką tai pasiekti mažai mokėdamas arba nenorėdamas išmokti, tai ko daugiau begalima ir tikėtis ? Kas susiję su projekto plėtojimu, tai, čia kaip kažkas minėjo, kad administracija labai svarbus dalykas. Taip. Tai svarbus dalykas. Kodėl ? Todėl, kad administracija turi tam tikras galias, kurios turėtų būti atitinkamai naudojamos, administracija dieną ir naktį prižiūri serverį, bendrauja su žaidėjais, padeda jiems, rengia eventus ir visą kitą, o ne serverio sąvininkas. Ir čia jau projekto sąvininkas sprendžia kokią serverio/forumo administraciją jis nori turėti. Ar padaryti, kad galėtų pirkti administratoriaus privilegijas (nusiperku administratorių ir darau ką noriu), ar padaryti, kad iš vis nebūtų administratoriaus pirkimo ir išrinkti pačiam (aš buvau išrinktas projekto sąvininko, todėl jo nuomone esu tinkamas būti administratoriumi). Ir jeigu bus bloga administracija, reikia kaltinti ne administratorių, o tik kaip tik tą, kuris išrinko administraciją.

 

Arba čia tiesiog patys žmonės nežino ko nori. Pagal jų veiklą jie turėtų eiti į freeroam, deathmatch ar stunt serverius, bet eina į real life...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Labai įdomios jūsų nuomonės! O ypač kurdamas projektą į tai tikrai atsižvelgsiu, taip pat siūlau ir jums tai daryti jei žadate kurti projektą.

P.S Tokį ir kaip eksperimentuką darau su GRP projektu, tai labai įdomu bus pasižėti, kaip čia viskas bus. :D

 

Dėkui už nuomones, skelkit toliau. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3622 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...