Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[Diskusija] Ar šiais laikais galima ką nors pasiekti su nauja modifikacija?


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3620 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Ar šiais laikais SA:MP Lietuvoje galima ką nors pasiekti su nauja modifikacija?

 

Turbūt šį klausimą uždavė ne vienas žmogus kuriantis ar ruošiantis kursęs projektą su visiškai nauja modifikacija, taip, pat dažnai aš ir taip pat pamąstau apie tai. Įdomi kiekvieno nuomonė.

Mano manymu susidomėjimo gali susilaukti kiekvienas SA:MP unikalus serveris, bet tik trumpam laikui, aišku, visi pratę prie senu dalykų, nuvalkiotu modifikacijų ir panašiai, todėl jiems besikuriant projektui naujam, tai atrodo, jog bus pasikeitęs tik pats sistemos valdymas, o komandos, ekonomika ir panašiai bus tas pats, todėl daugelis net nesistengia pereiti prie kitu dalykų. Dabar mes galima drąsiai paimti pavizdy, fortCarson.LT ( Renaldo ) projektą, modifikacija - nauja, sistemos - kitokios, aišku turėjo ir GRP elementų, bet dauguma dalykų visiškai nauji, pradžioje - Susidomėjimas - Geras, po starto - Serverio lankomumas krito, paimkime SATG ir visus kitus panašius projektus - Š.... iš kur toks lankomumas? Ir jis tikrai pasiliks serveriui startavus, gi čia įprasta - viskas posenoviai.

Mano nuomonė išpopuliarinti nauja( su unikalia modifikacija ) projektą, nėra per daug sunku, bet išlaikyti pastovu žaidėjų skaičių 100 ar daugiau - sunku, o kam tai pavyks(-o) bravo! Padaryti emigracijas, ar duoti XP, LT, padaryk spalvotus tekstus, prikišk vienoje vietoje tūkstančius objektų, tada išlaikysi.

Dažnai mąstau jog, tikrai kažkada reikės pabandyti sukurti GRP projektą.

Čia tik mano nuomonė, norėčiau ir kitu nuomonę išgirsti, man šiaip įdomu, kaip kas mano.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mano nuomonė išpopuliarinti nauja( su unikalia modifikacija ) projektą, nėra per daug sunku, bet išlaikyti pastovu žaidėjų skaičių 100 ar daugiau - sunku, o kam tai pavyks(-o) bravo! Padaryti emigracijas, ar duoti XP, LT, padaryk spalvotus tekstus, prikišk vienoje vietoje tūkstančius objektų, tada išlaikysi. 

 

Jei kyši objektus į kiekvieną kampą , duosi pinigų , privilegijų , toli nieks nenueis ;XXXXX

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu jei sukursi kažką panašau ką žadėjo soc, manau žais :D

 

 

Projekto modifikacija - gera, bet kur jie dabar? Kaip ir minėjau, viskas paiškėja tik po starto, jei jie startuos( o aš manau startuos )  starto metu susilauks labai daug žmonių ( čia yra faktas ), bet kaip bus toliau, tai žėsim, kaip ir sakiau vieniems pasiseka išlaikyti žaidėjus, o daugumai ne.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mano nuomonė išpopuliarinti nauja( su unikalia modifikacija ) projektą, nėra per daug sunku, bet išlaikyti pastovu žaidėjų skaičių 100 ar daugiau - sunku, o kam tai pavyks(-o) bravo! Padaryti emigracijas, ar duoti XP, LT, padaryk spalvotus tekstus, prikišk vienoje vietoje tūkstančius objektų, tada išlaikysi. 

 

Jei kyši objektus į kiekvieną kampą , duosi pinigų , privilegijų , toli nieks nenueis ;XXXXX

Apsidairyk aplinkui - Dauguma projektų yra tokiu ir laikosi tikrai gerai, dažniausiai tokiuose projektuose žaidžia nuo 30 iki xxx.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

LMG = SOCAS = SOCAS BEST LMH XUJNIA ) žinai kas būs ? visi į socą iš lmg pereis ir ten pradės sekti visko o su modifikacija naują nieko kaip draugas pasake nors kurk 3 - metus unikalia modifikacija per starta 80 dienomis vakarais 10 - 3 .

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pasakisiu dalyką kurį man pasakė. Man ta sakini pasakė Pofke, pofkei pasakė valka, valkai pasakė jo tėvas ... Daugelis žaidėjų samp lošt tik GRP serveriuose kur sistemos yra paprastos, pinigus gali laisvai užsidirbti, o ne kad sunki ekonomika t.t. Kaip ir Fortcarson, renaldas sakė kad tam serveryje viskas buvo unikalu sunkios sistemos ir kt žaidėjai nesuprato ką daryt reikia ir įšėjo iš serverio. Norint šiais laikais pasiekti su gamemode kažką gero tai turi būt panašus gamemode kaip ir į kitus visus eilinius bet turi būt unikalus kaip čia pasakius turi būt kaip ir visi bet kitoks na supratot jei ne kreipkities i az paaiškinčiu plačiau 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

fC situacija kiek kitoke, buvo dingęs renaldas tai ir lankomumas sumažėjo, kas prasimušė iš unikalių serverių tai tik DOGBerry.lt

 

APGyvenimas.us.lt dar axuenas buvo, ohh, seni laikai...

aPine buvo neblogai taip pat prasimušę, bet per daug žmonių turėjo modą.

Redaguota , nario Bičas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

fC situacija kiek kitoke, buvo dingęs renaldas tai ir lankomumas sumažėjo, kas prasimušė iš unikalių serverių tai tik DOGBerry.lt

 

APGyvenimas.us.lt dar axuenas buvo, ohh, seni laikai...

aPine buvo neblogai taip pat prasimušę, bet per daug žmonių turėjo modą.

dogberry.lt ilgai sėdėjo su 1-2 žaidėjais ( dažnai ir 0 būdavo ), o tada bumt ir perversmas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Visi mes gerai žinome ,kad lietuviai mėgsta viska greitai ir visko iškarto ,tai yra mėgsta žaisti GRP serveriuose ,tačiau kas kaltas dėl to ,kad lietuviai yra tokie žmonės ,kurie tingi žaisti ir įdėti pastangų , Manau reikėtu keistis žmonėm , nes jei ir toliau taip bus ,tai Lietuvoje išviso nebus įdomių serverių vientik tie patys pora . Aš manau viskas priklauso kaip tai pateiksi , jei pateiksi iš sunkios pusės ir nieko nepaiškinsi ,tai manau niekas ir nenorės žaisti , tačiau reikėtu pateikti iš teisingos pusės ,bet jei nebus paaiškinimu ,tai nieko gero iš to nebus .

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Su unikalia modifikacija kažin ar ka pasieksi,nes didžioji dalis sa-mp lietuvos žaidėju yra pripratę prie GRP, ir nori turėt kuo daugiau milijonu,xp, geriausia mašina ir t.t

Vienu žodžiu unikaliam projekte, grp'iniam žaidėjui būtų tiesiog  per sunku. Ir jis tiesiog išeitu žaist vėl į koki nors GRP.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Asmeniškai nemanau, kad kas pasiseks, nes dabar jau išeina nauji žaidimai kaip GTA 4 kurie turi taip pat galimybę žaisti online, o sampas jau pasenęs. Samperių mažėja, nes kuo toliau tuo sulaukiam ištikro gerų žaidimų kaip watchdogs, GTA naujos serijos ir pnš :) Tad sveiko proto žmogus manau eitu kartu su technologijom į priekį :) Na bent jau aš taip daryčiau.

Nebent tu laikai pasisekusiu projektu kai sėdi jame vos +- 50 žaidėjų.. Ir tai dabar vieni vaikai likę, nebėra tikro samp`o kai buvo su kuo lošt. Rimtesni sėdi prižiūrėtojų postuose ir jie nebelošia to paprasto samp`o.

Redaguota , nario Barzdocius
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Asmeniškai nemanau, kad kas pasiseks, nes dabar jau išeina nauji žaidimai kaip GTA 4 kurie turi taip pat galimybę žaisti online, o sampas jau pasenęs. Samperių mažėja, nes kuo toliau tuo sulaukiam ištikro gerų žaidimų kaip watchdogs, GTA naujos serijos ir pnš :) Tad sveiko proto žmogus manau eitu kartu su technologijom į priekį :) Na bent jau aš taip daryčiau.

Na, daugeliui tikrai neišveš "watch dogs" normaliai. Bet šiaip sutinku su tavimi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Asmeniškai nemanau, kad kas pasiseks, nes dabar jau išeina nauji žaidimai kaip GTA 4 kurie turi taip pat galimybę žaisti online, o sampas jau pasenęs. Samperių mažėja, nes kuo toliau tuo sulaukiam ištikro gerų žaidimų kaip watchdogs, GTA naujos serijos ir pnš :) Tad sveiko proto žmogus manau eitu kartu su technologijom į priekį :) Na bent jau aš taip daryčiau.

 

SA-MP bus tas pats kaip su CS, ilgai atgyvens ir vistiek gyvuos. O dėl GTA 4 tai jei jis butu nemokamas ta prasme jei kurtu tam tikri žmonės ir kad tas GTA 4 nebūtų bugovas,nu krc jei būtų taip lengva tik parsisiusti instal ir lošti ta MP,tai manau daugelis ir žaistu ta GTA 4 MP.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Asmeniškai nemanau, kad kas pasiseks, nes dabar jau išeina nauji žaidimai kaip GTA 4 kurie turi taip pat galimybę žaisti online, o sampas jau pasenęs. Samperių mažėja, nes kuo toliau tuo sulaukiam ištikro gerų žaidimų kaip watchdogs, GTA naujos serijos ir pnš :) Tad sveiko proto žmogus manau eitu kartu su technologijom į priekį :) Na bent jau aš taip daryčiau.

Nebent tu laikai pasisekusiu projektu kai sėdi jame vos +- 50 žaidėjų.. Ir tai dabar vieni vaikai likę, nebėra tikro samp`o kai buvo su kuo lošt. Rimtesni sėdi prižiūrėtojų postuose ir jie nebelošia to paprasto samp`o.

 

Pritariu tavo minčei ,tačiau yra tokie kurie turi medinius kompiuterius ir bloga interneta ,dažniau dėl tokių priežažčių ir jie žaidžia sa-mp ,betjau mano manymu

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pazurėkit į http://agp.ucoz.com/ Amerikos Gyvenimas

Ten pize mapp darbai tai kas koki nelogiški

Nesuprasi ten ar Drift serveris ar Real life

Sistemos tai žodžių neturiu Forumas for free. Bet žaidžia tame serverija kiek pastebėjau per diena 20/30/50 žaidėjų ir jiems patinką.

O unikaliame gamemode ten max per dieną 10/20 arba apše 0 žaidėjų kame bėda?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pritariu tavo minčei ,tačiau yra tokie kurie turi medinius kompiuterius ir bloga interneta ,dažniau dėl tokių priežažčių ir jie žaidžia sa-mp ,betjau mano manymu

Na matai tokių tikrai liko nedaug, kad ir tėvai neturi pinigų, jie auga ir pradeda darbuotis patys. Tokių vis daugėja :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3620 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...