Peršokti į turinį

New 2 intros


darrel.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3635 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Darbai nėra sunkūs, tačiau jie gražūs ir dar žinoma reikia savo įdėjų prikurti, kas yra labai sunku (bent jau mano nuomone tai sunku). Šiaip labiausiai patiko tavo paskutinis įkeltas darbas. Sėkmės tobulėjant :)

Ačiū,kad bent vienas manę supranta ir kad aš esu pradinukas..O tai tas PowerFruitas užsoko kaip ant patyrusio..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ne, aš ir užšokau kaip ant pradinuko, kad keli savo tragiškus darbus, vien dėl to, kad ir esi naujokas. :D

Aš kiek tau kartot galiu..Keliu tam kad sulaukčiau kritikos kad žinočiau ką blogai darau..Vapše atsiprašant pisk nahui iš temos o tai užpisai jau čia freepostint.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš kiek tau kartot galiu..Keliu tam kad sulaukčiau kritikos kad žinočiau ką blogai darau..Vapše atsiprašant pisk nahui iš temos o tai užpisai jau čia freepostint.

Tai tuomet neskleisk neteisingų gandų apie mane kitiems. :) Dar be to, pasakiau, ką blogai darai (paaiškinau ten kažkuriam pranešime), o tu mane n* varai, nu tai kaip tu tą kritiką prieminėji? :D

Redaguota , nario PowerFruitas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai tuomet neskleisk neteisingų gandų apie mane kitiems. :) Dar be to, pasakiau, ką blogai darai (paaiškinau ten kažkuriam pranešime), o tu mane n* varai, nu tai kaip tu tą kritiką prieminėji? :D

Nes tu užšokai su durna kritika..Aš dar tik pradedantysis o tu nori kad aš mokečiau dauguma efektu visokiausiu galečiau padaryt ta ir ta..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nes tu užšokai su durna kritika..Aš dar tik pradedantysis o tu nori kad aš mokečiau dauguma efektu visokiausiu galečiau padaryt ta ir ta..

Nenoriu, kad mokėtum daug efektų, na, tiksliau noriu, bet nesitikiu, kad moki, nes kaip ir pats sakei esi tik naujokas, tai kurgi mokėsi daug efektų? Pasakiau elementarius dalykus, kurie tavo darbuose yra blogi, tai tekstas, juk, kad pakeisti šriftą nereikia mokėti padaryti efektų, tuomet, kad 10s grotų muziką ir būtų tik tekstas ir daugiau nieko nevyktų, juk, kad šiek tiek sutrumpint irgi nereikia mokėti daug efektų. Jeigu tikėčiausi, kad moki daug visokių dalykų, tada ir sakyčiau kas blogai kaip pažengusiam, o ne naujokui. Tavo darbai yra 5min darbas, geriau daugiau pasėdėk prie vieno, manau geresnis galutinis variantas gausis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dar mokytis tau reikia. Intro irgi ne iš gražesnių :) Bet pagirti galiu kad template nenaudoji ir stengiesi sukurti.

Ačiū,tikiu kad reikia mokytis.Bandysiu dar paskui kaška daryt tikriausiai.Man dar reikia daug mokytis su efektais nes nemoku aš ju dar normaliai daryt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3635 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...