Peršokti į turinį

New 2 intros


darrel.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3635 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki,taigi pradejau dirbti su Sony Vegas programa.Tai vat antras darbelis,nes seniau jau esu viena padares

 

http://youtu.be/77Gg8pqXk3M

 

Ir senesnis

 

http://youtu.be/UYioopy9HtI

 

Bučiau ikeles daugiau bet labai daug užiema :/

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Patiko, paprasti bei gražus. Galėtum sukurt man intro ?

Aš tik pradedantysis :D Ir tu nori kad aš tau jau intro kurčiau?

 

Malačius, kad nesisiunti template'ų , jų neredaguoji ir nesakai, jog aceit aš juos kūriau, jie unikalūs ir t.t. Už tai tikrai pagirt galiu, o šiaip sėkmės tobulėjant!

Nemanau kad apsimoka tuos template'us siustis..Geriau pačiam išmokti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pirmas dalykas, tai kokiu tu formatu saugai, kad jie tau tiek daug užima? Kadangi man intro darytas ne vieną valandą užima ~50mb, o tau intro darytas 5min užima jau virš 100mb. O antras dalykas, tai čia juk pirmi tavo darbai, tai kam tu juos keli? Juk ir taip aišku, kad jie tragiški.. Muzika nelabai moki parinkti, su tekstu irgi nekažką, trumpai tariant pagrindus moki ir tiek, dar nelaiaks tau kelt intro ir prašyt, kad kiti įvertintų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pirmas dalykas, tai kokiu tu formatu saugai, kad jie tau tiek daug užima? Kadangi man intro darytas ne vieną valandą užima ~50mb, o tau intro darytas 5min užima jau virš 100mb. O antras dalykas, tai čia juk pirmi tavo darbai, tai kam tu juos keli? Juk ir taip aišku, kad jie tragiški.. Muzika nelabai moki parinkti, su tekstu irgi nekažką, trumpai tariant pagrindus moki ir tiek, dar nelaiaks tau kelt intro ir prašyt, kad kiti įvertintų.

Na seniau saugojau .mp3 formatu.Bet dabar pradejau .mp4 kol nepasake kad jis mažiau užiema..O kam aš keliu tai tam kad sulaukčiau kritikos kad žinočiau ką blogai darau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tavo intro be template dar geresni sakyčiau, nes padorių template tu turbūt ieškot nelabai moki, nors teisą pasakius, jų net ieškot nereikia. Vienu žodžiu, biški padirbėk dar ir tada kelk savo intro, nes kaip jau sakiau, tai juk tavo pirmieji darbai, jie juk tragiški, nekelk tokių daugiau, prašau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tavo intro be template dar geresni sakyčiau, nes padorių template tu turbūt ieškot nelabai moki, nors teisą pasakius, jų net ieškot nereikia. Vienu žodžiu, biški padirbėk dar ir tada kelk savo intro, nes kaip jau sakiau, tai juk tavo pirmieji darbai, jie juk tragiški, nekelk tokių daugiau, prašau.

Žmogau aš tau dar karta sakau..Aš intro tam keliu kad sulaukčiau kritikos.O kodėl template aš nekeliu tai koks man tolkas iš ju? Jau geriau savaip padarysiu be jokiu template.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O kam tau ta kritika? Kad susigadintum reputaciją su savo tokiais darbais? Pranešimų turi nemažai, tačiau dabar tik ir susigadinai savo reputaciją su tokiais darbais. Aišku gali kelt toliau, tačiau tik juokini/terši forumą. :soka:

Tau dar karta kartoju..Man kritika yra reikalinga tam kad aš žinočiau ką blogai darau..Ir galečiau ištaisyti tai kitame intro..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai ok, pirmas dalykas, tai bent kažkiek suderink muziką, antras, pažaisk su tekstu ir nedaryk kaip vienam iš tavo intro, kad jis atsiranda ir 10s nieko nevyksta, tik muzika groja, nes niekam tokie nepatinka. Tuomet šriftas, reikia keisti fontą. Taip pat ir fonas sakyčiau nekažką, megink kažką įvairesnio, nes visur pas tave jau žiūriu beveik tas pats fonas. Ištaisyk šitus dalykus kitame intro, tuomet papasakosiu dar.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3635 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...