Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).
Mes laikomės BDAR (Bendrojo Duomenų Apsaugos Reglamento) ir neteikiame jokios informacijos projektų/serverių administracijai apie narių parduodamus projektų/serverių turtus.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4440 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

sancio varyk iki galo ir duok dujų tiem *Myliu SuperGames.lt* royal-life vien dėl chileriuko pidariuko kuris backgroundus svetimus ir temoka naudot funkio, vien per tokius pydarus kaip jis turėjau naudot savo šūdinus photoshop skillus kad nebūčiau tipo koperis xddddd

Tu *Myliu SuperGames.lt* bananas? Agirdz. Lohas. Tu vapsie is kur izdygai? Laikas vaikeli CiuCiaLiuLia.. Tad dusk. Niekas taves neciulbino ;)

(redaguota)

Matau daug laido riteriu... ^^

 

Man patinka miestas kuriam aš gyvenu

man patinka forumas kuriam daxuja vaikų, aha

man patinka visada šnekėt su riteriais

 

čia daxuja tokių, visi visus vaikais vadina

sako čia jokie sancio manes gatvej neatpistu

supistu, jeigu būtu vyrai tikri

klausyki broli kiek laidų dar širdyje turi

 

Šitas šmotas kaip tik tinka šitai temai :D visi vaikais vienus kiti vadina...

Redaguota , nario Bičas

Kaikurie zmones cia rasydami neturi projekto nezino ka reiskia itampa pries starta nezino koks jausmas kai serveryje yra daug zaideju nezino ka reiskia kai po atnaujinimais raso kad cia geriausias servas nezino ka reiskia isviso TURETI NUSISEKUSI PROJEKTA. Sio projekto neginu, nes jis prarado varda, reklamuoja visur, visuose SA:MP projektuose...BET. Vaikuciai, TAIP JUS, VAIKUCIAI KURIE NIEKO NENUTUOKIAT NET NEZINOT KIEK ZMONES DEDA PASTANGU NORINT SUKURTI SERVERI O DABAR STUMIANT ANT ZMONIU KURIE TURI PROJEKTA. anyway idiot's forum and that's all.- viskas pasakyta.

Guess who's back

(redaguota)

Kaikurie zmones cia rasydami neturi projekto nezino ka reiskia itampa pries starta nezino koks jausmas kai serveryje yra daug zaideju nezino ka reiskia kai po atnaujinimais raso kad cia geriausias servas nezino ka reiskia isviso TURETI NUSISEKUSI PROJEKTA. Sio projekto neginu, nes jis prarado varda, reklamuoja visur, visuose SA:MP projektuose...BET. Vaikuciai, TAIP JUS, VAIKUCIAI KURIE NIEKO NENUTUOKIAT NET NEZINOT KIEK ZMONES DEDA PASTANGU NORINT SUKURTI SERVERI O DABAR STUMIANT ANT ZMONIU KURIE TURI PROJEKTA. anyway idiot's forum and that's all.- viskas pasakyta.

 

 

 

Tikrai su viskuom sutinku Renai bet neverta buvo rašyt nes jie visvien niekados nesupras..

o dėl royal-life projekto tai tikrai negyvuos jie ilgai .

Redaguota , nario BiFfGuYz

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4440 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...