Peršokti į turinį
Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

parduodu Parduodu LVlife.lt foruma ir domena Kaina 60lt


GREDDY

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3660 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Serveris nera žlūges jum pavydas graužia turit tuos savo sušiktūs projektus kur žaidžia 10žmoniu tai norit kitu paimti negausit duchai, pašli nachui su savo šudinais projektais, Lvlife visad gyvuos

Tu čia kali apie lvlife kur žaisdavo po 10 žmonių?

 

 

Royal-Life.LT žlugsit atsakau. Galvoji sedesiu nieko nedarysiu? Auriukai sakiau savo chebryte prilaikyk, nu va prisidirbai dabar nesizaisiu su jumis lopedroms. GOOD LUCK nabs.

 

Jai tavo šūdserveris žlugo, nereiškia, kad ir royal-life.lt žlugs ;)

Redaguota , nario Paspausk_Ltu
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Royal-Life.LT žlugsit atsakau. Galvoji sedesiu nieko nedarysiu? Auriukai sakiau savo chebryte prilaikyk, nu va prisidirbai dabar nesizaisiu su jumis lopedroms. GOOD LUCK nabs.

Ką tu gali atsakyt žioply . Vaideniesi kažkur tai, pisi protą , atėjot ar tai tu ar Armė bbž kažką bandėt padaryt per startą? Gerai jums pavyko, bet tai mūsų „chebrytė“ bent vieninga, o ne kaip iš jūsų nevykėliai perbėga kitur nardyt, kad pareigas gautų . Kažką bandai čia įsivaizduot, nors paskutinis dūhamoras esi . Laisvas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ką tu gali atsakyt žioply . Vaideniesi kažkur tai, pisi protą , atėjot ar tai tu ar Armė *Myliu SuperGames.lt*ž kažką bandėt padaryt per startą? Gerai jums pavyko, bet tai mūsų „chebrytė“ bent vieninga, o ne kaip iš jūsų nevykėliai perbėga kitur nardyt, kad pareigas gautų . Kažką bandai čia įsivaizduot, nors paskutinis dūhamoras esi . Laisvas.

Taigi jūs to royalio neatgausit ;D tu net neįsivaizduoji ką sugeba sancio`

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žmogau nežinai ką aš galiu . :) Aš nesižaisiu su jumis neturiu nei noro nei laiko. Bet jus mane dapisot tai dabar kentesit. 

Ką tu padarysi ? Įsilaužinėsi ? Prašom, kojos praskiestos . Tik poto nemanau, jog įdomu bus straipsnių klausytis ar tėvams savo gimtąją „Pусский“ kalba pasakyti : aš nykaltas.

Redaguota , nario ErnestW
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sancio, pisk i savo rusyna ir gyvenk, *Myliu SuperGames.lt* cia vaidinies, taigi sakei cia nesilankai? Prota visiem tik ir mėgsti papist. Fsio grįšk pas save į rusį ir kapok per klavetura duchamore. Eik pasiožinsi įsp sudės. Bet ant tokio dxuo kaip tu, man negaila :) LAISVAS

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3660 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...