Peršokti į turinį
Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

parduodu Parduodu LVlife.lt foruma ir domena Kaina 60lt


GREDDY

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3660 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Aw kaip miela ka jus cia apie mane snekat. Supraskit man nusisikt ant jusu nuomones. :) Projektas dirbs, nors ir su kitu domenu. Bet kad mane kazkokie nevykeliai suzlugdytu ir ypac kazkoks naujokas PAWN'e? :DDD Ech. Svajokit. 

Klausyk man atrodo tave tėvai pagimdė ir pasakė SHIT HAPPENS :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Andriau tu pirmas mano sarase kuris kentes uz tai. :)

O veliau chileriukas su Gagriuku du pidariukai.

Ė tu prakaituotas lenke nahui? Ką čia *Myliu SuperGames.lt* primeti kaimo ereli? Matosi tėvai iki galo dar tavęs nepadarė. Vaikas prakaituotas nahui už PC ekrano sėdi, galvoja ką čia pasakyt, duxamore tu, eik ant tūrniko pasportuok vaikas prakaituotas *Myliu SuperGames.lt* kaip kiaulė, čj štangos tai gyvenime nematęs, apgailėtinas esi kiaulės vaike tu. Eik į kampą paverk, kad motina pieno neduoda. *Myliu SuperGames.lt* jau visi tavęs čia jau bijo.. Brr.. Nahui išsigando čia tešmens kalno. Nueik prieš veidrodį pažiūrėk į save ir ką matai? Ogi naująjį 2014 pasaulinį duxą. Toks kūrva apgailėtinas, kad žodžių trūksta. Tau dar žaist su vaikiškais žaisliukais, o ne prakaituot prie PC medinio. Atsirado *Myliu SuperGames.lt* gaidys kažkoks kuris kažką čia parodyt nori, verksnį tu kūrva, be dantų nahui. Daugiau nieko tau neturiu ką pasakyt. Tik pašli nahui kiaulės išmata.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kas tu *Myliu SuperGames.lt* per balandis su kvadratiniais sparnais čia iškilai ? Kokie bugai, kokios nuotraukos šūdo skystale tu . Chilleris nieko nemoka ? :D Vaike, o pas jus LVLIFE kas nors kažką moka ? Sugeba iš Luko* (Your-City) dizainą pasiimt ir BG su logo pasikeist, tai ką čia pisat protą, kad Auris nieko nemoka nevėklšos. Apie mūsų skripterį, būtų norėjęs būtų žinomas, kam jam to reikia, paprastas kuklus žmogus, užtat darbą atlieka puikiai , ne taip kaip jūsų tas lenkų kraujo turintis rusas - samtis.

Nesigirk.

Galiu garantuoti, jog artimiausiomis jau dienomis išsivystis mano projektas, kurie iš šio projekto lvlife ateis pas mane. Nes lvlife 90% žaidėjų yra

iš SATG.

:)

Aš nesigiriu, bet sakau taip kaip yra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ė tu prakaituotas lenke nahui? Ką čia *Myliu SuperGames.lt* primeti kaimo ereli? Matosi tėvai iki galo dar tavęs nepadarė. Vaikas prakaituotas nahui už PC ekrano sėdi, galvoja ką čia pasakyt, duxamore tu, eik ant tūrniko pasportuok vaikas prakaituotas *Myliu SuperGames.lt* kaip kiaulė, čj štangos tai gyvenime nematęs, apgailėtinas esi kiaulės vaike tu. Eik į kampą paverk, kad motina pieno neduoda. *Myliu SuperGames.lt* jau visi tavęs čia jau bijo.. Brr.. Nahui išsigando čia tešmens kalno. Nueik prieš veidrodį pažiūrėk į save ir ką matai? Ogi naująjį 2014 pasaulinį duxą. Toks kūrva apgailėtinas, kad žodžių trūksta. Tau dar žaist su vaikiškais žaisliukais, o ne prakaituot prie PC medinio. Atsirado *Myliu SuperGames.lt* gaidys kažkoks kuris kažką čia parodyt nori, verksnį tu kūrva, be dantų nahui. Daugiau nieko tau neturiu ką pasakyt. Tik pašli nahui kiaulės išmata.

Oho tavo žodynas tai labai platus :o Krc tokiu pievų prirašei kad man graudu iš tavęs pasidarė,nes matosi rašydamas labai nervavaisi kad tokiu nesamoniu sugebėjai prirašyt. ;/

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nesigirk.

Galiu garantuoti, jog artimiausiomis jau dienomis išsivystis mano projektas, kurie iš šio projekto lvlife ateis pas mane. Nes lvlife 90% žaidėjų yra

iš SATG.

:)

Aš nesigiriu, bet sakau taip kaip yra.

Aš tuom tikrai tikiu, tavo pastangas mačiau, jas vertinu .

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taigi žmones nemoka lenku/rusu sedi su 2 kalbomis ir šustrina *Myliu SuperGames.lt*, taigi geriau mokėti rusų/lenkų/anglu lietuviu negu, lietuviu/anglų ,  Lietuvoje beveik visi moka rusų kalba o jus čia stumiat ant jo kad rusas/lenkas pavydas bamba graužia? pasiduchine esat, Chilleri pasakyk bent koki projektą esi turejes sekmynga, su daug žmoniu skaičiumi? tavo pastangomis? neivienas, nes paemi visus duchiškus scripterius, kurie tik iš savės kelia Didvyrius, tu neturi net 10žmonių ištykimu

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

sancio varyk iki galo ir duok dujų tiem *Myliu SuperGames.lt* royal-life vien dėl chileriuko pidariuko kuris backgroundus svetimus ir temoka naudot funkio, vien per tokius pydarus kaip jis turėjau naudot savo šūdinus photoshop skillus kad nebūčiau tipo koperis xddddd

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taigi žmones nemoka lenku/rusu sedi su 2 kalbomis ir šustrina *Myliu SuperGames.lt*, taigi geriau mokėti rusų/lenkų/anglu lietuviu negu, lietuviu/anglų ,  Lietuvoje beveik visi moka rusų kalba o jus čia stumiat ant jo kad rusas/lenkas pavydas bamba graužia? pasiduchine esat, Chilleri pasakyk bent koki projektą esi turejes sekmynga, su daug žmoniu skaičiumi? tavo pastangomis? neivienas, nes paemi visus duchiškus scripterius, kurie tik iš savės kelia Didvyrius, tu neturi net 10žmonių ištykimu

E tu marozas? Ahujel? Mazai pieno geres? *Myliu SuperGames.lt* dar pienas nuo lupu nenudziuves o dar jis cia *Myliu SuperGames.lt* trainiojasi kaip lohas. Kas tave vapse ciulbino? Tad von *Myliu SuperGames.lt*. Nes tuoj is dantu porcigara delioses man rodos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

sancio varyk iki galo ir duok dujų tiem *Myliu SuperGames.lt* royal-life vien dėl chileriuko pidariuko kuris backgroundus svetimus ir temoka naudot funkio, vien per tokius pydarus kaip jis turėjau naudot savo šūdinus photoshop skillus kad nebūčiau tipo koperis xddddd

Pidariuko gera čia šovei ;DDD

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3660 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...