Peršokti į turinį
Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

parduodu Parduodu LVlife.lt foruma ir domena Kaina 60lt


GREDDY

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3660 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Jei tokie stumikai esat, tai kodel projektus patys negalit unikalius sukurti? nes perdaug prisidročinie? keliat ne savo fotkes pavydas įma  niuchinkit iš čia, sako kad žlugs, eisit į ta Chillerio projekta nupizdynta? kur ten visi bugai žinomi? pas ta locha kuris nieko nemoka? ar ta jo Scripteri ''professionala'' kuris nieko savo neturi? sekmės eit linkiu gero žaidimo, Būsim ištykimi LVLIFE.LT

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jei tokie stumikai esat, tai kodel projektus patys negalit unikalius sukurti? nes perdaug prisidročinie? keliat ne savo fotkes pavydas įma  niuchinkit iš čia, sako kad žlugs, eisit į ta Chillerio projekta nupizdynta? kur ten visi bugai žinomi? pas ta locha kuris nieko nemoka? ar ta jo Scripteri ''professionala'' kuris nieko savo neturi? sekmės eit linkiu gero žaidimo, Būsim ištykimi LVLIFE.LT (DUHYNUI)

Ane, parduos kaip lėles jumis pupuli

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jei tokie stumikai esat, tai kodel projektus patys negalit unikalius sukurti? nes perdaug prisidročinie? keliat ne savo fotkes pavydas įma  niuchinkit iš čia, sako kad žlugs, eisit į ta Chillerio projekta nupizdynta? kur ten visi bugai žinomi? pas ta locha kuris nieko nemoka? ar ta jo Scripteri ''professionala'' kuris nieko savo neturi? sekmės eit linkiu gero žaidimo, Būsim ištykimi LVLIFE.LT

 

Man rodos, tau iš lietuvių išeina lygiai 4 jo?

 

Tu esi labai ištykymas naras kad negalėčiau to nepasakyti.

 

* sanCio užsikrušk, skripteris mat. Kažka bando primest, bet kai primėte ant jo gronkių, tai nu i .. 

Redaguota , nario PaskaV
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man rodos, tau iš lietuvių išeina lygiai 4 jo?

 

Tu esi labai ištykymas naras kad negalėčiau to nepasakyti.

 

* sanCio užsikrušk, skripteris mat. Kažka bando primest, bet kai primėte ant jo gronkių, tai nu i .. 

 tu vapšė dusk iš vieno projekto į kita , ir nekur negali pasilikti neįderdamas ? gi kešai nardei kas diena..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jei tokie stumikai esat, tai kodel projektus patys negalit unikalius sukurti? nes perdaug prisidročinie? keliat ne savo fotkes pavydas įma  niuchinkit iš čia, sako kad žlugs, eisit į ta Chillerio projekta nupizdynta? kur ten visi bugai žinomi? pas ta locha kuris nieko nemoka? ar ta jo Scripteri ''professionala'' kuris nieko savo neturi? sekmės eit linkiu gero žaidimo, Būsim ištykimi LVLIFE.LT

Kas tu *Myliu SuperGames.lt* per balandis su kvadratiniais sparnais čia iškilai ? Kokie bugai, kokios nuotraukos šūdo skystale tu . Chilleris nieko nemoka ? :D Vaike, o pas jus LVLIFE kas nors kažką moka ? Sugeba iš Luko* (Your-City) dizainą pasiimt ir BG su logo pasikeist, tai ką čia pisat protą, kad Auris nieko nemoka nevėklšos. Apie mūsų skripterį, būtų norėjęs būtų žinomas, kam jam to reikia, paprastas kuklus žmogus, užtat darbą atlieka puikiai , ne taip kaip jūsų tas lenkų kraujo turintis rusas - samtis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Aw kaip miela ka jus cia apie mane snekat. Supraskit man nusisikt ant jusu nuomones. :) Projektas dirbs, nors ir su kitu domenu. Bet kad mane kazkokie nevykeliai suzlugdytu ir ypac kazkoks naujokas PAWN'e? :DDD Ech. Svajokit. 

 

gal perki lvlife.lt duombaze? :D

Redaguota , nario Andrius # GReddy
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aw kaip miela ka jus cia apie mane snekat. Supraskit man nusisikt ant jusu nuomones. :) Projektas dirbs, nors ir su kitu domenu. Bet kad mane kazkokie nevykeliai suzlugdytu ir ypac kazkoks naujokas PAWN'e? :DDD Ech. Svajokit. 

Žinai tą pasakymą : tie kurie neturi svajonių ne daug ką ir turi . Tai tau iki jos toli, nes esi dūhelis tolka tak . Tegul dirba tas jūsų projektas nieko nesakau, pradėjai pist protą ant Royalo. Nahui lankais jei nepatinka ? Tas naujokas moka daugiau nei tu . Tą naujoką gerbia daugiau nei tave, visų pirma jis gerbiamas, todėl, kad yra paprastas, neišsišokantis, bendraujantis , linksmas žmogus . O tau iki jo toli . Laikyk tą naujoką autoritetu myžagalvi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pridusk nare, inviui nardai kaip reikalas ir kitiems nardai dalbajobe

 

http://ask.fm/LVServeris/answer/111201743200

 

http://ask.fm/LVServeris/answer/109127116128

 

Atsirado *Myliu SuperGames.lt* subinlaižys

 

:D | Aš M'Mohito esu pardaves Andriui už 80LT. Ir visi tą žino :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3660 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...