Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

LVLIFE.LT Sekimo sistema [ 0.1 ]


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3600 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Aš nesuprantu žmonių, kurie stume, kad žmogus rusas... Ar jum gaila, kad jis rusas gi jis nesityčioja iš mūsų tai tylėkit. Jis sugeba daugiau negu mes tik varyti ant kitu ir patys nieko neparodyti. Kai padarysim tokius scriptus kai jis galėsim čia vadintis visaip. O kol neesam geresni(čia ne apie visus yra tokiu kurie nemoka script ar išvis konors) tai tylėkim ir mokinkimės. Kai pasieksim toki laipsni tai galėsim ir vadinti vieni kitus lenkais,rusais ar dar kaip nors. 

 

Peace Out.

1. Iki 28 post'o žinutės normalios buvo, kol nepasirodė šitie sakiniai.

 

Ech Lietuviai.

So, gtfo nabby :*

 

Galimybė, kad dar ir gėjus.

Redaguota , nario Virsenas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1. Iki 28 post'o žinutės normalios buvo, kol nepasirodė šitie sakiniai.

O ką, tau jie labai jau griaužia? Tiesiog jūs patys pradedant, o poto kai žvėrys pradedant pult atgal.. Nežinau aš pats Lietuvis grynas, bet neimu tokių dalyku į galva.. Gi reikia gyventi, o ne kreipt į tokius žodžius dėmesi..Ir poto lietis viens ant kito.

Redaguota , nario Coffe'in'T
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O ką, tau jie labai jau griaužia? Tiesiog jūs patys pradedant, o poto kai žvėrys pradedant pult atgal.. Nežinau aš pats Lietuvis grynas, bet neimu tokių dalyku į galva.. Gi reikia gyventi, o ne kreipt į tokius žodžius dėmesi..Ir poto lietis viens ant kito.

Leisk paklaust, kiek tau metų ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Good job sancio kaip ir sakei reikia logikos prie pawn kalbos prisėdes koki mėnesiuka bet jau išgalvojau kaip tai padaroma.O kad lietuviai tik kita kad apjuodint nori tai jau labai senai taip yra todėl gaila man tos lietuvos žmonės kaip žvėris ždž i krauja iauge.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nematau dėl ko aš čia kaltas? atėjo kažkos žmogutis į mano temą, užvarę ir aš turiu sėdėt klausyt kai ant manęs stumia? DAT LOGIC.

Tavo išsireiškimas "Ech, Lietuviai" daug ką pasako, o daugiau žmogus kažką paklausė dėl Lietuvio ar tu Lietuvis ar ne, o tu atsakei tai, ką aš citavau T.Y Manau pats žinai ką rašei. Aš vis dar tavo stebuklų nematau! Rodyk ką sugebi!!!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tavo išsireiškimas "Ech, Lietuviai" daug ką pasako, o daugiau žmogus kažką paklausė dėl Lietuvio ar tu Lietuvis ar ne, o tu atsakei tai, ką aš citavau T.Y Manau pats žinai ką rašei. Aš vis dar tavo stebuklų nematau! Rodyk ką sugebi!!!

Kaip ir rašiau mano geriausius darbus mato žmonės kurie su manim bendraują, o jus ką jus? Aš įkėlsių, jus nuripinsit o poto pasakysit kad aš nuripinau? Ok ok... "Ech, Lietuviai" taip parašiau nes jus dapisot, tik ir mokat stumtį daugiau nieko. 

 

 

Jeigu neturi nieko gero ką pasakyt, tai siūlyčiau nerašinėt nesąmonių. Niekas nelaiko ginklo įremto prie smilkinio ir nenurodinėja rašynėt nesąmonių.

Žmogau dink prašau, nusibosti tu man jau, bandai kažka įrodytį bet tau neišeina. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žmogau dink prašau, nusibosti tu man jau, bandai kažka įrodytį bet tau neišeina. 

 

Aš savo jau senai įrodžiau. Serverių aprašymuose žmonės tik ir stengiasi parodyti tai, ką jie turi padarę geriausią. Gyreisi, gyreisi, kad esi pasauly geriausias skripteris, o dabar bijai parodyt ką ten tokio  stebuklingo sukūręs, nes gali nuripint. Tai tokio ten ir stebuklingo sukūręs, kad gali lengvai nuripint. Tuščios kalbos iš tavęs.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš savo jau senai įrodžiau. Serverių aprašymuose žmonės tik ir stengiasi parodyti tai, ką jie turi padarę geriausią. Gyreisi, gyreisi, kad esi pasauly geriausias skripteris, o dabar bijai parodyt ką ten tokio  stebuklingo sukūręs, nes gali nuripint. Tai tokio ten ir stebuklingo sukūręs, kad gali lengvai nuripint. Tuščios kalbos iš tavęs.

:DD Žmogau "pasaulyje geriausias skripteris" eik tu iš čia tik. Taip neesu sakęs, lietuvoje taip aš neesu eilinis skripteris bet užsienyje tai tikrai manau kad neesu geriausias. Kam man rodyt aš nesuprantu tavęs. Tolkas? Kas norės pabendraus su manim ir pamatys, AŠ NESIRUOŠIU NIEKO JUMS ĮRODYNĖT. Ir šioje temoje tai tik tu gyresi, nes sakai kad gali geriau už manę tai padaryk o poto sakyk. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

jei aš rodyčiau viska ką aš kuriu jus čia apsišiktumet

AŠ NESIRUOŠIU NIEKO JUMS ĮRODYNĖT

Tai tada ir tylėk, jeigu nesiruoši nieko įrodynėt.

 

 

jei aš rodyčiau viska ką aš kuriu jus čia apsišiktumet

 

Ir šioje temoje tai tik tu gyresi

 

Man taip ne atrodo. Vartaisi labai jau.

Redaguota , nario Virsenas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai tada ir tylėk, jeigu nesiruoši nieko įrodynėt.

tai čia tu tylek. Atėjai į mano temą, pradėjai kalbėtį nesamonės ir dar mane tildai? Omgh čia tai "proto bokštas".Eik savo GRPina editink toliau ir trauk skriptus iš portalų ir verk ir į šikną nerk kitiems kad tik padėtų, eilinis nemokša esi kuris bando kažka man įrodytį kad geriau už mane bet man P O F I K. Jei nori kažka man įrodytį eik prieš mane PAWN battlą ir tada pažiūrėsim ką tu sugėbį. GL idiotė.

Redaguota , nario sancio_
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Eik savo GRPina editink toliau ir trauk skriptus iš portalų ir verk ir į šikną nerk kitiems kad tik padėtų

Turim ekstrasensų.

 

nemokša esi kuris bando kažka man įrodytį kad geriau už mane bet man P O F I K.

 

Jei nori kažka man įrodytį eik prieš mane PAWN battlą ir tada pažiūrėsim ką tu sugėbį.

 

Iš pradžių sakai, kad tau pofik, bet po to jau nebe pofik ? Tai apsispręsk vieną kartą. Kuo toliau, tuo mažiau matau logikos tavo sakiniuose. Ir kaip tu siūlai daryti tą "pawn battle" ? Labai abejoju ar verta daryti tai, nes vis tiek atrasi būdą kaip sukčiaut.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Turim ekstrasensų.

 

 

 

Iš pradžių sakai, kad tau pofik, bet po to jau nebe pofik ? Tai apsispręsk vieną kartą. Kuo toliau, tuo mažiau matau logikos tavo sakiniuose. Ir kaip tu siūlai daryti tą "pawn battle" ? Labai abejoju ar verta daryti tai, nes vis tiek atrasi būdą kaip sukčiaut.

:DD Sukčiaut .. Dink neturiu nuotaikos šiandien gryžau iš ekskursijos neišsimiegojęs ir tu čia suka dar man pisį *Myliu SuperGames.lt* protą. Užpisai jau. Eik nerk toliau visokiems skripteriams šiknon kad tik padėtų tau. "Sukčiaut" čia tai skėliai. Žmogau jei rasi nors viena temą su pagalbos prašymų per pastarosius metus ar metus su pusė gausi medaly. Nevykėlis esi ir taškas. Kažka bandai įrodytį bet neišeina, suprask man teisiog neįdomu kad tu man bandai įrodytį kad geriau už manę. Aš žinau ką aš galiu, mane įvertino užsiniečių skripteriai ir aš tai gerbių. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Agirdi viršėnas gal užtylk jau zjbl tu čia visus pats nesugebi tai net nekomentuok nes tik postus ir renkies.

 

i temą 

 

Aleksai sistema tai tikrai nebloga toliau taip :) ir nekreipk dėmėsio į ta snargliu

Redaguota , nario BiFfGuYz
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Turim ekstrasensų.

 

 

 

Iš pradžių sakai, kad tau pofik, bet po to jau nebe pofik ? Tai apsispręsk vieną kartą. Kuo toliau, tuo mažiau matau logikos tavo sakiniuose. Ir kaip tu siūlai daryti tą "pawn battle" ? Labai abejoju ar verta daryti tai, nes vis tiek atrasi būdą kaip sukčiaut.

Pzda nu tu tai ir grybas esi, dar kad freepostini tai dar ir vėjus rašai. O dėl to pawn battle tai žinok tau neverta būtų dalyvaut nes jis tave suvarytu 100%, tai nereikėtu nieko daryti tai būtų tik laiko švaistymas veltui.Tai pat dar primetinėji kad atras būdų sukčiaut, ne nu patyliu geriau eik pamiegot, nerašinėjas nesamoniu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3600 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...