Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

LVLIFE.LT Sekimo sistema [ 0.1 ]


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3600 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Viskas padaryta lygiai taip pat ? Šiaip kiek mačiau internete Brito ten padaryta, kad ant radaro checkpoint'ą parodytų su žaidėjo pozicija, o, kad žaidėjas sektų žaidėją, nemačiau tokio darbo jo. Šiaip aš ir pats turiu tą sekimą susikūręs, bet veikia visai kitaip.

Jis ( Minato ), bei Britas kažkada kūrė projektą dviesė, bet po kiek laiko Britas gavo pasiūlymą užimti skripterio pareigas las-venturas.lt serveryje ir ties to baigiaisi tos modifikacijos kūrimas, tai galbūt joje ir buvo atlikta ši idėja. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jis ( Minato ), bei Britas kažkada kūrė projektą dviesė, bet po kiek laiko Britas gavo pasiūlymą užimti skripterio pareigas las-venturas.lt serveryje ir ties to baigiaisi tos modifikacijos kūrimas, tai galbūt joje ir buvo atlikta ši idėja. 

 

Iš tikrųjų kvaila galvot, kad, jeigų kažką tai sugalvojai, niekas kitas negali jos turėt, padaryt tą įdėją geresnę, vystyt ją ir t.t. Bet, jeigu įdėja yra sugalvota ir padaryta taip, kad niekas kitas negali jos įgyvendint, va čia jau kita kalba.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O prie ko tu? Mano įdėja čia, kurią seniai įgyvendinęs Britas buvo, nafik sančio naudoji ją savam serveryje kaip savo? Stfu, rat.

Kaip matai ponas Emilis, parašytos idėjos autorinės teisės, aš jį įgyvendinau ir galiu naudotį nes niekas nedraudžia :)

 

 

Iš tikrųjų kvaila galvot, kad, jeigų kažką tai sugalvojai, niekas kitas negali jos turėt, padaryt tą įdėją geresnę, vystyt ją ir t.t. Bet, jeigu įdėja yra sugalvota ir padaryta taip, kad niekas kitas negali jos įgyvendint, va čia jau kita kalba.

Aš manau, kad daugumai žmonių šiame portale net nedaeis kaip aš tai padariau :)  Turbut galvos kad su SetPlayerPos nors ne. :) Įgyvendint tai nėra sunku, paprasta sistema. Manau net naujokas ant PAWN'o tai padarytų turėdamas  logiką.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kaip matai ponas Emilis, parašytos idėjos autorinės teisės, aš jį įgyvendinau ir galiu naudotį nes niekas nedraudžia :)

 

 

Aš manau, kad daugumai žmonių šiame portale net nedaeis kaip aš tai padariau :)  Turbut galvos kad su SetPlayerPos nors ne. :) Įgyvendint tai nėra sunku, paprasta sistema. Manau net naujokas ant PAWN'o tai padarytų turėdamas  logiką.

 

Tik jau nesigirk, kad pats šitą sugalvojai, ir taip aišku, kad iš sa-mp.com ištraukei. Su animacijom padarai ir viskas. O toliau darai kaip pačiam atrodo geriau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tik jau nesigirk, kad pats šitą sugalvojai, ir taip aišku, kad iš sa-mp.com ištraukei. Su animacijom padarai ir viskas. O toliau darai kaip pačiam atrodo geriau.

Iš sa-mp.com? :DDDD Žmogau nejuokauk aš tame sa-mp.com net nesilankau :) Nei iš vieno žmogaus neprašau pagalbos jei kažko neišeina padarytį, viska pats darau. :) Idėja taip nemano, už idėją ačiū Emiliui ( Minato ) jis man pasiūlę padarytį, aš ir padariau. Aš žinau ką aš galiu. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Iš sa-mp.com? :DDDD Žmogau nejuokauk aš tame sa-mp.com net nesilankau :) Nei iš vieno žmogaus neprašau pagalbos jei kažko neišeina padarytį, viska pats darau. :) Idėja taip nemano, už idėją ačiū Emiliui ( Minato ) jis man pasiūlę padarytį, aš ir padariau. Aš žinau ką aš galiu. 

 

Tie tavo žodžiai man ir liks tik žodžiai. Jau senai nebetikiu nei vienu žmogum ką jis yra sukūręs ir padaręs. Man tik užtenka pasižiūrėt internete kiek prirašyta visokių nesąmonių. Jeigu tik duotų kas nors $1 už kiekvieną išgirstą ar pamatytą žodį 'kopijuoti/kopijuota/nukopijuota'.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tie tavo žodžiai man ir liks tik žodžiai. Jau senai nebetikiu nei vienu žmogum ką jis yra sukūręs ir padaręs. Man tik užtenka pasižiūrėt internete kiek prirašyta visokių nesąmonių. Jeigu tik duotų kas nors $1 už kiekvieną išgirstą ar pamatytą žodį 'kopijuoti/kopijuota/nukopijuota'.

Ech Lietuviai. Eik iš mano temos nusibodai, nesiruošiu kažka įrodynėtį nes nėra tolko. Ir dar, tie jūsų visi stumimai mane tik motivoja vis daugiau tobulėtį ir daryti vis kažko naujo ir nematyto :) So, gtfo nabby :*

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ech Lietuviai.

O tai tu kartais ne lietuvis ? Toks tas tavo ir protas, jeigu sprendi vien tik iš žmonių kalbų internete ir susidarai tokią nuomonę apie visą tautą.

 

 

tik motivoja vis daugiau tobulėtį ir daryti vis kažko naujo ir nematyto

Turiu aš tą sekimą savo gamemod'e, tad sėkmės kitą kartą bandant sukurt kažką nematyto ir naujo.

 

 

So, gtfo nabby

 Kas čia Runescape auką išleido ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O tai tu kartais ne lietuvis ? Toks tas tavo ir protas, jeigu sprendi vien tik iš žmonių kalbų internete ir susidarai tokią nuomonę apie visą tautą.

 

 

Turiu aš tą sekimą savo gamemod'e, tad sėkmės kitą kartą bandant sukurt kažką nematyto ir naujo.

 

 

 Kas čia Runescape auką išleido ?

Aš ne lietuvis ir niekada nesiruošiu būti lietuvių dėl kaikuriu priežaiščių.

Neesu lošęs to debiliško žaidimo "RS". 

Nupirk medaly kad turi :) Kas sako kad čia kažkas nematyto ir naujo? :) Kur tai parašytą? jei aš rodyčiau viska ką aš kuriu jus čia apsišiktumet, galvojat kad nieko nedarau ir teisiog šūda malu prie kompo? Ech, apgailėtiniai esat. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš ne lietuvis ir niekada nesiruošiu būti lietuvių dėl kaikuriu priežaiščių.

Neesu lošęs to debiliško žaidimo "RS". 

Nupirk medaly kad turi :) Kas sako kad čia kažkas nematyto ir naujo? :) Kur tai parašytą? jei aš rodyčiau viska ką aš kuriu jus čia apsišiktumet, galvojat kad nieko nedarau ir teisiog šūda malu prie kompo? Ech, apgailėtiniai esat. 

 

Duodu galva nukirst,kad jei parodytum "viską ką tu kuri ir moki" aš neapsišikčiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš ne lietuvis ir niekada nesiruošiu būti lietuvių dėl kaikuriu priežaiščių.

Neesu lošęs to debiliško žaidimo "RS". 

Nupirk medaly kad turi :) Kas sako kad čia kažkas nematyto ir naujo? :) Kur tai parašytą? jei aš rodyčiau viska ką aš kuriu jus čia apsišiktumet, galvojat kad nieko nedarau ir teisiog šūda malu prie kompo? Ech, apgailėtiniai esat. 

Reiškias tu " lenkas " nes atsimink jeigu gimsti Lenkų Lietuvių netapsi taip pat kad ;// 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš ne lietuvis ir niekada nesiruošiu būti lietuvių dėl kaikuriu priežaiščių.

Neesu lošęs to debiliško žaidimo "RS". 

Nupirk medaly kad turi :) Kas sako kad čia kažkas nematyto ir naujo? :) Kur tai parašytą? jei aš rodyčiau viska ką aš kuriu jus čia apsišiktumet, galvojat kad nieko nedarau ir teisiog šūda malu prie kompo? Ech, apgailėtiniai esat. 

Jeigu tau nepatinka Lietuviai, tai gali tu iš Lietuvos drąsiai važiuoti lauk ir taip pat nesėdėti šiame forume, todėl, mes esame Lietuviai ir tada geriau patylėk jei nepatinka tau mūsų tautybė. Nenoriu pyktis, bet reikia čia tau pasakyti, kaip yra, todėl jei nepatinka tau Lietuviai tada matai tiesu kelia.

Ko čia rėkaujat dėl tos sistemos? Aš net nemanau jog ją būtina buvo mesti kaip VIDEO!

Peace.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jeigu tau nepatinka Lietuviai, tai gali tu iš Lietuvos drąsiai važiuoti lauk ir taip pat nesėdėti šiame forume, todėl, mes esame Lietuviai ir tada geriau patylėk jei nepatinka tau mūsų tautybė. Nenoriu pyktis, bet reikia čia tau pasakyti, kaip yra, todėl jei nepatinka tau Lietuviai tada matai tiesu kelia.

Ko čia rėkaujat dėl tos sistemos? Aš net nemanau jog ją būtina buvo mesti kaip VIDEO!

Peace.

Nematau dėl ko aš čia kaltas? atėjo kažkos žmogutis į mano temą, užvarę ir aš turiu sėdėt klausyt kai ant manęs stumia? DAT LOGIC.

 

 

Tai sukurk video su savo geriausiu dalyku ir parodyk. Ar bijai, kad kas nors padarys geriau už tave ?

Koks tolkas man rodytį kažka jums? :) Kad poto būtų "ne tavo kūrtį, viskas iš sa-mp.com" , "nieko nemoki" , "aš galiu geriau" ir t.t. Kiek esu tai sakęs : Kas su manim bendraują tas mato viska ka aš darau t.y visus mano mini-projektus.

 

 

Duodu galva nukirst,kad jei parodytum "viską ką tu kuri ir moki" aš neapsišikčiau.

Gal ir ne bet neesme nesikabinkimęs prie žodžių :) 

 

 

Idomiai, čia :)

Ačiū.

 

 

Reiškias tu " lenkas " nes atsimink jeigu gimsti Lenkų Lietuvių netapsi taip pat kad ;// 

Aš rusas/lenkas, ir nesiruošiu tapti lietuvių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš nesuprantu žmonių, kurie stume, kad žmogus rusas... Ar jum gaila, kad jis rusas gi jis nesityčioja iš mūsų tai tylėkit. Jis sugeba daugiau negu mes tik varyti ant kitu ir patys nieko neparodyti. Kai padarysim tokius scriptus kai jis galėsim čia vadintis visaip. O kol neesam geresni(čia ne apie visus yra tokiu kurie nemoka script ar išvis konors) tai tylėkim ir mokinkimės. Kai pasieksim toki laipsni tai galėsim ir vadinti vieni kitus lenkais,rusais ar dar kaip nors. 

 

Peace Out.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3600 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...