Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

Ieškomi builderiai unikaliam projektui


MariuzasMC

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3647 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Matai kaip.Dauguma vietų tu tiesiog pražiopsojai :) kai sakėme,jog mums amžius nesvarbus,sakiau kartu,jog reikia tik,kad graziai statytu.Beje kai nežino idėjos,tai jos ir kopijuoti negali :/ Pavadinimas toks paprastas todėl,kad ankšiau čia buvo tik pvp/survival paprastas šūdserveris ir toks pats ir liko pavadinimas :) o pluginu tik 2,nes neseniai pradėjom :) dabar paaiskinau? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Matai kaip.Dauguma vietų tu tiesiog pražiopsojai :) kai sakėme,jog mums amžius nesvarbus,sakiau kartu,jog reikia tik,kad graziai statytu.Beje kai nežino idėjos,tai jos ir kopijuoti negali :/ Pavadinimas toks paprastas todėl,kad ankšiau čia buvo tik pvp/survival paprastas šūdserveris ir toks pats ir liko pavadinimas :) o pluginu tik 2,nes neseniai pradėjom :) dabar paaiskinau? :D

Visiškai ne. Tik patvirtinai mano žodžius.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kartais man susidaro nuomonė,kad dauguma lietuvių teikia paslaugas,vien dėl to,kad užsidirbti.Kartais keista pagalvoti,kodėl anglai,amerikičiai dauguma daro viską nemokamai ir jiem tai yra tiesiog pramoga,taip kaip man,nors nesu anglas :)

Todel kad Lietuva yra Lietuva Amerika yra Amerika.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kartais man susidaro nuomonė,kad dauguma lietuvių teikia paslaugas,vien dėl to,kad užsidirbti.Kartais keista pagalvoti,kodėl anglai,amerikičiai dauguma daro viską nemokamai ir jiem tai yra tiesiog pramoga,taip kaip man,nors nesu anglas :)

Radai ką lyginti ? Lietuvių finansinę padėtį ir amerikiečių ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

can you stop creating servers whose type is ŠŪDSERVERIS ??? PLSPLSPLS 

 

Amen.

 

 

Šiaip nesu turbūt dar matęs unikalių MC serverių Lietuvos rinkoje.. Vienas toks įdomesnis tai mcprison, kažkada neblogas buvo mclegenda, ir tai nei vienam, nei kitam nieko unikalaus, bet iš visų ką turime šie du asmeniškai man buvo geriausi... Aš nežinau ką jūs ten tokio darysit, kad tai vadinat unikaliu projektu, MC mano galva nėra tai, iš ko būtų galima išgauti kažką tokio, ko dar nesame matę, girdėję, išbandę, na bet sėkmės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Amen.

 

 

Šiaip nesu turbūt dar matęs unikalių MC serverių Lietuvos rinkoje.. Vienas toks įdomesnis tai mcprison, kažkada neblogas buvo mclegenda, ir tai nei vienam, nei kitam nieko unikalaus, bet iš visų ką turime šie du asmeniškai man buvo geriausi... Aš nežinau ką jūs ten tokio darysit, kad tai vadinat unikaliu projektu, MC mano galva nėra tai, iš ko būtų galima išgauti kažką tokio, ko dar nesame matę, girdėję, išbandę, na bet sėkmės.

Esi išbandęs tai, kas dar nėra sukurta ? Minecraft iš visų žaidimų yra atviriausias kūrybai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Esi išbandęs tai, kas dar nėra sukurta ? Minecraft iš visų žaidimų yra atviriausias kūrybai.

 

Gal kiek netaip išsireiškiau. Norėjau pasakyti, kad Lietuvos rinkoje, tiksliau tai, ką randu internete nematau nieko unikalaus, visur viskas taip pat, tad jau nebeturiu vilčių kažką normalaus ir unikalaus pamatyt.. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

viskas jau taip aišku, kūrėjas turbūt mažai ką išmano tame minecrafte, unikalu bus, kad serverio webe (jeigu toks bus) bus įdėtas crafting wiki! argi dar kurnors tai matete tarp serverių?! nebent labai mažai, taigi čia unikalu! bus daug šūdinų namų, bet įsivaizduojat, jų bus koks 100!!! ;O dar gal ADMINUS DALINS, POTO sugriaus MAPĄ ir tada rašys naują tema KADDDD JIS KŪRIA NAUJA SERVA, kad praeitas buvo tik IŠBANDYMAS ir , kad jis nekaltas, kad nebuvo apsaugų, kad draugui dave op, kad mum pisa prota ir nori mūsų atsiprašyti.
 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš esu tik serverio moderatorius,ne tikrasis įkūrėjas.2 builderius kurie tikrai gerai moka statyti medieval jau radome.Beje gal numatote ateitį? Net nežinote,kas šiame serveryje bus,o kalbat.Opų (kaip ir privilegiju,ar daiktų) mes niekam free nedalinsim,nebent jūsų svajonėse.Nematęs nesakyk.Gal dabar atsistokit į kampą ir paverkite,kad šitas serveris nebus šūdserveris,kaip dauguma jūsų kurtū? Oj,atsiprašau,užgavau jausmus  :cry: Tik tiek norėjau pasakyti apie jūsų kliedesius.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš nesu kūręs projekto, šią žinutę gali skirti daugumai šio forumo minecraft'o žaidėjų, tačiau ne man, visgi, pats supranti, kad nesukursit kažko įspudingo.. Builderiai?.. Kas iš to, aš atsisiųsiu mapą iš googles įsikelsiu, paredaguosiu, opa, super ultra mapas, so sexe tai dbr visi ateikit į servą. Nerandu logikos tavo sakiniuose, sekmės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Aš nesu kūręs projekto, šią žinutę gali skirti daugumai šio forumo minecraft'o žaidėjų, tačiau ne man, visgi, pats supranti, kad nesukursit kažko įspudingo.. Builderiai?.. Kas iš to, aš atsisiųsiu mapą iš googles įsikelsiu, paredaguosiu, opa, super ultra mapas, so sexe tai dbr visi ateikit į servą. Nerandu logikos tavo sakiniuose, sekmės.

 

Jau daug sykių sakiau,kad net nežinot koks bus serverio stilius,kaip jame bus ir panašiai.Mapo pagrindas jau sukurtas (nesugeneruotas tiesiog ant singleplayer) mum reikia tik tų kurie padėtu statyti paviršių,t.y builderių.Viskas bus mūsų pačių statyta.

 

 

MariuzasMC Unikalus serveris turi tureti daugiau nei 80% tavo pacio kurtu plugin o ne parsiustu is plugins.bukkit.org

 

Pluginų negalime daug daryti,nes tai priklauso nuo mapo,kuris dar nebaigtas.Kai pabaigsime mapą,tada bus galima kurti ir pluginus.Sunku tai paaiškinti,tačiau laikui atėjus kai serveris atsidarys,pamatysit kodėl.

Redaguota , nario MariuzasMC
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveiki, aš esu šio serverio pagr. adminas... Žmonės... Stumkit, nežinot ką prarandat... Mes į jus hate'erius dėmesio nekreipiam.... Ir žinom, jog šis projektas pakeis požiūrį į MineCraft'ą. O dabar, idėjos neskleidžiam. Jeigu jūs norite prisidėti prie šio projekto (Kaip builder'iai) reikia tik užpildyti anketą ir ją nusiūsti man (Skype: GTdragasGT) arba į skype nurodytą viršui... Sėkmės.

Redaguota , nario Zatric
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveiki, aš esu šio serverio pagr. adminas... Žmonės... Stumkit, nežinot ką prarandat... Mes į jus dėmesio nekreipiam.... Ir žinom, jog šis projektas pakeis požiūrį į MineCraft'ą. O dabar, idėjos neskleidžiam. Jeigu jūs norite prisidėti prie šio projekto (Kaip builder'iai) reikia tik užpildyti anketą ir ją nusiūsti man (Skype: GTdragasGT) arba į skype nurodytą viršui... Sėkmės.

Oh my god... Jums tikrai sėkmės prireiks. Labai labai daug... Patarčiau kelis metus dar palaukt, tada kurt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

As jusu nesuprantu, kokia jums esme šaipytis, iš neatidaryto serverio. Turbut dauguma ateina parasyt toki zodi sudservis. Kad gautu dahuje +rep. Ir primestu verchu. Turbut visi raso kad sudservis. Nes patys geresniu negali sukurt negu sudservis. Ir galvoja jei as nesukuriu gero serverio tai ir jis kurs tokius pat kaip as. Nekalbu apie tuos kurie kyria savo serveris tikrai ne sudserviu pvz Alter. Tikiu kuria savo serveri. Bet klausimas, jau savo serveri kuria jei neklystu 2men ane? Ir dar nieko normalaus nesi sukures. O laiko saipytis is kitu servo atsiranda, o savo servui kurt laiko neber. Tai jus per 1metus sukursit kokia 50% serverio. Tai geriau pagalvokit ka rasot tik tada rasykit. Nes kiti naujokai forume ateina ir eina per visas temas. Ir raso sudservis ir t.t Bet net neskaito idejos. Man gaila tokiu zmoniu :/

Redaguota , nario DarkMan
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3647 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...