Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

Ieškomi builderiai unikaliam projektui


MariuzasMC

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3646 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

As jusu nesuprantu, kokia jums esme šaipytis, iš neatidaryto serverio. Turbut dauguma ateina parasyt toki zodi sudservis. Kad gautu dahuje +rep. Ir primestu verchu. Turbut visi raso kad sudservis. Nes patys geresniu negali sukurt negu sudservis. Ir galvoja jei as nesukuriu gero serverio tai ir jis kurs tokius pat kaip as. Nekalbu apie tuos kurie kyria savo serveris tikrai ne sudserviu pvz Alter. Tikiu kuria savo serveri. Bet klausimas, jau savo serveri kuria jei neklystu 2men ane? Ir dar nieko normalaus nesi sukures. O laiko saipytis is kitu servo atsiranda, o savo servui kurt laiko neber. Tai jus per 1metus sukursit kokia 50% serverio. Tai geriau pagalvokit ka rasot tik tada rasykit. Nes kiti naujokai forume ateina ir eina per visas temas. Ir raso sudservis ir t.t Bet net neskaito idejos. Man gaila tokiu zmoniu :/

Jei šaipomasi, reiškia yra iš ko. Bepriežasties juk nebūna. Paskaityk šioje temoje mano ankstesnius pastebėjimus(tai nebuvo pašaipos), kurių temos savininkas pats paprašė ir suprasi. (Ten dar net ne visi paminėti)

Redaguota , nario ΛŁᎢ℈Ʀ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...

Sveiki, aš esu šio serverio pagr. adminas... Žmonės... Stumkit, nežinot ką prarandat...Mes į jūsų hate'erius dėmesio nekreipiam.... Ir žinom, jog šis projektas pakeis požiūrį į MineCraft'ą. O dabar, idėjos neskleidžiam. Jeigu jūs norite prisidėti prie šio projekto (Kaip builder'iai) reikia tik užpildyti anketą ir ją nusiūsti man (Skype: GTdragasGT) arba į skype nurodytą viršui... Sėkmės.

 

Šeip ar taip,serveris kursis,nors,kad ir kiek hate'insit.Amen.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3646 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...