Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

*-~-*(Ieškote server'iui spawn'o ? Užsukite čia !)*-~-* ATNAUJINTA !


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3165 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Atsiprašau, o kodėl tu čia įsiterpi ? Drįsti reikšti nuomonę apie mane, kai pats esi ne ką geresnis ? Ir žmogus, kuris nuo manęs paslapčia pasivogė sau 40 eurų, kai teikėm paslaugas kartu. Lyg niekur nieko šovei komentarą, kuriuo nieko neįrodai, tad baik juokint mane ir kitus.

 

 

 

Kas sakė, kad dirbt nenorim ? "nes vasara" tai reiškias, kad kelionės yra suplanuotos ir laikas pasiskirstomas kaip, kada, ką galime daryti. Jei laiko nėra užsakymų ir neimam. Tas buvo pasakyta ir per skype, kad jūsų užsakymo neimsime, o jei norite tai mokėkite tokius didelius pinigus, nes aiškinau, kad man naktimis reiktų statyti kaip jūs ten norėjote. Tau atrodo (arba aš tave taip suprantu), kad aš kažkoks užsidaręs kambarį vaikelis ir neturintis ką veikt tik statyt arba lošt. Nesu koks verslininkas ir pnš. Teikiu paslaugas laisvalaikiu ir kada noriu. Ir taip pagrįstai šneki lyg užsisakinėjai mūsų paslaugas. Tad neklaidink žmonių, nes nieko nepirkai iš mūsų, tad ir tavo nuomonė bereikšmė. Suprasčiau, kad pirkęs komentuotum ir kažkas būtų atlikta blogai, bet deja...

pirkt už 130 e? ne ačiū, ir be Jūsų pilna tokių pat paslaugų tiekėjų, jei tau nebesvarbi mano nuomone tai leisk įspėt kitus, o ne tave. Kiek žinau galiu tai daryt, nes tai mano nuomonė nors ji tau ir nesvarbi. Tad žmonės, nepirkit iš čia, geriau jau pasieškokit normalių kainų

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3165 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...