Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

*-~-*(Ieškote server'iui spawn'o ? Užsukite čia !)*-~-* ATNAUJINTA !


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3165 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Biški kainos per didelės manyčiau, darbai gan neblogi, bet ne iki tiek kad mokėt 40 Eurų.

 

Nėra jos ant tiek didelės, užsienį trigubai lupa ir visi perka. Mes atnaujinome savo statinių dydį, aišku niekur neparašyta, bet statiniai dabar daromi žymiai didesni, tad, tarkim, už 20 eurų gan didelis jau išeina spawn'as, na, o už 40 tai kaip ir minėta, kad originalios idėjos ir jau masyvus spawn'as, aišku priklauso kaip pirkėjas užsisako ir ko jam tame spawn'e reikia. Dirbame ties 40eurų užsakymu, greitai forume bus paskelbta foto, aprašymas ir t.t.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Biški kainos per didelės manyčiau, darbai gan neblogi, bet ne iki tiek kad mokėt 40 Eurų.

Žmonių kurie rašo niekaip nesuprantu ateina parašo nors žino, kad nuo jų tikrai niekas nepasikeis. Beto visą laiką žinok, kad darbo kokybė atspindi ir kainą. 

Redaguota , nario Nurbas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nėra jos ant tiek didelės, užsienį trigubai lupa ir visi perka. Mes atnaujinome savo statinių dydį, aišku niekur neparašyta, bet statiniai dabar daromi žymiai didesni, tad, tarkim, už 20 eurų gan didelis jau išeina spawn'as, na, o už 40 tai kaip ir minėta, kad originalios idėjos ir jau masyvus spawn'as, aišku priklauso kaip pirkėjas užsisako ir ko jam tame spawn'e reikia. Dirbame ties 40eurų užsakymu, greitai forume bus paskelbta foto, aprašymas ir t.t.

Ti nepamiršk užsieni ir kitokie darbai, žymiai getresni, ir palei jų kainas, ten yra pigu. O 40euru už spawn'a nelabai manau kad sveiko proto žmogus mokės tiek. Bet sekmytės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...

Paprašė 130 e už spawną :D nes užsienis "net brangiau ima". Žema lygint Lietuvą su užsieniu, ten ir kaina kokybę atitinka, o čia 130 e už spawną :D

Visu pirma esmė yra ko jums reikia... O jums reikia ne šiaip statinio... Jums ten net nesuprasi ko reikia. Norit kažko galingo ir pigiai prasisukt... Tai ir pirkit iš užsienio - pažėsiu kaip ten pigiai gausit. Aš jūsų neverčiu būtinai pirkt iš manęs ar Lietuvoje... Visi builder'iai jūsų atsisakė [Lietuvoje] Ir panašias kainas sakė... Plius su jumis diskusija buvo gal prieš mėnesį, tad komentaras vėluoja. Kaip matau turite problemių su interneto ryšiu :)

Tai pat nori, kad greitai būtų pastatyta, o turbūt visi supranta, kad dabar Vasara. Tad man planus atšaukt ir sėdėt, statyt kiaurai naktimis ? kaina irgi pakeliama jei nori greitai. Jūs su tuo Artju kūrėt, kūrėt projektus, bet taip ir nieko nesukuriat, o ieškot builder'ių. Sėkmės jums ten.

 

P.S. Nesiruošiu ginčytis su tavim... Galvok ką nori ir apie ką nori.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nieko del datos nesakiau :D sakiau statykit kiek norit, visi builderiai tai tik jūsų komandos nariai visi :D, kurie kažkodėl man po vieną rašė visi. Beje radau jau builderį tiesiog norėjau kitus įspėt, kad kainas nevaikiškai užsikėlę vaikučiai. Galvoja, kad minėdami užsienio kainas padidins savo perkamumą :DD sėkmės

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Paprašė 130 e už spawną :D nes užsienis "net brangiau ima". Žema lygint Lietuvą su užsieniu, ten ir kaina kokybę atitinka, o čia 130 e už spawną :D

Žmogau tu trenktas, ar ką į tavo darbą reikėtu įdėti labai daug laiko, o tu dar VASARĄ buvau pasakęs pastatyti už 30eurų, gal visiems parodyti kaip tu ten nori. Jeigu atradai, tai viskas gerai kam čia rašai, jeigu nesugebi net sukurti. Atsiųsk žmogų kuris statytu viską kaip ten už 30 eurų. peace  :taika:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nesuprantu kam tau čia meluoti ? Temą savo vis dar keli į viršų... Vis dar ieškai kas tau statyti galėtų. Labai gražu iš tavos pusės :D

Matau nera ka veikt, maniau jau baigem cia rasynetis nes tavo draugelis parase virsuje, ar ir tau kiausiniai niezti vaikeli? Nebekeliu temos jau seniai, 3 builderiai eileje stovi statyt beje :) Sekmes su 130 e :DD turbut nuo uzsakymu plystat

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Matau nera ka veikt, maniau jau baigem cia rasynetis nes tavo draugelis parase virsuje, ar ir tau kiausiniai niezti vaikeli? Nebekeliu temos jau seniai, 3 builderiai eileje stovi statyt beje :) Sekmes su 130 e :DD turbut nuo uzsakymu plystat

 

Neberandi atmazų tai mes jau vaikeliai ? O tu jau koks subrendėlis. Juokinga kaip kiekvienas lietuvis savo atmaze nepamirš pasakyt, kad kažkas esa vaikas nors nežino kaip yra iš tikro, tad sugalvok ką nors naujo... Oi net trys builderiai... įdomu kaip tavo nesąmoningas fantazijas įvykdys, kurių mes nesupratom. Ir sėkmės su 130 e ? Prie ko čia dabar ? :D Tu bent jauti ką šneki ? Apgailėtinas tu ir tas tavo artjis su savo projektu. Kūrė jis anksčiau ir nieko nesukūrė, o ir dabar jau tikitės atsidaryt, kai pats artjis minėjo jog tyngi prie projekto dirbti.

 

Įrodymas: Wf1nbzT.png

 

Tai ką žinau kaip jūs projektą kuriat, vienas tyngi, o kitam turbūt pinigų reikia. Nu ir projektas... žėsim kas bus, negaliu sulaukt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Neberandi atmazų tai mes jau vaikeliai ? O tu jau koks subrendėlis. Juokinga kaip kiekvienas lietuvis savo atmaze nepamirš pasakyt, kad kažkas esa vaikas nors nežino kaip yra iš tikro, tad sugalvok ką nors naujo... Oi net trys builderiai... įdomu kaip tavo nesąmoningas fantazijas įvykdys, kurių mes nesupratom. Ir sėkmės su 130 e ? Prie ko čia dabar ? :D Tu bent jauti ką šneki ? Apgailėtinas tu ir tas tavo artjis su savo projektu. Kūrė jis anksčiau ir nieko nesukūrė, o ir dabar jau tikitės atsidaryt, kai pats artjis minėjo jog tyngi prie projekto dirbti.

 

Įrodymas: Wf1nbzT.png

 

Tai ką žinau kaip jūs projektą kuriat, vienas tyngi, o kitam turbūt pinigų reikia. Nu ir projektas... žėsim kas bus, negaliu sulaukt.

Dabar klausyt tu manęs įdėmiai.

Kadangi lendi šiek tiek gyliau nei tavo "galiukas" lenda panai, tad įsitrauksiu ir aš. 

Kalbant apie patį tave, visas forumas žino, jog esi tik vaikas ( nesubrendęs paauglys ) norintys kažką pavaizduoti, ale statydamas ir skelbdamas savo retai aptinkamas radarų mintis. Jeigu tau sunku patylėti, na aišku, kaip nebus sunku, jug diskusijoje dalyvauja vienas iš tavo draugelių, ( čia kaip patarlė " Vienas debilas šoka ir kiti iš paskos" ) na tai ir tu, vienas bando įrodyti savo ir tu lendi įrodynėti.

Juokingas tiesiog skaityti ką rašai, nes iš esmės nieko naudingo neparašai. Paskaityk savo žinutes, parašei, jog UP'inu savo temą, tačiau ji jau kiek laiko neUp'inta? Bandote Lietuvoje užsidirbti statydami? Pagirtina, tai tikrai yra labai gerai, noras tobulėti ? Taip Jus tokį turite. TAČIAU, ar tobulėjant Jūsų gabumams žaidime tobulėja ir Jūsų protas? Nežinia.

Ką aš galiu pasakyti, Artjis nėra komandos narys, jisai tik asmuo, kaip ir tu, kuris yra paprašytas padėti, pasisakyti savo mintis ( šiuo atveju, Jūsų komandai buvo pasiūlytas apmokamas darbas ). Taip, aš kuriu nes noriu užsidirbti, tačiau aš nežinau nei vieno, kas kurtu, investuotų didelius pinigus, norėdamas tik linksmai praleisti laiką. Jeigu tu matai tame blogį, ar minusų, tuomet susimąstyk ar reikėtų imti tuomet pinigus už statinius.

Grįžtame prie statybų. Prašote 130E, pasiklausinėjau užsieny, ir žinot ką man atsakė? Jog tai labai paprastai įgyvendinamas projektas, jog tai ko aš prašau pastatymui tereiktų kelių dienų ir vos 50 Svarų. Tad tu man paaiškink, iš kur pas Jus atsiranda 130 skaičius, kai užsieny tai pastatytų 2 žmonės ( 1 pagamina RIFT, kitas apdailą ), o Jūsų yra net 3-5. Tai čia gaunasi, kuo Jūsų daugiau , tuo kaina didesnė? Tai gal tuomet aš noriu pasisamdyti tik vieną iš Jūsų komandos narių, jog jis pastatytų pigiau? Susimąstykit, jeigu jau lyginat su užsieniu.

Dabar dėl to, jog Jus "nesuprantame ką statyti", aprašymas buvo pateiktas idealus, jame įvardinta ir istrižainės ir plotai, ir kas turi būti ir kiek turi būti. ( viskas ko reikia rimtai statybininkui, jog jis tai įgyvendintų ). Na nebent Jus esate pradinukai, su savo nežmoniškom kainom, kuriems reikia pačiam užsakovui pastatyti ( parodyti ką jis nori matyti ), o tada Jus nugriovę tai atkartotumėt? 

Nenoriu aš čia ginčytis ar toliau diskutuoti, kadangi taip terčiama Jūsų tema, kuri ir taip užteršta ir eikvojamas mano laikas. Aš tik įspėjau užsakovus kitus, jog Jūsų kainos yra per didelės.

 Funny-Kids-Your-Boss-In-The-Early-Years-

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ir vėl skaitaisi, kad tu subrendėlis ? Tu jauti kaip tu diskriminuoji ? Gal nebūk rasistas ? Jau apie imtymias vietas pradedi šnekėt ? Daug kas įvairaus amžiaus kuria ką nori ir tu negali to drausti. Ir iš ko tu sprendi, kad esu nesubrendęs paauglys ? Iš kur tu ką apie mane žinai ? Ar bent bendravęs su manim normaliai, kad ir realiame gyvenime ? Kaip tu gali teigti to ko nežinai, pabendravęs 5 minutes drįsti teigti faktus apie mane ? Gal nereikia čia sapalioti nesąmonių žmoniems ? Viskas yra išaiškinta anksčiau dėl ko tokia kaina buvo... Greitai nori kas taip greit nesigauna. Aišku, užsienyje greit ir padaro, nes randa laiko tam, gal nieko ir daugiau nedirba kaip minecraft arba nolaifinimas ir realaus gyvenimo neturėjimas. Vis gi tu norėjai kažko labai didelio ir greitai, tad ir kaina buvo pasakyta, o ir tai nereiškė, kad ji buvo galutinė ir negalėjo keistis... Nieks nesakė, kad tikra kaina jums buvo duota. Ir man nesvarbu ką jūs manot ir bandysit kitiems sakyt. Yra žmonės kuriems reikia ir perka, nuolatiniams klientams ir nuolaidos taikomos, tad nereiškia, jog ko visi norės visiems bus 130 eurų. Pagrindinė kaina yra 40 eurų ir tikrai neblogą spawn'ą galima gaut su keleta originalių idėjų ir jūsų norimų dalykų, o kai jums reikia greitai ir savo baisių fantazijų tai tą ir minėjau, kad kaina tokia, ir gaunas. Nenoriu ir aš ginčytis gal ? Bet gi tu atsiradai ir savo nuomonę ginsiu nuo tokių jau "subrendėlių" kaip tu kuriems virš 18, ir negali susirast normalaus apmokamo darbo... Nes kaip ir minėjai nori užsidirbt pinigų, o žėsim kaip čia bus... Gi sakiau nekantrauju išvysti tą jūsų "unikalų" projektą, kuris pranoks visus kitus lietuviškus ir bus ne tik lietuviams, o net ir užsieniečiams. Sėkmės...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ir vėl skaitaisi, kad tu subrendėlis ? Tu jauti kaip tu diskriminuoji ? Gal nebūk rasistas ? Jau apie imtymias vietas pradedi šnekėt ? Daug kas įvairaus amžiaus kuria ką nori ir tu negali to drausti. Ir iš ko tu sprendi, kad esu nesubrendęs paauglys ? Iš kur tu ką apie mane žinai ? Ar bent bendravęs su manim normaliai, kad ir realiame gyvenime ? Kaip tu gali teigti to ko nežinai, pabendravęs 5 minutes drįsti teigti faktus apie mane ? Gal nereikia čia sapalioti nesąmonių žmoniems ? Viskas yra išaiškinta anksčiau dėl ko tokia kaina buvo... Greitai nori kas taip greit nesigauna. Aišku, užsienyje greit ir padaro, nes randa laiko tam, gal nieko ir daugiau nedirba kaip minecraft arba nolaifinimas ir realaus gyvenimo neturėjimas. Vis gi tu norėjai kažko labai didelio ir greitai, tad ir kaina buvo pasakyta, o ir tai nereiškė, kad ji buvo galutinė ir negalėjo keistis... Nieks nesakė, kad tikra kaina jums buvo duota. Ir man nesvarbu ką jūs manot ir bandysit kitiems sakyt. Yra žmonės kuriems reikia ir perka, nuolatiniams klientams ir nuolaidos taikomos, tad nereiškia, jog ko visi norės visiems bus 130 eurų. Pagrindinė kaina yra 40 eurų ir tikrai neblogą spawn'ą galima gaut su keleta originalių idėjų ir jūsų norimų dalykų, o kai jums reikia greitai ir savo baisių fantazijų tai tą ir minėjau, kad kaina tokia, ir gaunas. Nenoriu ir aš ginčytis gal ? Bet gi tu atsiradai ir savo nuomonę ginsiu nuo tokių jau "subrendėlių" kaip tu kuriems virš 18, ir negali susirast normalaus apmokamo darbo... Nes kaip ir minėjai nori užsidirbt pinigų, o žėsim kaip čia bus... Gi sakiau nekantrauju išvysti tą jūsų "unikalų" projektą, kuris pranoks visus kitus lietuviškus ir bus ne tik lietuviams, o net ir užsieniečiams. Sėkmės...

Ilgai skaičiau Jūsų šitas "dvikovas", kuris yra teisus, kuris ne. NENORIU kištis ir palaikyti kurią nors pusę, todėl pasireikšiu kaip neutralus asmuo.

Pešates dėl menkniekių, Luxury tik pasakė, kokią kainą jam pasakei, pasidalino su kitais forumo nariais, jog galėtų susidaryti nuomonę, kiek apytikslei kainuos jeigu norės kažko "įdomaus". Mano aprašymas nėra sunkus ( kurį siunčiau Jums, kaip kūrinio apipavidalinimą ), kadangi pats turiu daug patirties statybose, žinau ir kiek tai resursų atima, ir kiek noro būna tai įgyvendinti.

Prašau nekišti manęs į šitą diskusiją ir mano pokalbių nepaveiksluoti, kadangi aš nedirbu šiame projekte, o tik padedu sugalvoti viziją.

Nemanau reikalo kelti čia peštynių dėl to, jog nebuvo sutikta su Jūsų paminėta kaina. Iš esmės, sakai, jog turi gyvenimą ir t.t., tačiau atsimink vieną, ko prireiks tau ateity "JEIGU NORI DIRBTI, TURI VIZIJĄ IR NORI JĄ ĮGYVENDINTI BEI UŽ JĄ GAUTI ATLYGINIMĄ (šiuo atveju tu užsiimdamas statybom) , TURI PAMIRŠTI SAVO LAISVĄ LAIKĄ IR PILNAI ATSIDUOTI DARBUI, TIK PO TAM TIKRO LAIKO TARPO, KAI PASIEKSI TAM TIKRĄ TAŠKĄ, GALĖSI ATLEISTI VADELES".

Kalbant apie ta 18+ Na čia man nuskambėjo įžeidžiančiai, kadangi esu įsitikinęs, jog kalbėdamas daugiskaita, turėjai tame tarpe ir mane, tačiau ar tu žinai, jog  mano pastovaus darbo atlyginimas yra 800+ Eurų į rankas. Ar tu žinai, jog papildomos lėšos ateinančios iš interneto ribų man atneša dar virš 500eurų ir tai tai per mėnėsį? Tau čia skaitosi nenormalus darbas? na tuomet nežinau ką ir bepridurti.

Savo žodį pasakiau ir PRIMENU dar kartą, jog manęs prašau nekišti į šitas peštynes. Ačiū.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ir vėl skaitaisi, kad tu subrendėlis ? Tu jauti kaip tu diskriminuoji ? Gal nebūk rasistas ? Jau apie imtymias vietas pradedi šnekėt ? Daug kas įvairaus amžiaus kuria ką nori ir tu negali to drausti. Ir iš ko tu sprendi, kad esu nesubrendęs paauglys ? Iš kur tu ką apie mane žinai ? Ar bent bendravęs su manim normaliai, kad ir realiame gyvenime ? Kaip tu gali teigti to ko nežinai, pabendravęs 5 minutes drįsti teigti faktus apie mane ? Gal nereikia čia sapalioti nesąmonių žmoniems ? Viskas yra išaiškinta anksčiau dėl ko tokia kaina buvo... Greitai nori kas taip greit nesigauna. Aišku, užsienyje greit ir padaro, nes randa laiko tam, gal nieko ir daugiau nedirba kaip minecraft arba nolaifinimas ir realaus gyvenimo neturėjimas. Vis gi tu norėjai kažko labai didelio ir greitai, tad ir kaina buvo pasakyta, o ir tai nereiškė, kad ji buvo galutinė ir negalėjo keistis... Nieks nesakė, kad tikra kaina jums buvo duota. Ir man nesvarbu ką jūs manot ir bandysit kitiems sakyt. Yra žmonės kuriems reikia ir perka, nuolatiniams klientams ir nuolaidos taikomos, tad nereiškia, jog ko visi norės visiems bus 130 eurų. Pagrindinė kaina yra 40 eurų ir tikrai neblogą spawn'ą galima gaut su keleta originalių idėjų ir jūsų norimų dalykų, o kai jums reikia greitai ir savo baisių fantazijų tai tą ir minėjau, kad kaina tokia, ir gaunas. Nenoriu ir aš ginčytis gal ? Bet gi tu atsiradai ir savo nuomonę ginsiu nuo tokių jau "subrendėlių" kaip tu kuriems virš 18, ir negali susirast normalaus apmokamo darbo... Nes kaip ir minėjai nori užsidirbt pinigų, o žėsim kaip čia bus... Gi sakiau nekantrauju išvysti tą jūsų "unikalų" projektą, kuris pranoks visus kitus lietuviškus ir bus ne tik lietuviams, o net ir užsieniečiams. Sėkmės...

 

Visų pirmą, pagooglink žodį rasistas. Visų antrą, pats sakei, kad tau 15 metų ( na čia dar vaikas, nepyk ). Trečia, tu galvoji jog pacanai, kuriem virš 18 ir jie bando užsidirbt pinigų apsistoja ties vienu projektu? Minecraft man išvis yra papildomi centai ir aš tuo užsiemu, nes man patinka programavimas bei website kūrimas. Serveriu užsiema kitas žmogus. Taip kad taip, čia yra TIK PAPILDOMOS LĖŠOS, kurios gal atsipirks, gal ne. Pažiūrėsim. Paaugęs suprasi, kada reikia rizikuot ir ką reiškia daryti projektą, kai jau žinai mažiausias marketingo detales, nes jau esi patyręs ir suaugęs ( bent 17-18 metų ). O tie 15mečiai su savo "unikaliais projektais, kurie sudrebins Lietuvą" tai ir yra patyčių objetkas. Ar aš sakiau, kad mes sudrebinsim Lietuvą? Vaikų kalbos, viskas remiasi į visai kitus dalykus nei tau atrodo dėl to nebandyk atrodyt protingas. Ai jo, mėgstat tą žodį - peace. Nors plbm tuoj vėl prirašysi litaniją su savo draugeliais pasitaręs.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ponas "Luxury" visų pirmą galime pašnekėti dėl ko atėjote, taigi dėl statinio kainos kuri buvo "130" eurų. Ir jūs sakote, kad tai labai daug užsiplėšėme, ir jūs dar priduriate laikotarpį per kurį turėjome atlikti šį statinį, ypač per vasarą ir su jūsų duota vizija tikrai gan sunku, ir jūs pradėjote kalbėti apie kitos šalies žmonės kurie jums galėtu pastatyti tai kam jūs rašote savo pasaką čia, jeigu jau radote ir jums pastato mano nuomone susidaro žmogus rašo norėdamas pasigirti, kad rado, bet tai nebuvo, o tiesiog nori, kad statytumėme ir nuleistumėme, man tokia nuomone susidaro kai jūs rašote be jokio pagrindo. Bei norėčiau pridurti galite atsiųsti būtent žmogaus pokalbį kuris parašė pastatytu už jūsų "30" eurų, jūsų statinį.

 

Dabar šnekėsime pone didysis, apie tai kas yra 15 metų, jūs galvojate, kad tai jau ne vos pilnai subrendęs žmogus, jūs pasiskaitykite kitų šalių kaip (Amerikos) vaikų nuo 16 metų. Vaikams tokių metų jau duodama tiek vairuoti, tiek daryti daugelių dalykų kurių Lietuvoje tikrai nebus. Ir mano nuostata 16-15 metų žmogus jau subrendęs ir supranta ką daro.  Tik pone "Luxury" nekomentuokite, ir jeigu kažką dar norėsite parašyti parašykite viską išsiaiškinsime ir galėsite kurti savo projektą. Dar jums asmeniškai numesiu savo kontaktus, kad galėtumėte išsipasakoti; nurbasas 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ponas "Luxury" visų pirmą galime pašnekėti dėl ko atėjote, taigi dėl statinio kainos kuri buvo "130" eurų. Ir jūs sakote, kad tai labai daug užsiplėšėme, ir jūs dar priduriate laikotarpį per kurį turėjome atlikti šį statinį, ypač per vasarą ir su jūsų duota vizija tikrai gan sunku, ir jūs pradėjote kalbėti apie kitos šalies žmonės kurie jums galėtu pastatyti tai kam jūs rašote savo pasaką čia, jeigu jau radote ir jums pastato mano nuomone susidaro žmogus rašo norėdamas pasigirti, kad rado, bet tai nebuvo, o tiesiog nori, kad statytumėme ir nuleistumėme, man tokia nuomone susidaro kai jūs rašote be jokio pagrindo. Bei norėčiau pridurti galite atsiųsti būtent žmogaus pokalbį kuris parašė pastatytu už jūsų "30" eurų, jūsų statinį.

 

Dabar šnekėsime pone didysis, apie tai kas yra 15 metų, jūs galvojate, kad tai jau ne vos pilnai subrendęs žmogus, jūs pasiskaitykite kitų šalių kaip (Amerikos) vaikų nuo 16 metų. Vaikams tokių metų jau duodama tiek vairuoti, tiek daryti daugelių dalykų kurių Lietuvoje tikrai nebus. Ir mano nuostata 16-15 metų žmogus jau subrendęs ir supranta ką daro.  Tik pone "Luxury" nekomentuokite, ir jeigu kažką dar norėsite parašyti parašykite viską išsiaiškinsime ir galėsite kurti savo projektą. Dar jums asmeniškai numesiu savo kontaktus, kad galėtumėte išsipasakoti; nurbasas 

Eikit jūs subrendelei, pabendravus su tuo tavo edvinu susidaro nekoks įspudis

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ponas "Luxury" visų pirmą galime pašnekėti dėl ko atėjote, taigi dėl statinio kainos kuri buvo "130" eurų. Ir jūs sakote, kad tai labai daug užsiplėšėme, ir jūs dar priduriate laikotarpį per kurį turėjome atlikti šį statinį, ypač per vasarą ir su jūsų duota vizija tikrai gan sunku, ir jūs pradėjote kalbėti apie kitos šalies žmonės kurie jums galėtu pastatyti tai kam jūs rašote savo pasaką čia, jeigu jau radote ir jums pastato mano nuomone susidaro žmogus rašo norėdamas pasigirti, kad rado, bet tai nebuvo, o tiesiog nori, kad statytumėme ir nuleistumėme, man tokia nuomone susidaro kai jūs rašote be jokio pagrindo. Bei norėčiau pridurti galite atsiųsti būtent žmogaus pokalbį kuris parašė pastatytu už jūsų "30" eurų, jūsų statinį.

 

Dabar šnekėsime pone didysis, apie tai kas yra 15 metų, jūs galvojate, kad tai jau ne vos pilnai subrendęs žmogus, jūs pasiskaitykite kitų šalių kaip (Amerikos) vaikų nuo 16 metų. Vaikams tokių metų jau duodama tiek vairuoti, tiek daryti daugelių dalykų kurių Lietuvoje tikrai nebus. Ir mano nuostata 16-15 metų žmogus jau subrendęs ir supranta ką daro.  Tik pone "Luxury" nekomentuokite, ir jeigu kažką dar norėsite parašyti parašykite viską išsiaiškinsime ir galėsite kurti savo projektą. Dar jums asmeniškai numesiu savo kontaktus, kad galėtumėte išsipasakoti; nurbasas 

Taigi sakiau nieko man iš Jūsų nereik. Įspėju žmones, kad nesusidėtų su jumis, nes norit, o dirbt nenorit " nes vasara ". Vat ir viskas, man nk daugiau nereik, padedu kitiems.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Eikit jūs subrendelei, pabendravus su tuo tavo edvinu susidaro nekoks įspudis

 

Atsiprašau, o kodėl tu čia įsiterpi ? Drįsti reikšti nuomonę apie mane, kai pats esi ne ką geresnis ? Ir žmogus, kuris nuo manęs paslapčia pasivogė sau 40 eurų, kai teikėm paslaugas kartu. Lyg niekur nieko šovei komentarą, kuriuo nieko neįrodai, tad baik juokint mane ir kitus.

 

 

Taigi sakiau nieko man iš Jūsų nereik. Įspėju žmones, kad nesusidėtų su jumis, nes norit, o dirbt nenorit " nes vasara ". Vat ir viskas, man nk daugiau nereik, padedu kitiems.

 

Kas sakė, kad dirbt nenorim ? "nes vasara" tai reiškias, kad kelionės yra suplanuotos ir laikas pasiskirstomas kaip, kada, ką galime daryti. Jei laiko nėra užsakymų ir neimam. Tas buvo pasakyta ir per skype, kad jūsų užsakymo neimsime, o jei norite tai mokėkite tokius didelius pinigus, nes aiškinau, kad man naktimis reiktų statyti kaip jūs ten norėjote. Tau atrodo (arba aš tave taip suprantu), kad aš kažkoks užsidaręs kambarį vaikelis ir neturintis ką veikt tik statyt arba lošt. Nesu koks verslininkas ir pnš. Teikiu paslaugas laisvalaikiu ir kada noriu. Ir taip pagrįstai šneki lyg užsisakinėjai mūsų paslaugas. Tad neklaidink žmonių, nes nieko nepirkai iš mūsų, tad ir tavo nuomonė bereikšmė. Suprasčiau, kad pirkęs komentuotum ir kažkas būtų atlikta blogai, bet deja...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3165 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...