Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

*-~-*(Ieškote server'iui spawn'o ? Užsukite čia !)*-~-* ATNAUJINTA !


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3165 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Kodėl man tie statiniai taip matyti??? (iš nuotraukų)

Matyti ? O pasakyk kur nematyti ? Minecraft stilius toks, kad viskas atrodo panašiai lyginant statinius. Gerai įsižiūrėjus tai tik detalių išsidėstymas gali skirtis, o formos visų builder'ių statinių gi tokios pačios būna. O šiaip statiniai statyti mūsų pačių, o kad kažkur kažką panašaus matei, nereiškia, kad čia tas pats. 

Redaguota , nario Monrael
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...

Nedidelis atnaujinimas !

 

Nuo šiol paslaugas teiksiu tik aš ir kitas draugas [Tomas] arba keli draugai.

Eimis pasišalino su labai "gražiu" poelgiu ir žinute man.

Ilga istorija, bet trumpai papasakosiu.

 

Taip išėjo, kad craftmc.lt užsisakė mūsų paslaugas

2 map'us. Viskas gerai - pradėjom dirbti. Man dalis buvo sumokėta, tačiau Eimiui arba kitaip šiame forume žinomam AnonymousBl ne. Galbūt mano charakteris šiek tiek ir griežtokas, nes aš rimtai žiūriu į darbą, o nedurnių volioju, tad kovojau už Eimį !

Įrodymai:

IA1zbPS.jpg

 

Gan šurkštokai kalbėjau, nes jau mėnesis Eimiui buvo nesumokėta. Kai staiga sužinojau šį tą apie Eimį !

 

9fxao8V.png

 

Nuo tada išsiaiškinau, kad jis su juo susitaręs, kad stato jam map'ą be manęs, kai jau kartu turėjom statyti :) Vis melavo man, kad jokių žinių nėra iš Danieliaus. Dar anksčiau sakė reikės temą apie jį sukurt, kad nesumoka, bet paskui, kai vis užduodavau klausimą "einam kurt temą?" Jis sako: "Ai nebereikia, man nesvarbu, nekurk"

Tai pat gavom naują užsakymą... Reikia statyti. Bet jis vis grįžta vėlai online į skype ir sako, kad lauke buvo. Paklausiu ką veikei jei visą dieną buvai lauke. Ir jis atsako sėdėjau.. Grožiuosi gamta.

Tikrai neįtartina, kad jis statė jau Dykumos miestą, o atmazas, kad man negalėjo padėt "lauke buvau" ką darei ? "sėdėjau"

Taip, kad tas "Dykumos miestas" [nauja tema] yra tas map'as, kuris kainavo 40 eurų, kuriuos Eimis paslapčia gavo arba dar gaus [Jei nesumokėjo]

Pasirodo nevisi ištikimi ir ne su visais gali ką nors bendrai daryti.

Taigi štai Eimio atsisveikinimas !

7wp7efe.png

 

Man nesvarbu kokie jo ateities planai... Paslaugas teiks ir jis, bet nelinkiu jam nei gero ir nei blogo, bet kelyje jo sutikti nebenoriu.

Tai pat neigiamų komentarų čia nenoriu ir baisios diskusijus užvirti nenoriu. Pasakiau kaip yra ir kokioje vietoje likau.

Ačiū tiems, kurie netingėjo paskaityti ! :)

 

Paslaugos teikiamos toliau tik be Eimio ! Ir nereiškia, kad kokybė pasikeis. Turiu užsakymą kuris vykdomas ir greitu metu bus nuotraukų...Stengsiuos nustebinti :)
 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tokiais nepasitikėti :/

 Manim galima... Čia esmė, kad iškilo problema tarp dviejų builderių, bet nereiškia, kad nukentėjo ar nukentės pirkėjai. Užsakymas buvo mums abiems su Eimiu... Jis sugalvojo viens daryt tegu ir daro. Aš tai pat viens ir dabar darysiu.

 

Naujas užsakymas yra ir nelikau vienas be pagalbos... Man nekatastrofa, kad Eimis išėjo, aš turiu kas padės :) Aš paslaugas teikiu toliau :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nebijok ne... užsiregistravau kad vartyčiau tokiu duchus kaip tu...

Redaguota , nario .lukonic`
Narys įspėtas. Forume reikia nesikeikti, gerbti kitus forumo narius bei administraciją ir jų nuomonę, neįžeidinėti ir negrasinti, savo nuomonę pateikti aiškiai, suprantamai ir civilizuotai.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3165 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...