Peršokti į turinį
Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

Parduočiau steam Paskyrą.


GamerX

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3557 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Parašė po 2 savaičių...
(redaguota)

acc geras, bet pirkti realiai neapsimoka, arba jau tiek neturi ką veikti gyvenime kad vien geimini ir svaistai savo laiką.. 

Kas norės nusipirks. Kas norės biznį pasidarys, iš manęs nusipirks, parinks žaidimų, parduos brangiau.

 

duočiau už šitą 350, jei domina parašyk į pm

susilaikysiu, lauksiu geresnių pasiūlymų, kadangi acc tampa vertingesnis. P.S. daugiau žaidimų.

P.S.S

Atsirado

Super Sanctum TD

0,53€

DOTA II 12 lygis.

Pridedu TREMORGAMES.com paskyrą su ~30 žaidimų cd-key. Ką tai reiškia? Jei jus apvogtų galėtumėte susigražinti paskyrą gan tikrai lengvai.

p.s taip pat galėsite žaisti žaidimus ir nusipirkti steamed dalykėlių :)

 

Redaguota , nario GamerX159
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pridedu TREMORGAMES.com paskyrą su ~30 žaidimų cd-key.

Jei aš turiu tremorgames.com jau du metai, ir iš to paties IP prisijungsiu tavo Acc, bus abu banned? :D Didelė rizika yra tam, kuris turi 1 tremorgames.com acc ir paėmęs virš 70,000 coins :D

Steam Acc parduotum daug lengviau, jei neturėtum visokių nemokamai gautų žaidimų CD-Key.

 

* *Worth:* $2351.44

* *Games owned:* 176

* *Games not played:* 131

* *Percentage:* 74%

* *Hours spent:* 1,958.7h

Kur Tu tokią vertę gavai? :D Reiktų ir man pažiūrėt, kokia mano Acc vertė :D iš anksto dėkui už nuorodą.

Redaguota , nario Scelerum
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Jei aš turiu tremorgames.com jau du metai, ir iš to paties IP prisijungsiu tavo Acc, bus abu banned? :D Didelė rizika yra tam, kuris turi 1 tremorgames.com acc ir paėmęs virš 70,000 coins :D

Steam Acc parduotum daug lengviau, jei neturėtum visokių nemokamai gautų žaidimų CD-Key.

 

Kur Tu tokią vertę gavai? :D Reiktų ir man pažiūrėt, kokia mano Acc vertė :D iš anksto dėkui už nuorodą.

Nežinau ar bus.. Pagal mane jei dažnai prie mano nesijungtum tada neturėtų būt banas. Turi acc su 70k taškų paėmęs? :D Na kas nemoka, tai tada tegul neperka, o gauna tuos kodus, ir nerašo man kad duočiau nemokamai kodų.. :) p.s galiu ir nepridėt tremor acc, tačiau vagystės atveju su daug cd-key tikrai susigražintų acc. :)

Nuoroda duodu, bet matau vis tiek turi statistiką :D

mysteamgauge.com

steamdb.info [viršuj calculator lygt]

p.s tavo vertė :)

* *Worth:* $880.33

* *Games owned:* 84

* *Games not played:* 38

* *Percentage:* 45%

* *Hours spent:* 747.1h

Redaguota , nario GamerX159
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nežinau ar bus.. Pagal mane jei dažnai prie mano nesijungtum tada neturėtų būt banas. Turi acc su 70k taškų paėmęs? :D Na kas nemoka, tai tada tegul neperka, o gauna tuos kodus, ir nerašo man kad duočiau nemokamai kodų.. :) p.s galiu ir nepridėt tremor acc, tačiau vagystės atveju su daug cd-key tikrai susigražintų acc. :)

CD-Key nemokamų žaidimų nepakaks, kad atgautų Acc. Steam Support'ui reikia reikia įrodyti, kad pirkai žaidimą, ne free gavai.

O 3 ar 4 kartus prašant grąžinti, suspendina. Juk parašyta forumuose aiškiai.

Viso apie 79,592 Coins, šiuo metu yra 27,985 Coins, ten TRemorGmes.Com nėra ką pirkti- arba išpirkta, arba tiesiog lievi žaidimai.

Redaguota , nario Scelerum
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

CD-Key nemokamų žaidimų nepakaks, kad atgautų Acc. Steam Support'ui reikia reikia įrodyti, kad pirkai žaidimą, ne free gavai.

O 3 ar 4 kartus prašant grąžinti, suspendina. Juk parašyta forumuose aiškiai.

Viso apie 79,592 Coins, šiuo metu yra 27,985 Coins, ten TRemorGmes.Com nėra ką pirkti- arba išpirkta, arba tiesiog lievi žaidimai.

Opa neblogai :) Gerai prasivertęs :D

O šiaip aš turiu ir mokamų žaidimų cd-key, kurių vertė 40€, yra sąskaitos viskas kad buvo pirkta :)

Atsirado:

Stalker clear sky

4€

Redaguota , nario GamerX159
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...

Kadangi ilgą laiką prekiavau žaidimais internete, galiu pasakyti iš patirties, jog STEAM accounto neparduosi nors ir ieškosi pirkėjo su žiburiu. Siūlau nesiorientuoti į rodiklius: * *Worth:* $2351.44 . Jie tik tau pačiam ir daugiau niekam jie nerūpi. Kitas variantas yra padorūs ir žaidžiami žaidimai: 

* *Games owned:* 176

* *Games not played:* 131

 

Iš tokios gausybės žaidimų žaidei vos 40, kas sudaro tik mažiau nei ketvirtadalį viso žaidimų kiekio. Kiti žaidimai gauti po kelis centus ar nemokamai, nors steame jų kaina egzistuoja didelė.

 

Reziume, už šį accountą iš gailesčio galėtų kažkas sumokėti iki 100 lt ir tai labai abejočiau. Vos tik jį pardavęs galėtum parašyti į steam support ir jį susigrąžinti. Dėl patikimumo nėra kalbos, šiandien tu patikimas, rytoj nebe, sąskaitos išrašyti negalėsi, pasižadėjimo kažkokio taip pat. Taip kad, sukišai N pinigų ir niekinį accountą ir nesitikėk susigrąžinti pinigų atgal, juo labiau uždirbti. Nemanau, kad kažkas mokės pinigus ir visad turės riziką, jog ryte atsikėlus nebeprisijungs prie accounto. Geriau tuos pačius 100 lt investuot į 2-3 žaidimus, kuriuos tikrai žaisi, negu į 170 žaidimų, kurie pasenę ir niekam nebeįdomūs :)

 

Linksmų švenčių

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kadangi ilgą laiką prekiavau žaidimais internete, galiu pasakyti iš patirties, jog STEAM accounto neparduosi nors ir ieškosi pirkėjo su žiburiu. Siūlau nesiorientuoti į rodiklius: * *Worth:* $2351.44 . Jie tik tau pačiam ir daugiau niekam jie nerūpi. Kitas variantas yra padorūs ir žaidžiami žaidimai: 

* *Games owned:* 176

* *Games not played:* 131

 

Iš tokios gausybės žaidimų žaidei vos 40, kas sudaro tik mažiau nei ketvirtadalį viso žaidimų kiekio. Kiti žaidimai gauti po kelis centus ar nemokamai, nors steame jų kaina egzistuoja didelė.

 

Reziume, už šį accountą iš gailesčio galėtų kažkas sumokėti iki 100 lt ir tai labai abejočiau. Vos tik jį pardavęs galėtum parašyti į steam support ir jį susigrąžinti. Dėl patikimumo nėra kalbos, šiandien tu patikimas, rytoj nebe, sąskaitos išrašyti negalėsi, pasižadėjimo kažkokio taip pat. Taip kad, sukišai N pinigų ir niekinį accountą ir nesitikėk susigrąžinti pinigų atgal, juo labiau uždirbti. Nemanau, kad kažkas mokės pinigus ir visad turės riziką, jog ryte atsikėlus nebeprisijungs prie accounto. Geriau tuos pačius 100 lt investuot į 2-3 žaidimus, kuriuos tikrai žaisi, negu į 170 žaidimų, kurie pasenę ir niekam nebeįdomūs :)

 

Linksmų švenčių

Pasenę ar ne, tačiau jie yra vertingi. :) Kad ir gauti dirt 2 yra sunku, kadangi jo nebėra stean parduotuvėj. Visų antra jei parduoti aš to acc net nežadu susigražinti, niekur neturiu neigiamos reputacijos, tačiau aišku neišaiškinsi kad neapgausiu. Kad ir perkant po 1 žaidimą, cs ~15 litų, cs go ~20 lt.. Jau 30 lt susidaro perkant po vieną žaidimą, o čia yra daug daugiau :)

Ir tave su šventėm :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3557 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...