Peršokti į turinį
Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

Parduočiau steam Paskyrą.


GamerX

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3557 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Parašė po 1 mėnesio...

New info:

Steamdb.info
* *Worth:* $2635.17

* *Games owned:* 209

* *Games not played:* 151 **(72%)**

* *Hours spent:* 2,284.1h

mysteamgauge.com -
Over the last 5 years, you've spent 2284.3 hours playing this selection, which includes 209 items, is valued at $3029.19, and requires 981.5 GB
 

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

New info:

Steamdb.info

* *Worth:* $2635.17

* *Games owned:* 209

* *Games not played:* 151 **(72%)**

* *Hours spent:* 2,284.1h

mysteamgauge.com -

Over the last 5 years, you've spent 2284.3 hours playing this selection, which includes 209 items, is valued at $3029.19, and requires 981.5 GB

LoL! Bundle zaidimai nesiskaiciuoja. Mano Acc verte : $253.54, bet steamgifts.com vis dar truksta iki 100: Currently your account is

valued at $96.93 :D

Pas tave ne http://steamdb.info/calculator/?player=zuikyys&currency=us $2682.08 ($861.02 with sales) , o be bundle tiktoji verte tik: $1172.04

Redaguota , nario Laurynas T.
  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

LoL! Bundle zaidimai nesiskaiciuoja. Mano Acc verte : $253.54, bet steamgifts.com vis dar truksta iki 100: Currently your account is

valued at $96.93 :D

Pas tave ne http://steamdb.info/calculator/?player=zuikyys&currency=us $2682.08 ($861.02 with sales) , o be bundle tiktoji verte tik: $1172.04

O kur tu matai man įdomu, nes aš ieškojau niekur neradau. Ka matau kad visi žaidimeri PER IŠPARDAVIMĄ kainuotų "($856.03 with sales)"

p.s Bundle ar ne bundle, tačiau vertė vis tiek yra :)

Redaguota , nario GamerX159
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Nauji screeeen!!! veidukas%20(2).gif
www.etravi.lt/steam/1.png
www.etravi.lt/steam/2.png
www.etravi.lt/steam/3.png
www.etravi.lt/steam/4.png
www.etravi.lt/steam/5.png
www.etravi.lt/steam/6.png
www.etravi.lt/steam/7.png
www.etravi.lt/steam/8.png


Šiuo metu steam wallete yra 2,52€!!

Redaguota , nario ProGreen
Narys įspėtas. Nesinaudojimas "Redaguoti" mygtuku.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pavojinga pirkti steam acc kuriam yra pinigų sąskaitoj (wallete) nes lengvai labai galima susigrąžinti steamui parašius ir pateikus tam tikrus duomenis (pvz paypalo arba kreditinės kortelės kuri naudojama ant steam acc). Nesakau, kad esi nepatikimas, tik sakau kas gali būti, kad kiti žinotų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Pavojinga pirkti steam acc kuriam yra pinigų sąskaitoj (wallete) nes lengvai labai galima susigrąžinti steamui parašius ir pateikus tam tikrus duomenis (pvz paypalo arba kreditinės kortelės kuri naudojama ant steam acc). Nesakau, kad esi nepatikimas, tik sakau kas gali būti, kad kiti žinotų.

Gerai pagaliau baigės įspėjimas galiu atrašyt..

Jei norėčiau lengvų pinigų užsidirbti su šiuo acc, būčiau bet kam pardavęs už 250lt (vis tiek pinigai, jei nori apgaut). Tačiau man tai yra TIKRAI maža kaina už šį acc, tad nesiruošiu nei parduot už tiek, nei ko nors apgaut.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3557 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...