Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[MINI SISTEMA][MEDZIOKLE] by Fexurious [ATNAUJINTA]


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3658 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Tai kad tavo kritika labiau panaši į stumimą o ne kritiką..

 

 

Man labai panašiau , kad SanCio bando įrodyti savo script galimybes, 4 metų patirtis, oho. Tai gal naują SA:MP išleisi ? :o

 

Na manau, sancio giriasi ir girsis savo patirtimi, o darbų nerodys..

O aš nesigiriu, tačiau rodau darbus.

Redaguota , nario Matas F.
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Įdomu ką tu už mane daugiau žinai...

Parodyk savo kokią sistemą, bet unikalią, o ne vienodą Š, kurį sukurti moka kiekvienas.

Per daug jau save iškeli, nes per tuos 4 metus tavęs negirdėjęs ir net nenoriu girdėti.

Aš bent jau progresą darau, skriptinu ~2 mėnėsius, bet kaliau ir teoriją, o ne kaip tu, sedžiu ir kritikuoju kitų darbus į pievas ir giriuosi savo 4 metų patirtimi.

Palauk :) baigsiu savo sistemą ir čia įkėlsių. Pažiūrėsim kas dar nemoka kažko :)

ir beto, žmonės kurie su manim bendraują mato kaip aš dirbų nes jie turi mano twitch :]

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bet ar ši sistemą esant 40 ar daugiau žmonių nesukels lago? 

Taip pat turiu klausimą, pas tave sistemoje įmanoma jog keli žmones šautu į ta pati gyvūną? Ir ar jis išpirmo karto miršta, ar ne?

Nemanau, nes sukoduota tvarkingai.

Miršta, nuo to šūvio, kuris pirmas iššovė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Atejo piktas Dėdė Ance ir sunaikino žmonių pagarba Matui.

 

http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=402170

 

Amerikonas sukure sistema 25/12/2012 kitaip sakant prieš pusantru metu.

 

Žodžiu kaip aš matau šio serverio kurima: Scrolini per visus http://forum.sa-mp.com FS'us ir ieškai kažko gero, randi, pasiemi visą koda ir tik biški pagražini, šiuo atveju buvo pridėti 3 TD ir 2Timeriai(ištikro neskaičiavau:D).

Sveikinu apdumei akis ~20 Supergames.lt lankytoju. Big -R3P

  • Teigiamai 3
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Atejo piktas Dėdė Ance ir sunaikino žmonių pagarba Matui.

 

http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=402170

 

Amerikonas sukure sistema 25/12/2012 kitaip sakant prieš pusantru metu.

 

Žodžiu kaip aš matau šio serverio kurima: Scrolini per visus http://forum.sa-mp.com FS'us ir ieškai kažko gero, randi, pasiemi visą koda ir tik biški pagražini, šiuo atveju buvo pridėti 3 TD ir 2Timeriai(ištikro neskaičiavau:D).

Sveikinu apdumei akis ~20 Supergames.lt lankytoju. Big -R3P

Čia tiesiog toje vietoje pamačiau tą idėja, o medžioklei panaudojau 0.3z versijos privalumus..

Šitos temos net nebuvau atsivertęs gyvenime..

Nesakiau, kad ši sistema yra geriausia iš geriausių.. Tai yra MINI sistemėlė, kai sereryje neturėsi ką veikti.. prisikabinėji čia dabar..

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Čia tiesiog toje vietoje pamačiau tą idėja, o medžioklei panaudojau 0.3z versijos privalumus..

Šitos temos net nebuvau atsivertęs gyvenime..

Nesakiau, kad ši sistema yra geriausia iš geriausių.. Tai yra MINI sistemėlė, kai sereryje neturėsi ką veikti.. prisikabinėji čia dabar..

Vartykis, vartykis dabar jau. Pats po temos sukūrimo jau pastebėjau, jog tikrai ne tavo daryta, nes buvau matęs tą temą kurią numetė Ance, taip kad sėkmės kuriant serverį su trauktais kodais iš forum.sa-mp.com

  • Teigiamai 3
  • Neigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Vartykis, vartykis dabar jau. Pats po temos sukūrimo jau pastebėjau, jog tikrai ne tavo daryta, nes buvau matęs tą temą kurią numetė Ance, taip kad sėkmės kuriant serverį su trauktais kodais iš forum.sa-mp.com

Facepalm.gif

Redaguota , nario Matas F.
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vartykis, vartykis dabar jau. Pats po temos sukūrimo jau pastebėjau, jog tikrai ne tavo daryta, nes buvau matęs tą temą kurią numetė Ance, taip kad sėkmės kuriant serverį su trauktais kodais iš forum.sa-mp.com

O tu kodą pamatytum.. vienodos eilutės yra tos, kurios tikrina ar pataikė į stirną, ir versti objektą, tokia sistema ir padaryta, kad tik nuverčia objektą 90 laipsnių, tavo tame video, kur parodei, o pas mane mėsos apdorojimas, pardavimas, nešimas, visa kita.. ištobulinta, tačiau ne tapati, kaip ir sakiau tai tik 2 eilučių sutapimas - tikrinimas, ar pataikė į stirną, verčiame objektą...

  • Teigiamai 3
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ir kokiem de*ilams gali kilti mintis kad tai nukopijuota?

1. Dugiau laukiniu gyvunu sampe nera ( daugiau nieko neisgalvosi, vezliu miske nera).

2. Pasisuka objektas, cia elementaru, labai lengva padaryti, nes ir durnam aisku, kad mirusi stirna grius i sona..

3. Jokio kopijavimo nematau, o kaiptik istobulinta, labai puikia medziokles sistema.

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • d0Se užrakino šią temą

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3658 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...