Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4445 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

O dabar mano kritika. Huh. Pamačiau aš tavo speedometro skriptą LVLIFE.LT mode ir nuo juoko po kėdę buvau. 

 

1. Išmok koduotį textdraw'us nes taip kaip tu koduojį tai čia tik nemokšos daro :)
2. Duodu garantiją kad šia sistema susibūgins po 30 žaidėjų nes textdrawai stobal sukūrtį globali. :D

Redaguota , nario Aleksandr // SanCio

O dabar mano kritika. Huh. Pamačiau aš tavo speedometro skriptą LVLIFE.LT mode ir nuo juoko po kėdę buvau.

1. Išmok koduotį textdraw'us nes taip kaip tu koduojį tai čia tik nemokšos daro :)

2. Duodu garantiją kad šia sistema susibūgins po 30 žaidėjų nes textdrawai stobal sukūrtį globali. :D

+ spidometras yra žymiai per didelis, "Saugi zona" buna ant textdrawo, įlipi į mašiną - rodo puse textdrawo. Išlipi iš mašinos - nerodo vpš.(nuo didelio žaideju kiekio)

Guess who's back

(redaguota)

O dabar mano kritika. Huh. Pamačiau aš tavo speedometro skriptą LVLIFE.LT mode ir nuo juoko po kėdę buvau. 

 

1. Išmok koduotį textdraw'us nes taip kaip tu koduojį tai čia tik nemokšos daro :)

2. Duodu garantiją kad šia sistema susibūgins po 30 žaidėjų nes textdrawai stobal sukūrtį globali. :D

Textdrawai, kuriuos rodys žmogui, tačiau visiem tie patys bus yra paprasti

new Text:Textdraw0,
        Text:Textdraw1,
;

O jei textdrawus rodys kiekvienam atskirai pvz visiem rodys žaidejo vardą, tai bus

new Text:Textdraw0 [ MAX_PLAYERS ],
        Text:Textdraw1 [ MAX_PLAYERS ],
;

dar nesu toks durnas kaip manai..

Prieš rašydamas, pagalvok ką rašai.

 

TEXTDRAW SPIDOMETRO GALI BUGINTIS DĖL VIENODŲ KINTAMŪJŲ, AR DĖL SERVERYJE ESANČIŲ FILTERSKRIPTŲ, KURIUOSE YRA TEXTDRAW. Kaip ir sakei, Renaldai, (SAUGI ZONA)

Redaguota , nario Matas F.
  • Teigiamai 2

audi_signature_by_dominico20-d4i38el.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Textdrawai, kuriuos rodys žmogui, tačiau visiem tie patys bus yra paprasti

new Text:Textdraw0,
        Text:Textdraw1,
;

O jei textdrawus rodys kiekvienam atskirai pvz visiem rodys žaidejo vardą, tai bus

new Text:Textdraw0 [ MAX_PLAYERS ],
        Text:Textdraw1 [ MAX_PLAYERS ],
;

dar nesu toks durnas kaip manai..

Prieš rašydamas, pagalvok ką rašai.

 

TEXTDRAW SPIDOMETRO GALI BUGINTIS DĖL VIENODŲ KINTAMŪJŲ, AR DĖL SERVERYJE ESANČIŲ FILTERSKRIPTŲ, KURIUOSE YRA TEXTDRAW. Kaip ir sakei, Renaldai, (SAUGI ZONA)

:D Nebepisk man proto žmogau aš žinau ką aš kalbu dar :) Aš padariau ir man kažkodėl nieko nesibuginą HM KODĖL? Todėl kad tu nikuja nemoki koduot tu textdrawų. Eik pasimokyk o poto pisk protą senam skripteriui.

(redaguota)

:D Nebepisk man proto žmogau aš žinau ką aš kalbu dar :) Aš padariau ir man kažkodėl nieko nesibuginą HM KODĖL? Todėl kad tu nikuja nemoki koduot tu textdrawų. Eik pasimokyk o poto pisk protą senam skripteriui.

.... Šito pirmojo spidometro kodas buvo pagal Reno kodą.

 

Su textdraw gal daugiau dirbu nei tu, tad patylėk, o dėl patirties nesiginčysiu.

Redaguota , nario Matas F.
  • Teigiamai 2

audi_signature_by_dominico20-d4i38el.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.... Šito pirmojo spidometro kodas buvo pagal Reno kodą.

Su textdraw gal daugiau dirbu nei tu, tad patylėk, o dėl patirties nesiginčysiu.

Taip, bet klaida buvo mano. Turi kurti PlayerText jei nori OnPlayerConnect juos deti. O paprastus TextDrawCreate deti i OnGameModeInit. Ten buvo mano klaida, dabar fC mode yra perdaryta viskas.

Guess who's back

Taip, bet klaida buvo mano. Turi kurti PlayerText jei nori OnPlayerConnect juos deti. O paprastus TextDrawCreate deti i OnGameModeInit. Ten buvo mano klaida, dabar fC mode yra perdaryta viskas.

Na taip, dabar ir aš pasikeičiau, bet ten senas skriptas net nepagalvojau.. Čia ir mano klaida. :D

Gerai, baigiam, kalba eina apie medžioklės sistemą.

  • Teigiamai 2

audi_signature_by_dominico20-d4i38el.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

(redaguota)

Daugaiu? :DDD Žmogau iš mano 4metus SAMP skriptingo patirties aš su TD dirbų 2,5metus so, shut up please nigga :) Išmok kritiką priimtį iš žmogaus kuris daugiau už tavę žino :)

Įdomu ką tu už mane daugiau žinai...

Parodyk savo kokią sistemą, bet unikalią, o ne vienodą Š, kurį sukurti moka kiekvienas.

Per daug jau save iškeli, nes per tuos 4 metus tavęs negirdėjęs ir net nenoriu girdėti.

Aš bent jau progresą darau, skriptinu ~2 mėnėsius, bet kaliau ir teoriją, o ne kaip tu, sedžiu ir kritikuoju kitų darbus į pievas ir giriuosi savo 4 metų patirtimi.

Redaguota , nario Matas F.
  • Teigiamai 2

audi_signature_by_dominico20-d4i38el.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Įdomu ką tu už mane daugiau žinai...

Parodyk savo kokią sistemą, bet unikalią, o ne vienodą Š, kurį sukurti moka kiekvienas.

Per daug jau save iškeli, nes per tuos 4 metus tavęs negirdėjęs ir net nenoriu girdėti.

Aš bent jau progresą darau, skriptinu ~2 mėnėsius, bet kaliau ir teoriją, o ne kaip tu, sedžiu ir kritikuoju kitų darbus į pievas ir giriuosi savo 4 metų patirtimi.

BOOM!

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4445 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...