Peršokti į turinį
Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

Ieskau Kas Parduoda Game Moda Panasu Labai I Sarg.lt Arba To


nikiukas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4369 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

nu dabar pagalvokit .Sarg gyvuoja jau metai ir su tokiu pelnu jie vaikšto tikrai nemanau kad parduodu už 100lt .Bet dabar logiškai pamastykim sarg'e kas trečias žaidėjas turi vip nu tai padalinkit pvz 300:5=60 ir jie gauna i menesi ar i du dbr 60x12=680 ar panašaus . gerai o dbr apie Admin,Namus visokius ten admin.2.3.4 lygio ir jau po 15 lt pirmo lygio o kiti namai po 20 lt menesams jie i metu manau gauna apie 1500-3000 Lt ir viskas ten del lt , ir aš nemanau kad parduodu sarg savininkai už 50Lt ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Atsakymų 40
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

  • Parašė po 5 savaičių...

Oi prajuokino tie spangalai...

Bumeris ( Rokas Urlakis - geriausio Lietuvos ir ne tik, sarg.lt savinink. Perskaicius jusu postus ima juokai.(jis nieko nemokejo todel pirko projekta) Niekas negime mokedamas tai daryti. Minimali sarg kaina 1'5000. Kas vadina sarg sudinu serveriu yra tikri kvailiai. Jie nori gauti dahuje milijonu ir admin uz dyka, bet zino, kad to niekada nebus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

as nesuprantu ka jus matote tame sarg.lt???? sarg.lt tikrai nera geras serveris tik tiek kad losia daug zmoniu. o apie pelna bumeriui tai patylesiu jiems y diena pareina po 200-300lt o jus norit uz 10-20 lt pirkt??? nebejuokinkit!! net nesukurtumete tokio servo kaip sarg.lt bet ten ne nuo 0 kurtas o nuo lrg edito man rodos

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...
  • Parašė po 2 savaičių...
Jo jei nori SARG sumokek 20000LT ir gausi :opa: :nice:

max 300lt jis vertas palei ju, o man jis vertas -100lt :DD

Nebesvaikit su tokiom kainom. Pats asmeniškai Juškos klausiau. Su viskuo - 20k litukų.

-- 28 Gru 2011, 02:20 --

sveiki ieskau tokio tipo kaip sar.lt arba pacio jo mano skype death19971

atsiliginsiu saskaitos papildimu dideles sumos :)

Sarg.lt sarg.lt *Myliu SuperGames.lt* išmok mapp'inti scriptinti ir pasidarysi ta sarg.lt GM'a

Jeigu nori pirk už 20000LT bummeris parduoda

Ne Bumeris. Juška su viskuo, kaip minėjau praeitame post'e parduoda už 20k litų. Bumeris į komplektą įeina, kaip darbininkas, kaip suprantu. Tik, žinoma, jam sąlygos nesikeičia. Jis dirba kaip dirbęs, gauna, kiek gavęs.

-- 28 Gru 2011, 02:21 --

O kas tas boomeris ar pnš yra sarg kurėjas?

Jis Admin_Bumeris. Jis sarg'o kūrėjas, prižiūrėtojas, skripteris bei mapperis. Jis nesveikas, realiai. Viską daro jis, o Tautrimas_Juška - savininkas. Viskas ant jo vardo, jis investavo, jis ir Bumerį iškėlė virš visų.

-- 28 Gru 2011, 02:23 --

Man sarg pgrd admin buves siule už 5lt :D

Gali nebesvaikt. Čia apie Invision_White šneki? Ne toks durnas, net jis, nors prisižaidė vaikinas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
kovo 11dienas visi rasykit man y skype atidavinesiu samp modus uz dyka BEI Sarg.LT ir Sarp.lt mouds bei visokiu daugiau uz dyka!!!!!!!!!!!!!!

skype-maedmas

Nori turėti žmogus daugiau draugiu:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 savaičių...

SARG? gal durnas? :D girdejau yra 1 kopija parduota, nusipirko 38metu zmogus, sumokeji 40stuku, bet sakoma kad jis ji laiko harde ir nieko su juo nedaro. O ju sistemu nukopint neimanoma, nors ir skriptina 14metis vaikas, rinkdamas skriptus ir supergames ir gta-online!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 3 mėnesių...
Jo jei nori SARG sumokek 20000LT ir gausi :opa: :nice:

max 300lt jis vertas palei ju, o man jis vertas -100lt :DD

Nebesvaikit su tokiom kainom. Pats asmeniškai Juškos klausiau. Su viskuo - 20k litukų.

-- 28 Gru 2011, 02:20 --

sveiki ieskau tokio tipo kaip sar.lt arba pacio jo mano skype death19971

atsiliginsiu saskaitos papildimu dideles sumos :)

Sarg.lt sarg.lt *Myliu SuperGames.lt* išmok mapp'inti scriptinti ir pasidarysi ta sarg.lt GM'a

Jeigu nori pirk už 20000LT bummeris parduoda

Ne Bumeris. Juška su viskuo, kaip minėjau praeitame post'e parduoda už 20k litų. Bumeris į komplektą įeina, kaip darbininkas, kaip suprantu. Tik, žinoma, jam sąlygos nesikeičia. Jis dirba kaip dirbęs, gauna, kiek gavęs.

-- 28 Gru 2011, 02:21 --

O kas tas boomeris ar pnš yra sarg kurėjas?

Jis Admin_Bumeris. Jis sarg'o kūrėjas, prižiūrėtojas, skripteris bei mapperis. Jis nesveikas, realiai. Viską daro jis, o Tautrimas_Juška - savininkas. Viskas ant jo vardo, jis investavo, jis ir Bumerį iškėlė virš visų.

-- 28 Gru 2011, 02:23 --

Man sarg pgrd admin buves siule už 5lt :D

Gali nebesvaikt. Čia apie Invision_White šneki? Ne toks durnas, net jis, nors prisižaidė vaikinas.

Nepasakyčiau, kad prisižaidžiau, jeigu kalbi apie tą įvykį, per kurį buvau pašalintas iš komandos. :) Beto aš nebuvau pagr. adminas tik IV lygio administratorius.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4369 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...