Peršokti į turinį
Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

Ieskau Kas Parduoda Game Moda Panasu Labai I Sarg.lt Arba To


nikiukas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4369 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Jo jei nori SARG sumokek 20000LT ir gausi :opa: :nice:

max 300lt jis vertas palei ju, o man jis vertas -100lt :DD

Nebesvaikit su tokiom kainom. Pats asmeniškai Juškos klausiau. Su viskuo - 20k litukų.

-- 28 Gru 2011, 02:20 --

sveiki ieskau tokio tipo kaip sar.lt arba pacio jo mano skype death19971

atsiliginsiu saskaitos papildimu dideles sumos :)

Sarg.lt sarg.lt *Myliu SuperGames.lt* išmok mapp'inti scriptinti ir pasidarysi ta sarg.lt GM'a

Jeigu nori pirk už 20000LT bummeris parduoda

Ne Bumeris. Juška su viskuo, kaip minėjau praeitame post'e parduoda už 20k litų. Bumeris į komplektą įeina, kaip darbininkas, kaip suprantu. Tik, žinoma, jam sąlygos nesikeičia. Jis dirba kaip dirbęs, gauna, kiek gavęs.

-- 28 Gru 2011, 02:21 --

O kas tas boomeris ar pnš yra sarg kurėjas?

Jis Admin_Bumeris. Jis sarg'o kūrėjas, prižiūrėtojas, skripteris bei mapperis. Jis nesveikas, realiai. Viską daro jis, o Tautrimas_Juška - savininkas. Viskas ant jo vardo, jis investavo, jis ir Bumerį iškėlė virš visų.

-- 28 Gru 2011, 02:23 --

Man sarg pgrd admin buves siule už 5lt :D

Gali nebesvaikt. Čia apie Invision_White šneki? Ne toks durnas, net jis, nors prisižaidė vaikinas.

Nepasakyčiau, kad prisižaidžiau, jeigu kalbi apie tą įvykį, per kurį buvau pašalintas iš komandos. :) Beto aš nebuvau pagr. adminas tik IV lygio administratorius.

Oho, Invi, nesitikėjau čia tavęs. Keista, kad prikėlei tokią seną temą, nors turi tam teisę, manau. Gandai lieka gandais, jei tu kalbi tiesą - atsiimu savo žodžius. Dabar - temą rakinu, kadangi nebėra tikslo čia rašyti, diskutuoti, niekas nebeperka ir niekas neparduos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Atsakymų 40
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4369 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...